TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Uyuyakaldığım için birsüredir beklediğim Nisa nın gidişini kaçırdım ..

Genel kanı Berkan gidebilirz üzerine kuruldu ama Nisanın gitmesi Berkandan ziyade daha iyi oldu..

Berkan son birkaç gündür Bana sevimsiz gelsede...Son 4 görmesi gereken biri. Emrecim ve Melekcim kızmasın ama performansa baktığında Barıştan daha çok hakediyor, Barışın yer yer yatarak buralara geldiği belli.

Nisa nun gidişi konusunda forumda Geçmiş olsun diyeceğim çok insan var.. @Sherlock @MasacRE @12.Adam özellikle.

Ama özetinde bu bir yarışma... belkide yarışma bittikten 1 hafta sonra hiçbiri aklımıza gelmeyecek... 1 ay sonrada gündemden düşüp gidecek hepsi...

Kalan süreçde zayıf ihtimal ama ELİF destekliyorum. @Dosi

Son birkaç gündür sevimsiz gelsede BERKAN da arkasından geliyor.

SERCAN ı hiçbir zaman sevmedim sadece Avangers çakması onu bile son hafta sevdirdi.

Ama Sercanda kazanırsa laf etceğimi sanmıyorum.

Barışıda bilmiyorum. Onunda handikapı 1.haftadan beri Şampiyon Barış diye lanse edilip,etiket edilmesi oldu...Finalde ters köşe yiyebilir.

Dediğim zaman Diss ler çok yağdı ama genel yerleşik düzne içinde 21 yaşında henüz çoğu karakteristik özelliği oturmamış,ani duygu çıkışları ve farklı davranış biçimlerine sahip birinin şampiyonluğu beklenemezdi; çamurdan köfte yaptım yeyin deyip,elinde avakado ile gezen bir kız...

Yolu açık olsun Nisanında

@dreamy Evrim ne sevinmişdir :D

@Emre Ozansoy @Angelica @dreamy Gençliğin verdiği etki ile uyuyakaldımmm yaaaaa :( :( :(

Haydi Herkese İyi geceler.

Ben gene yatayım :D :D :D

@eskici @Bully

Bu arada @Maskeli Fedai Gelmiş, hainli fedai neredeydin sen olm.. okadar yazdık bari döneydin birine :D

Selamlar; Sevgiler.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,815
Puanı
710

Genel kanı Berkan gidebilirz üzerine kuruldu ama Nisanın gitmesi Berkandan ziyade daha iyi oldu..

Berkan son birkaç gündür Bana sevimsiz gelsede...Son 4 görmesi gereken biri. Emrecim ve Melekcim kızmasın ama performansa baktığında Barıştan daha çok hakediyor, Barışın yer yer yatarak buralara geldiği belli.

Nisa nun gidişi konusunda forumda Geçmiş olsun diyeceğim çok insan var.. @Sherlock @MasacRE @12.Adam özellikle.

Ama özetinde bu bir yarışma... belkide yarışma bittikten 1 hafta sonra hiçbiri aklımıza gelmeyecek... 1 ay sonrada gündemden düşüp gidecek hepsi...

SERCAN ı hiçbir zaman sevmedim sadece Avangers çakması onu bile son hafta sevdirdi.

Barışıda bilmiyorum. Onunda handikapı 1.haftadan beri Şampiyon Barış diye lanse edilip,etiket edilmesi oldu...Finalde ters köşe yiyebilir.

Dediğim zaman Diss ler çok yağdı ama genel yerleşik düzne içinde 21 yaşında henüz çoğu karakteristik özelliği oturmamış,ani duygu çıkışları ve farklı davranış biçimlerine sahip birinin şampiyonluğu beklenemezdi; çamurdan köfte yaptım yeyin deyip,elinde avakado ile gezen bir kız...

