Zey TV Cevapsız Sorular-4.Bölüm Konuğu-Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Çok iyi dizi, deliler gibi savunulmayı hak ediyor... Son sezon neydi öyle be... @Dosi
Dark konusunda o halde kimse benim kadar Dark’çı değil, 2 senedir Dark’ı izlemesi için @Dosi ye subliminal resim mesajlar bile vermeye başladım elbet bir gün meyvesini alacağız... :A (alabildi, bu sefer parantez olumlu olsun)

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
O değilde geçen bizim medyada Sherlock ile alakalı haber vardı. Konuyu açıp Tercüme yapmaya üşendim :A
Sherlock'un kızkardeşi vardı ya. O karakterin Enola Holmes filmini yapacaklar yada yapıyorlar ama Netflix'i dava etmişler. Haberin var mı?

Bu da bir soru olmuş, vay arkadaş. :A

Bahsettiğin filmden haberim var hatta Stranger Things'deki Eleven oynayacaktı sanırım o karakteri ama dava meselesinden haberim yoktu. Neymiş ki konu kısaca? :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Dark konusunda o halde kimse benim kadar Dark’çı değil, 2 senedir Dark’ı izlemesi için @Dosi ye subliminal resim mesajlar bile vermeye başladım elbet bir gün meyvesini alacağız... :A (alabildi, bu sefer parantez olumlu olsun)

Ahahahaha. :A Sadece Dark değil, Alman disiplini ürünü tüm meselelerde hiçbirimiz senin seviyene erişemeyiz. Yok yani mümkün değil, bu arada 666. mesaja çok az kaldı. Hazır ol. :A

Parantez içini olumlu yazman iyi olmuş, işe yarasın biraz. :A

Son olarak Sane, Bayern'e gitmiş. Ne düşünüyorsun bu konu hakkında? :A Leipzig daha da şampiyon olamaz herhalde bu Bayern karşısında. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Özel korumalar mı mevcut... Aman aman... Bak işte bu cümleler ve benim adıma alınan önlemler bütünü son derece hoşuma gitti, yalnız bir soru sormak isterim... Korumaların ücretleri benim maaştan mı düşülecek acaba? :A @Tolstoyevski

Sırf bildirim gitsin diye etiketliyorum. :A @xdragxx
Yok yok, kendi cebimden çıkıyor. Siz bana cimri dediniz ama işte görün nelerle uğraşıyorum 😎 @xdragxx sırayla git bildirimleri :F

@Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ama onu savunmadınız. @MasacRE iyi dedi sadece. Ben de Google'ye vururken bizim sayfa komedi diyede yazmış demiştim. Ben öyle başladım :A @Tolstoyevski

Breaking Bad izledikten sonra otomatik olarak başlayacağını biliyorduk zaten, o yüzden savunma gereği hissetmedik yoksa savunurduk. :A Ki sen zaten kaliteyi kokladın, buldun ve izledin. :A Tam bir dedektif. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bu da bir soru olmuş, vay arkadaş. :A

Bahsettiğin filmden haberim var hatta Stranger Things'deki Eleven oynayacaktı sanırım o karakteri ama dava meselesinden haberim yoktu. Neymiş ki konu kısaca? :A
Konuyu sana yazsam gidip konusunu açardım :F
:A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yok yok, kendi cebimden çıkıyor. Siz bana cimri dediniz ama işte görün nelerle uğraşıyorum 😎 @xdragxx sırayla git bildirimleri :F

@Tolstoyevski

Ooooooo programlardan paralar yattı demek ki. :A

Bu arada beni korumak için tuttuğun korumanın aşağıdaki olduğuna dair duyum aldım. :A @Tolstoyevski @xdragxx

Hoop.jpg

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Dosi