alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
OGM Pictures imzalı TV8'in yeni sezon projesi 'Kırmızı Oda'ya yeni bir isim dahil oldu!

MV5BYTYxOTE4MDQtNTM1ZC00YTllLTljYTctYzNiMDg5ZWNkYmZhXkEyXkFqcGdeQXVyNDg4MjkzNDk@._V1_.jpg

Yapımcılığını OGM Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Karcı'nın oturacağı ve senaryosunu Banu Kiremetçi Bozkurt'un kaleme alacağı, kadrosunda ise Binnur Kaya, Tülin Özen, Meriç Aral, Ecem Uzun, Gülçin Kültür Şahin ve Halit Özgür Sarı'nın yer alacağı diziye son olarak 'Leke' dizisinde yer alan Burak Sevinç dahil oldu. Sevinç, dizide Doktor Deniz karakterine hayat verecek.

'Kırmızı Oda', yeni sezonda TV8 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yine Meriç Aral ile partner olacak demek. Söz dizisinde baya iyileri.

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Kadro güzel kuruluyor valla iyice merak etmeye başladım. Umarım yakında sete çıkarlar. :Z

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Umrumda değil fanların gönlü hoş olsun ve eski çiftler yeniden partner olsun diye çalakalem yapılan kadroları sevmem. Meriç Aral'la eski dizilerinin üstünden iki sene bile geçmedi gereksiz gereksiz şeyler.
Bu arada bu son zamanlarda partnerleri tekrar partner yapma olayını ben de sevmiyorum, yani yapacaksanız da aradan belli bir zaman geçsin insanlar bir unutsun.

Çok da takma kafana, olaylar Binnur'un etrafında dönecek zaten. Bir şekilde 2,5 saati doldurmaları lazım.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu arada bu son zamanlarda partnerleri tekrar partner yapma olayını ben de sevmiyorum, yani yapacaksanız da aradan belli bir zaman geçsin insanlar bir unutsun.

Çok da takma kafana, olaylar Binnur'un etrafında dönecek zaten. Bir şekilde 2,5 saati doldurmaları lazım.
Mesela Miray Daner ve Boran Kuzum da aynı. Vatanım Sensin'de ben de bayılarak izledim ama sonra peş peşe iki projede daha oynamaları gereksizdi. Aynı isimler etrafında dizi yapılıyor diyorduk ama iş çiftlere kadar genişledi. Şimdiden Söz fanları heyecanlanmış ama bu dizinin amacı böyle şeylerle gündeme gelmek olmamalı. Ben bu tarz şeylere karşı değilim ama aradan hatırı sayılır bir süre geçmesi lazım. Yoksa güzel örnekler (Halit Ergenç-Bergüzar Korel, Erdal Özyağcılar-Sumru Yavrucuk, Şebnem Bozoklu-Erkan Kolçak Köstendil, Haluk Bilginer-Demet Akbağ vs.) de var.

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Mesela Miray Daner ve Boran Kuzum da aynı. Vatanım Sensin'de ben de bayılarak izledim ama sonra peş peşe iki projede daha oynamaları gereksizdi. Aynı isimler etrafında dizi yapılıyor diyorduk ama iş çiftlere kadar genişledi. Şimdiden Söz fanları heyecanlanmış ama bu dizinin amacı böyle şeylerle gündeme gelmek olmamalı. Ben bu tarz şeylere karşı değilim ama aradan hatırı sayılır bir süre geçmesi lazım. Yoksa güzel örnekler (Halit Ergenç-Bergüzar Korel, Erdal Özyağcılar-Sumru Yavrucuk, Şebnem Bozoklu-Erkan Kolçak Köstendil, Haluk Bilginer-Demet Akbağ vs.) de var.
Sana kesinlikle katılıyorum. Amaç zaten fanları sevindirmek, yoksa tabi ki partneriyle tekrar partner olmasında bir sakınca yok. En sonda yazdığın örnekler gibi olsa hadi neyse.

• Beğendim

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sana kesinlikle katılıyorum. Amaç zaten fanları sevindirmek, yoksa tabi ki partneriyle tekrar partner olmasında bir sakınca yok. En sonda yazdığın örnekler gibi olsa hadi neyse.
Bu dizinin hikayesi ve kadrosu zaten güçlü olduğu için adından çok bahsettirecek. Evet oyunculuğu kötü değil ama böyle bir yapımdan bunu beklemezdim. Aman neyse kadın kadro yeter. :Z

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bu dizinin hikayesi ve kadrosu zaten güçlü olduğu için adından çok bahsettirecek. Evet oyunculuğu kötü değil ama böyle bir yapımdan bunu beklemezdim. Aman neyse kadın kadro yeter. :Z
Süreler kısalmadıkça her şeyi kusursuz bir iş malesef ki zor, süre dolduracağız diye oluyor bunlar. :(

• Güldürdün

alperuz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Yine Meriç Aral ile partner olacak demek. Söz dizisinde baya iyileri.
güzel bir atılım olmuş.
Aa @serhatt 'ın herifi değil mi bu :A ekrana yapışıp izler artık :A
Bu hanzonun ne işi var ya hayır. :(
Dizide, Doktor Deniz karakterine hayat verecekmiş. Konu güncellendi.