@Emre Ozansoy @Angelica @dreamy Gençliğin verdiği etki ile uyuyakaldımmm yaaaaa :( :( :(

@eskici @Bully

Bu arada @Maskeli Fedai Gelmiş, hainli fedai neredeydin sen olm.. okadar yazdık bari döneydin birine :D

Selamlar; Sevgiler.
Ben tahmin etmiştim uyuyakaldığını. :A

Evrim Instagram ve Twitter’da online olmaya başlamış, bir gecede çifte mutluluk yaşadım. :A

• Harika
Reactions: The_Erinch

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,396
Puanı
710
Yarışmayı pek takip etmiyorum ama başarılı egosuz ve samimi gördüğüm Berkan'ın kazanmasını isterim. :-)

• Beğendim

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,454
Puanı
1,060
Şu an DM’i fazlasıyla yoğundur biraz zaman geçsin bakalım. :A Bir umuttur yaşamak... :A
Bence yaz; dönebilir. Belli olmuyor vallahi hiç ummadığın ana bildirim alabilirsin.
Ben Avatar Atakandan alıyorum bazen Beğeni;insan anlamsızca mutlu oluyor.
Birde Ayta Sözeri hiç sektirmeden Beğeni ve Fav yapıyor oda hoşume gidiyor.

• Harika
Reactions: dreamy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,349
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
:A

74478684_742380279898029_6787359369604321678_n.jpg

106576382_3087156278039837_2302360152034528206_n.jpg

84880713_351352232529549_3839741778870325339_n.jpg

106001325_214873249634279_2505432833425134287_n.jpg

106566137_496835177774169_784129065805735912_n.jpg

• Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,349
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Beğeni attım ama bu kısım için değil abi. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

@eskici @Bully

Selamlar; Sevgiler.
Abi dönecem yazdıklarınıza :A Epey bir bildirim gelmiş uğraş dur şimdi..

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Son 10 gündür Survivor'u doğru düzgün izleyemiyordum. İzlesem bile foruma yazmıyordum farkındasınızdır zaten. Her sene gittikçe kötüleşen Survivor bu sene benim için cidden dibe batmıştır. Sürekli oyunların döndüğü, birilerinin mağdur edilip sonrasında parlatıldığı, aşk oyunlarıyla hedef gösterildiği ve hak yenildiği başka bir sene olmadı bence. Son 10 gündür bir Sercan Yıldırım adı düşmüyor Acun'un, Murat Ceylan'ın, Panorama ve Ekstra ekibinin ağzından. Hep bir parlatma çabaları, hep Survivor'dan sonra ne yapacağı, futbol kariyeri vs. Ekşide yazılan Acun'un satın aldığı Hollanda takımında oynayacağı iddiaları da bunları doğrulatıyor.

Sercan'ın Nisa'ya olan aşkından Acun ve ekibi gerekli primi kastı ve bu konuyu kapatmak için de Nisa elendi. 3 dokunulmazlığı kazanması bana Sercan'ın başarısı değil de Acun Ilıcalı ve ekibinin başarısı olarak geliyor. Öyle videolar dolanıyor ki Twitter'da. Sercan önde gelsin diye Sercan'a özel kapanmayan parkur engelleri falan var.

Barış bile Sercan'dan daha sevimli geliyor bana artık.

Nisa bu senenin parlayan yıldızıydı. YouTube'da Nisa'nın adının her geçtiği videoların en fazla izlenmesi, sosyal medyada bu kadar sevilmesi, takım arkadaşları tarafından bu kadar sevilmesi... Daha bir sürü şey var ama maalesef hakkı yenildi. Üstelik son zamanlarda Barış-Berkan-Nisa-Cemal dörtlüsünü izlemek bana o kadar keyif veriyordu ki... Final koltuğuna oturabilecek bir isim elendi dün akşam ve Survivor gerçekten bir rengini kaybetti. Bundan sonra kolay kolay izlemem, izlersem de Cemal ve Berkan için izlerim. Umarım Cemal ve Berkan'dan biri kazanır.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
120 bölüm boyunca Iron Man'im diye ağlayan, ayakkabısını fırlatan, lensleri ile uğraştıran, 'avakado avakado' diyen, takım oyununda takımını yalnız bırakan, oynamadığı oyunda ödülleri sayan bir gereksizden kurtulduk.... TEŞEKKÜRLER!

