FF Bildirim Var Kırmızısı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Forumun en dinamik ve her görüldüğünde keyif veren, heyecan-gerilim ve merak duygularını harmanlayan kırmızı ve bildirim butonudur. Senelerdir sürekli göz önünde olup da her öngörüldüğünde acep nedir diye merak ettiren nadir şeylerden biridir hayattaki. Reeldeki karşılığı kapı zili olabilir...

570D3493-2957-4D93-8F0A-97F8FB0990A0.jpeg

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Geçenlerde yarım saat içinde 41 bildirimim olmuştu. Hatta, sağdan soldan bana "bildirimime bakmadın" diye sitem edenler olmuştu diye bir konuda paylaşmıştım :A

Mobil olduğumuz için o bildirimlere tıklamadan özel mesaj mı yoksa diğer bildirimmi bilemiyoruz. O merakın giderilme anı heyecanlı oluyor bazen :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçenlerde yarım saat içinde 41 bildirimim olmuştu. Hatta, sağdan soldan bana "bildirimime bakmadın" diye sitem edenler olmuştu diye bir konuda paylaşmıştım :A

Mobil olduğumuz için o bildirimlere tıklamadan özel mesaj mı yoksa diğer bildirimmi bilemiyoruz. O merakın giderilme anı heyecanlı oluyor bazen :A
Bu bildirim geldiğinde merak etmedim ama nedense.. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Son 5-10 yıldır hayatımızda olan kırmızıdır. Forumların ilk zamanlarında bu tip özellikler hayal gibiydi. Hatta sosyal medya öncesi kimse hayalini de kurmazdı böyle şeylerin. :A Biri mesajını alıntı mı yaptı? Gidip kendin konuyu gezerek görürdün, görmezsen kendin kaybederdin. :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24