Sohbet & Muhabbet Konusu

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Al sana kaos konusu: :A
.
Hayvan türleri etkinliğinde insan da olacak mı? olmayacaksa hangi sebeplerden dolayı olmayacak? Zira bilimsel olarak insan türü yani Homo sapiens de hayvanlar aleminin bir üyesi olarak kabul ediliyor ve bilimsel olarak bu tartışmaya açık dahi değil. Yani nasıl ki hastaneye gidip olduğumuz iğnenin içindeki kimyasallar bir bilimsel veri, bu durum da öyle. :A @DarkLegenD

Kaostan uzak durmak istiyorum ama resmen kaos bizi içine çekiyor, anlaşılmaz bir şey...
Kaosu seviyoruz biz. :A Beni biri aykırı içeriğe sahip mesaja/konuya etiketleyince canım sıkılıyor ama içten içe mutlu oluyorum. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
.
Hayvan türleri etkinliğinde insan da olacak mı? olmayacaksa hangi sebeplerden dolayı olmayacak? Zira bilimsel olarak insan türü yani Homo sapiens de hayvanlar aleminin bir üyesi olarak kabul ediliyor ve bilimsel olarak bu tartışmaya açık dahi değil. Yani nasıl ki hastaneye gidip olduğumuz iğnenin içindeki kimyasallar bir bilimsel veri, bu durum da öyle. :A @DarkLegenD

Kaostan uzak durmak istiyorum ama resmen kaos bizi içine çekiyor, anlaşılmaz bir şey...
Benim bu mesajı bir şekilde görüp konuya dahil olmamı ummuş olabilirsin diye düşünmekteyim. :A Zira geçenlerde bu konu üzerinde elitizm kokan bir ortamda tartışma sözümüz vardı ama çok da sözümüze sadık kaldığımız söylenemez... :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Benim bu mesajı bir şekilde görüp konuya dahil olmamı ummuş olabilirsin diye düşünmekteyim. :A Zira geçenlerde bu konu üzerinde elitizm kokan bir ortamda tartışma sözümüz vardı ama çok da sözümüze sadık kaldığımız söylenemez... :A
Kaos ve vahşet varsa zaten orada olmamamız kaçınılmaz bir şey, hodri meydan diyorum ve çekirdekleri sahaya davet ediyorum.. :A

Şu an efkar modundayım biraz gerçi, ne kadar sağlıklı savunabilirim fikri bilemiyorum ama denemek hiç denememekten iyidir demiş erdal bakkal.. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bunu gerçekten yapacak mısın? :A karizman feci şekilde çizilir, benden söylemesi. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Kaos ve vahşet varsa zaten orada olmamamız kaçınılmaz bir şey, hodri meydan diyorum ve çekirdekleri sahaya davet ediyorum.. :A

Şu an efkar modundayım biraz gerçi, ne kadar sağlıklı savunabilirim fikri bilemiyorum ama denemek hiç denememekten iyidir demiş erdal bakkal.. :A
Hodri meydan diyerek beni gaza getirip ortalığı ateşe vermek istiyorsun, bunun farkındayım. :A Ama şuan bu gece için pek mümkün görünmüyor, yine de bakarız gecenin ilerleyen saatlerinde... :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,698
Puanı
1,060
.

Sen kendi türünün ürettiği şeylerin elendiğini görünce deliren adamsın, düşünsene direkt senin türünü kediler eliyor. Yok yok, iyi bir fikir değil bu...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Bunu gerçekten yapacak mısın? :A karizman feci şekilde çizilir, benden söylemesi. :A
Bir tartışmayı kaybedip rezil olmamdan mı korkuyorsun... :A Bunun zor bir şey olduğunu biliyor olman gerekiyor... Çünkü bir konu hakkında bilgim az bile olsa algı yönetimi tekniklerimle o konu hakkında bilgili gibi görünüp üste çıkacak kadar kelimelerle oynamakta usta biri olduğumu biliyorsun... :A

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Sen kendi türünün ürettiği şeylerin elendiğini görünce deliren adamsın, düşünsene direkt senin türünü kediler eliyor. Yok yok, iyi bir fikir değil bu...
Bir de şöyle düşünün, finalin kazanını konusunun başlığı:

En Favori Hayvan: İnsan

İbretlik ve göndermeler dolu bir durumun içinde buluruz kendimizi... kan, vahşet, kaos... :A @MEnes @The_Erinch

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Bir tartışmayı kaybedip rezil olmamdan mı korkuyorsun... :A Bunun zor bir şey olduğunu biliyor olman gerekiyor... Çünkü bir konu hakkında bilgim az bile olsa algı yönetimi tekniklerimle o konu hakkında bilgili gibi görünüp üste çıkacak kadar kelimelerle oynamakta usta biri olduğumu biliyorsun... :A
Evet, senin iyiliğini düşünüyorum sadece...

@Tolstoyevski bu adamla tartışmaya girme, zaman kaybı... Hile yapacakmış. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
Kediye oy verenleri tespit edersek forumdaki gizli yumuşakları da bulmuş oluruz. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock