25 Temmuz 2020 Cumartesi Reyting Sonuçları

Bugün Hangi Yapımı İzleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kim Milyoner Olmak İster? | ATV

Oy: 0 0.0%
  • Yaparsın Aşkım | FOX

• Diğer (Lütfen Belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    16

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de 2021 sonrası geçici ayrılabilirim YKS senem.
Dur daha yeni katıldın aramıza :A
Okul sınav oldu mu herzaman destekliyorum araları. Ben kendim okulu bitirmeden aktif olmadım forumda. Haftada 1-2 bakıp çıkıyordum, arkadaşlık kurmamıştım kimseyle. Şuan ki gibi arkadaş ortamım olsaydı derslerimde okadar başarılı olamazdım bu net :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yaklaşık bi 10 senedir forumda reyting sonuçlarını ara ara takip eden biriydim. Forumdan gezinmeyi bilmezdim. Sadece googelde favoriforumum reyting diye vurarak bakardım sonuçlara. Survivor konusunu farkettikten 1 sene sonrada üye olmuştum.
İlk olarak forumu keşfettiğim bölüme konu açmak benim için önemli bir detay :bhr:
Ben de reytingler sayesinde keşfettim burayı. Reytinglere bakmadığım dizinin reytingi bile de olsa bakarım. İstatistik hastayısıyım çünkü. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Dur daha yeni katıldın aramıza :A
Okul sınav oldu mu herzaman destekliyorum araları. Ben kendim okulu bitirmeden aktif olmadım forumda. Haftada 1-2 bakıp çıkıyordum, arkadaşlık kurmamıştım kimseyle. Şuan ki gibi arkadaş ortamım olsaydı derslerimde okadar başarılı olamazdım bu net :A
Biz yandık desene :A Foruma girerim ancak okulun sonu yaklaştıkça bu giderek düşer. Ben de aslında şubatta üye oldum Haziran'da aktif olmaya başladım.

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben de reytingler sayesinde keşfettim burayı. Reytinglere bakmadığım dizinin reytingi bile de olsa bakarım. İstatistik hastayısıyım çünkü. :D
Bir tanıdığım vardı sıkı dizi takipçisi ve beni hep arar reyting sorardı. Ben de hep bu siteye girip cevap verirdim :A Survivor ise üye olmama vesile oldu. 5 küsür senenin 3 senesi tam olarak aktif oldum.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Biz yandık desene :A Foruma girerim ancak okulun sonu yaklaştıkça bu giderek düşer. Ben de aslında şubatta üye oldum Haziran'da aktif olmaya başladım.
Bir tanıdığım vardı sıkı dizi takipçisi ve beni hep arar reyting sorardı. Ben de hep bu siteye girip cevap verirdim :A Survivor ise üye olmama vesile oldu. 5 küsür senenin 3 senesi tam olarak aktif oldum.
Cevabım buradada var. Ben 13 aylık üyeyken anca 1000 mesaj yazıp anca ozaman favori üye olmuştum :A Survivor harici mesaj yazmıyorum çünkü :A

• Beğendim

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Cevabım buradada var. Ben 13 aylık üyeyken anca 1000 mesaj yazıp anca ozaman favori üye olmuştum :A Survivor harici mesaj yazmıyorum çünkü :A
Survivor eskiden bakıyordum ben de ancak artık hiç isteğim yok hatta bakanları bile saçma buluyorum bazen. Ben çabuk favori üye oldum beklemiyordum. Sağolsun yönetim bir aydır aktifiz diye hemen yaptı. Forumdaki samimi ortam herkesi içine çeken şey bence diğerleri aslında biraz hikaye.

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Survivor eskiden bakıyordum ben de ancak artık hiç isteğim yok hatta bakanları bile saçma buluyorum bazen. Ben çabuk favori üye oldum beklemiyordum. Sağolsun yönetim bir aydır aktifiz diye hemen yaptı. Forumdaki samimi ortam herkesi içine çeken şey bence diğerleri aslında biraz hikaye.
Survivor ilk zamanlardan beri sürekli izledim ama 2 senedir eski izleme alışkanlığım yok. Ara ara takip ediyorum 😊

• Beğendim

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Teşekkürler eklediğin için :bhr: ama bildirim gitmemiş. Artık konu uplanınca görürler.
Acaba hangi şekilde yaptın da gitmedi :A
Konunun uplanması yeterli nasılsa, bazen forum sistemi kafasına göre hareket ediyor etiket bildirimi konusunda şaşırmadım. :A

• Güldürdün