TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sercan Yıldırım itici dörtlüyü dağıttı :A en çok istediğim şey bu itici dörtlünün dağılmasıydı, son dörde kalamamasıydı ve oldu :A bu saatten sonra ne olduğunun pek bir önemi yok benim için, istediğime ulaştım nasıl olsa :A ahahahhah herkes haddini bilecek :A

536098D6-527B-4CD7-BE64-0263C658DC6F.jpeg

• Olmamış
  • Sinir Bozucu
Reactions: 12.Adam and Hazem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Sercan Yıldırım itici dörtlüyü dağıttı :A en çok istediğim şey bu itici dörtlünün dağılmasıydı, son dörde kalamamasıydı ve oldu :A bu saatten sonra ne olduğunun pek bir önemi yok benim için, istediğime ulaştım nasıl olsa :A ahahahhah herkes haddini bilecek :A

Ekli dosyayı görüntüle 88556
Tabi bundan sonrasının sizin için önemi olmaz çünkü biliyorsunuz çok yakında elenecek. :D

• Olmamış
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and eskici

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yarın kim elenecek sen onu düşün bakalım ahahahaah :A
Kim elenecekse elenecek bunun fazla önemi yok. Elenen en azından Sercan'dan değil diğer iki rakibinden daha az oy aldığı için elenmiş olacak o bakımdan içim rahat. İntikamımız acı olacak ama daha ilerde elenmek daha can yakar finale bu kadar yakınken.

• Olmamış
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Kim elenecekse elenecek bunun fazla önemi yok. Elenen en azından Sercan'dan değil diğer iki rakibinden daha az oy aldığı için elenmiş olacak o bakımdan içim rahat. İntikamımız acı olacak ama daha ilerde elenmek daha can yakar finale bu kadar yakınken.
Kendini ne kadar güzel avutuyorsun öyle :A bak bak Acun reisin, bu mesajına tepkisine bak :A

DCE8224C-C854-443D-BBAB-99D1135D9EFD.jpeg

• Olmamış
Reactions: Hazem

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Sercan elendiğinde bende aynı bu resmi göndereceğim. :F
Sercan’ın şampiyon olmasını beklediğimizi mi sanıyorsun :A sence Sercan’ın elenmesi bizi üzer mi :A önemli olan kendini bir fok sanan itici dörtlünün dağılmasıydı ve Sercan onları paramparça etti, gerisinin bir önemi yok :A

• Olmamış
  • Harika
Reactions: dreamy and Hazem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet şimdi yine objektif olarak yorumumu yapayım.

Dünkü videoyu izledim. Nisa ve Sercan mevzusunda en suçlu kişi kesinlikle Acun.
Resmen günah keçisini Gizem yaptı ve Sercan'a sana gelen bilgileri Gizem uydurdu demeye getirdi.
Bu konseyde Nisa aklandı, Sercan'da bir nevi aklandı ama bu mevzuyu bukadar uzatmaları doğru olmadı. Eğerki söz edilen herşey doğruysa bunu en başta açıklayacaklardı çünkü Nisa haketmediği linçleri yedi. Sercan'ın bana gizel bir not yazmıştı sözüne Nisa 'İyi ki doğdun' yazmıştım dediğinde Sercan evet falan dediğinde güldüm o kısma :A
Sercan'ı da şuana kadar 'sapık' imaji çizilmişti. Çok güzel hareketler bunlar programında bile böyle lanse edilmesi çok rahatsız ediciydi. Tamamiyle iki tarafıda aklama işlerine gidildi son zamanlarda ve bir onu bir bunu aklama derken bu kez hedef Gizem yapıldı.
Şu da var, geçen hafta Sercan olayları bilen Aşkım Ezgi Aycan ve Cemal Canı söylerken Gizem'in lafı hiç geçmedi. Bu dünkü olaylara şüphe ile yaklaşmama sebep oluyor. Nisa'nın elenme ihtimali olduğundan aklama işinede girilmiş olabilir.
Bu meselede ne Nisa ne Sercan... Bu meselede reyting kaygısından olayı her seferinde farklı duruma getiren Acun suçludur.

@MasacRE @Sherlock @eskici @The_Erinch @dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet şimdi yine objektif olarak yorumumu yapayım.

Dünkü videoyu izledim. Nisa ve Sercan mevzusunda en suçlu kişi kesinlikle Acun.
Resmen günah keçisini Gizem yaptı ve Sercan'a sana gelen bilgileri Gizem uydurdu demeye getirdi.
Bu konseyde Nisa aklandı, Sercan'da bir nevi aklandı ama bu mevzuyu bukadar uzatmaları doğru olmadı. Eğerki söz edilen herşey doğruysa bunu en başta açıklayacaklardı çünkü Nisa haketmediği linçleri yedi. Sercan'ın bana gizel bir not yazmıştı sözüne Nisa 'İyi ki doğdun' yazmıştım dediğinde Sercan evet falan dediğinde güldüm o kısma :A
Sercan'ı da şuana kadar 'sapık' imaji çizilmişti. Çok güzel hareketler bunlar programında bile böyle lanse edilmesi çok rahatsız ediciydi. Tamamiyle iki tarafıda aklama işlerine gidildi son zamanlarda ve bir onu bir bubu aklama derken bu kez hedef Gizem yapıldı.
Şu da var, geçen hafta Sercan olayları bilen Aşkım Ezgi Aycan ve Cemal Canı söylerken Gizem'in lafı hiç geçmedi. Bu dünkü olaylara şüphe ile yaklaşmama sebep oluyor. Nisa'nın elenme ihtimali olduğundan aklama işinede girilmiş olabilir.
Bu meselede ne Nisa ne Sercan... Bu meselede reyting kaygısından olayı her seferinde farklı duruma getiren Acun suçludur.

@MasacRE @Sherlock @eskici @The_Erinch @dreamy
AA tamda ortalık karışmışken yazmışım :F

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam