Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İlkay Gündoğan = DarkLegenD demişsin resmen. 🤭😉☺🥰

Tüm tercihlerimin bir alt metni var, kendinle alakalı olanı hemen yakalamışsın. Sahada da benzer bir performans bekliyoruz senden. :A

Pep-Ilkay.jpg

• Harika
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Harika olmuş :A
Benim ilk11'e baya yakın olmuş bu :A @MEnes konusunda iyi yapmışsın. Herkese burun kıvırıyordu :A
Defans benimki ile galiba bire bir ve benimle olan ekipte aynısı :A

Adaşımın boş yapmasını ve bizi sabote etmesini engellemem gerekiyordu, böyle bir çözüm getirdim. :A @MEnes

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: MEnes and Dosi

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Maç içerisinde full konsantrasyon olacağız, iletişim problemi falan kalmaz o ortamda... Ruhumuzu, benliğimizi, her şeyimizi ortaya koyacağız... :A
Problemin alasını yaşarız... Çünkü antrenman sırasında beni sakatlamaya çalışmıştı... :A

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,185
Puanı
1,060
@Tolstoyevski forum üyelerinden bir ilk 11 yapmamı istemişti, onu da bırakıyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 89080

1. Kalecimiz @Araf, ağzı iyi laf yapacağından ötürü rakip takımın forvet oyuncularını rahatlıkla oyalayabilir ve gol yememizi önler.
  2. Defans hattımız @Sherlock, @MasacRE, @Maskeli Fedai ve @Bully... Bu ekip birbirine düşmediği sürece SİNERJİ ile alt edemeyecekleri hücum hattı yok...
  3. Orta saha @12.Adam ve @DarkLegenD, kendilerinin taktik dehalarına güvendim. Futboldan anlamaları orta sahadan doğru oyun kurmamızı sağlayacak.
  4. 10 numara adaşım @MEnes, kendisi halı sahada hep 10 numara oynar. Ayrıca kendisini buraya koymasam maç içinde olay çıkarırdı, sonra uğraş dur...
  5. Sol kanat @xdragxx, sağ kanat @Dosi ve forvette ise @Tolstoyevski... Bu üçlü birbirleri ile çok iyi anlaşıyor, bu yüzden gol yollarında bize avantaj sağlayacaklar. Ayrıca @Tolstoyevski Alman disiplini ile harmanlanmış bir kişilik, ne görev verilirse yapar...
  6. Teknik direktörümüz ise hocaların hocası @bazinga... Kendisini hem Fenerbahçe, hem de sarayın takımı Crystal Palace ile kanıtladı, taktik zekasına ve hocalığına güveniyorum.
  7. Bir de asistan menajer, yardımcı antrenör olarak @The_Erinch abiyi aldım. Kendisi bizim akıl hocamız olacak, engin tecrübelerini takıma aktaracak.
  8. Son olarak tribün liderimiz: @alperuz... Kendisi "kaos reis" sıfatıyla tribünlere gerekli isimleri seçecek ve davet edecektir, hiç karışmıyorum o işe. Her maç sınırsız çekirdek dağıtımı da yapacağız tabii ki.
Canım @Sherlock beyciğim, @DarkLegenD ile Barça nın meşhur ikilisi xavi iniesta gibi oluruz.😍

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Size güveniyorum abi, Hainli Fedai'nin bize hainlik yapmamasını sağlayacağınızdan şüphem yok. :A

@Araf uzun uzun konuşur, o arada biz maçı kazanırız zaten kaşla göz arasında. :A
Tribüne Aycanı getireceğim.... Maskemlimmmm diye tempo tuttu mu tamamdır bu iş :F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
@Tolstoyevski forum üyelerinden bir ilk 11 yapmamı istemişti, onu da bırakıyorum...