C84vtvYXcAEpikP.jpg
Hak eden Survivor'da kaldı. #CEMBARBER
Forumda senin kadar döneğini gerçekten görmedim. Daha birkaç sayfa önce Nisa'nın da olduğu dörtlüyü paylaşıyordun, ne oldu? Okuyamadığım tüm mesajları okudum yakın zamanda bayağı sevmiştin Nisa'yı ne diye şimdi elenince eski haline döndün? Her şey Barış'la yakın olduğu için miydi? Sana bir not yarışma sonrasında da görüşecekler ve biz senin bu dönekliklerini unutmayacağız. :)

Aynısını zamanında Evrim'e yaptın. Queen derken bir anda nefret ettin. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En son 2018'de Anıl'ın hakkı yenildiğinde bu kadar üzülmüştüm. :( Anıl o zaman tüm algılara, oyunlara rağmen son 3'e kalmıştı. Nisa'nın da hakkı yenildi. Evet çocukça hareketleri vardı, duygusaldı. Ama bu duygudaki insanların Survivor'da olmaması gerektiğini savunanları da hiçbir zaman anlamadım. Size hep Turabi, Adem, Semih, Hikmet, Sercan gibi asabi davranıp boş konuşanlar şampiyon olur, iz bırakır gibi oluyor ama bu seneye en çok iz bırakan isim Nisa'dır. Kızın sevinci de olay oldu, üzüntüsü de, ödüllerde eğlenmesi de olay oldu, birini reddettiğinde de olay oldu.

Büyük SMS zamanı keşke bu ses kayıtları ortaya çıksaydı. Aylar önce Acun, Ezgi, Mert tek taraflıydı derken geçtiğimiz haftalarda Sercan tek taraflı değildi dedi ve hakkının yenildiğini söyleyip bayağı SMS topladı. Olan da hem performansıyla hem duruşuyla iz bırakan Nisa'ya oldu. Dün akşamki veda konuşması, hazırlanan vtr, sonrasındaki vedalaşma bana çok dokundu... Kısaca yazık oldu Nisa'ya. Bu saatten sonra da hak edenin kazanmayacağını biliyorum ama umarım yanılırım ve hak yerini bulur...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,471
Puanı
1,060

👎👎👎

@eskici @Bully

Selamlar; Sevgiler.

Abicim şunu söylemek Barışın ilk 4 ayına bakmadan son aylarda yükselen Berkana hak ediyor demek bence yanlış bu konuda sana katılmıyorum iki büyük sakatlık geçirmesine rağmen savaştı performansı gayet iyi dün izlemedin 4 3 yaptı Barış hepiniz göreceksiniz Barış şampiyon olacak :D beğeni attım ama bu kararttığım kısım için 👎bu emojiyi koyuyorum sen daha aklı başında daha mantıklı düşünen adamsın bu yorumuna üzüldüm açıkcası

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu elemeyle birlikte Acun’un smslerle oynadığını bir kez daha görmüş olduk :A ben sana ne demiştim @MasacRE Acun Nisa’yı harcar demiştim ve harcadı :A sakın bana Berkan, Nisa’dan yüksek oy almıştır doğrudur falan deme çünkü inanmam :A ayrıca benim son dört tahminime berbat demiştin ama yavaş yavaş dört erkek finaline gidiyor gibiyiz, Elif bu atışlarla finali rüyasında bile göremez çünkü :A
SMS sıralaması attığım kutuda sen de vardın. Orada Berkan'ı Nisa'dan yukarıda yazmıştım zaten. O yüzden evet SMS'e inanıyorum. Çünkü o dönem tam da Nisa'nın düştüğü, Berkan'ın yükseldiği bir dönemdi. Başka bir zaman olsa Nisa daha yüksek olurdu ama. 4 erkekli final hâlâ saçma geliyor bana ama Sercan son 4'e az bir vakit kala elenecek bana göre. Elif'in de şu performansıyla ilk 4'e girmesi saçma olacak ama bence finale adımını atıp 4. olarak veda etme şansı yüksek :A

• Güldürdün
Reactions: eskici