TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
@Emre Ozansoy lütfen durmadan olmamış atmak yerine, Barış'ın şampiyon olmayı neden hak ettiğini bana mantıklı nedenlerle açıklar mısın? Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Ben açıkladım işte onu okuyabilirsin. Barış parkurda sakat olmasına rağmen uzun süre performans birincisi oldu, finallere doğru ikinciliğe düştü. Cemalcan da parkurda çok zayıf biriyken kızlarla yarışmaya başladıktan sonra tırmanışa geçti. Ama buna rağmen sadece Yasin'i geçebildi.

Umarım açıklayıcı olmuştur :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Arkadaşlar ciddi ciddi Barış fanlarıyla tartışma mı yapıyorsunuz siz :A Yapmayın etmeyin boşu boşuna yormayın kendinizi, ne deseniz boş şu anda onlar için :A
Barış tüm dondurmaları silip süpürdü pardon dokunulmazlıkları demek istedim. Hepsinden daha güçlü. Bireyselde gördük. Cemal Can ve Sercan bir şey yapamadı onun karşısında.
Artı yakışıklı.
Artı en doğrucu o ve hak eden o.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bir de nasıl bir kitleyse anında TT oluyorlar ya, anormal derecede büyükler. :A Adam hiçbir şey yapmasa bile garip taglerle listeye giriyor. Bir de şey var “Karakter Kazanacak” :F
Dünkü oyunda ilk turda zar zor Yasin'i eleyip finale çıktı diye Maşallah Barış diyerek trendlere girdiler. Cemal Can ilk turda elendi diye dalga geçtiler. Sonra Cemal'i zor geçen Berkan'a 5-0 yenilme şokunu yaşadılar :A Ama olsun fark etmiyor yine de hak eden Barış ne olursa olsun :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Ben açıkladım işte onu okuyabilirsin. Barış parkurda sakat olmasına rağmen uzun süre performans birincisi oldu, finallere doğru ikinciliğe düştü. Cemalcan da parkurda çok zayıf biriyken kızlarla yarışmaya başladıktan sonra tırmanışa geçti. Ama buna rağmen sadece Yasin'i geçebildi.

Batuhan yorma kendini anlamazlar :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Parkurda zayıf mıydı? Kızlarla oynadıktan sonra mı yükselişe geçti?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Barış tüm dondurmaları silip süpürdü pardon dokunulmazlıkları demek istedim. Hepsinden daha güçlü. Bireyselde gördük. Cemal Can ve Sercan bir şey yapamadı onun karşısında.
Artı yakışıklı.
Artı en doğrucu o ve hak eden o.
Bazen Barış fanlarının ekranına başka bir yarışma mı gidiyor diye düşünüyorum ben ya :A Yok yani bizlerle aynı şeyleri izleyip de şu yorumları yaptıklarına inanmak istemiyorum ben :A