Ekli dosyayı görüntüle 89080

1. Kalecimiz @Araf, ağzı iyi laf yapacağından ötürü rakip takımın forvet oyuncularını rahatlıkla oyalayabilir ve gol yememizi önler.
  2. Defans hattımız @Sherlock, @MasacRE, @Maskeli Fedai ve @Bully... Bu ekip birbirine düşmediği sürece SİNERJİ ile alt edemeyecekleri hücum hattı yok...
  3. Orta saha @12.Adam ve @DarkLegenD, kendilerinin taktik dehalarına güvendim. Futboldan anlamaları orta sahadan doğru oyun kurmamızı sağlayacak.
  4. 10 numara adaşım @MEnes, kendisi halı sahada hep 10 numara oynar. Ayrıca kendisini buraya koymasam maç içinde olay çıkarırdı, sonra uğraş dur...
  5. Sol kanat @xdragxx, sağ kanat @Dosi ve forvette ise @Tolstoyevski... Bu üçlü birbirleri ile çok iyi anlaşıyor, bu yüzden gol yollarında bize avantaj sağlayacaklar. Ayrıca @Tolstoyevski Alman disiplini ile harmanlanmış bir kişilik, ne görev verilirse yapar...
  6. Teknik direktörümüz ise hocaların hocası @bazinga... Kendisini hem Fenerbahçe, hem de sarayın takımı Crystal Palace ile kanıtladı, taktik zekasına ve hocalığına güveniyorum.
  7. Bir de asistan menajer, yardımcı antrenör olarak @The_Erinch abiyi aldım. Kendisi bizim akıl hocamız olacak, engin tecrübelerini takıma aktaracak.
  8. Son olarak tribün liderimiz: @alperuz... Kendisi "kaos reis" sıfatıyla tribünlere gerekli isimleri seçecek ve davet edecektir, hiç karışmıyorum o işe. Her maç sınırsız çekirdek dağıtımı da yapacağız tabii ki.
@Maskeli Fedai'yi defansa koymak çok riskli hareket olmuş. Maçın ortasında rakip tarafa transfer olma ihtimali çok yüksek. :A
Maç içerisinde hainlik yapma fikri kulağa fena gelmiyor :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Canım yoldaşlarım. :bhr: :A

İlk hangi konuda, kimlerle sohbet ettin diye sorulmuş. İçerde'nin konusu vardı o dönem, dizi hakkında boş beleş konuşurdum. O yüzden onu söyledim... Yoksa siz benim bir tanecik, en kıymetli, en değerli can yoldaşlarımsınız... Bu üçlü çok güçlü, unuttunuz mu...

Size kendimi affettirmek adına şiir yazdım, ilham geldi...

Yalnız sen değilsin hainlik yapan...
Çoktandır bende de var türlü türlü hainlikler yoldaş...
Dünyada sizler gibi kibar beyefendiler kaldı mı...
Çoktandır sen gibi kibarını görmedim yoldaş...

Nicesi var maskesini takmayan, fedai olmayan...
Sen gibi yiğidi kalmadı be yoldaş...
Anılar hayaller, baktığım her yerde kutlu kutlu Utku'lar...
Çoktandır ben de yad ederim ederim geçmişi yoldaş...

Sinerjinin elinden çektik çok...
Az mı paramparça olduk beraber be yoldaş...
Sizden başka aklı selim sıva yapabilen yok...
Çoktandır denk gelmedim sen gibi mala vurana be yoldaş...

Derler bu sevda, bu dostluk bitmez mahşerde bile...
Gönülden silinmez kıyamet kopsa bile...
Forum sizsiz gülü olmayan bir diken, Cornetto'sunu kaybetmiş bir Yalın gibi...
Sakın ha beni ayrı koyma can yoldaş, canan yoldaş...
Ya bu adama kızılmıyor da be kardeşim. Kütük dostumla kendisine azıcık bozulduk diye hemen bize şiir yazmış adam. Şu sıvaya, ardından gelen muhteşem şiire bak. Muazzam muazzam. Değil mi canım yoldaşım :bhr: @Maskeli Fedai

d1da08197d1bea881832d6358dbd50fa.jpg

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Ya bu adama kızılmıyor da be kardeşim. Kütük dostumla kendisine azıcık bozulduk diye hemen bize şiir yazmış adam. Şu sıvaya, ardından gelen muhteşem şiire bak. Muazzam muazzam. Değil mi canım yoldaşım :bhr: @Maskeli Fedai

d1da08197d1bea881832d6358dbd50fa.jpg
Hemencecik gönlümüzü aldı kendisi :A :bhr:

• Harika

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060