Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fav10Ligi.jpg

Fav10 Ligi'nde 1. sezon tamamlandı!

Sizlerin katılımıyla Fav10 Ligi'nde 1. sezon resmen tamamlandı.

Lig Şampiyonu: Everton!

OSM - Fav10 Ligi'nin 1. sezon şampiyonu @Polat Şaşmaz'ın çalıştırdığı Everton oldu! Son haftalara kadar süren mücadelede @secquin'in çalıştırdığı Arsenal'ın berabere kalmasıyla Everton, şampiyonluğunu resmen ilan etmiş oldu.

Everton.jpg

Kupa Galibi: Manchester United!

Kupayı ise @Turkuazz'ın çalıştırdığı Manchester United kazanmayı başardı. Finalde @DarkLegenD'in çalıştırdığı Aston Villa'yı uzatmalarda mağlup eden Manchester United, kupaya uzanan taraf oldu.

ManU.jpg

En İyi Menajer: Felon!

Gelelim 'En İyi Menajer' etiketini takmaya hak kazanan menajerimize... Southampton'la hedeflediği sıralamanın tam 9 sıra üzerinde ligi bitirmeyi başaran, kupada yarı final aşamasına kadar ilerleyen ve kadro değeri olarak neredeyse 1.5 milyara ulaşan @Felon, menajer listesinin zirvesinde yer almayı başardı!

Felon.jpg

Şimdi lig sonunda oluşan istatistiklere bakalım...

Puan Durumu:

Everton, Arsenal, Manchester United ve Crystal Palace Şampiyonlar Kupası (Ligi) bileti almayı başardılar.

PD1.jpg

PD2.jpg

Menajer Listesi:

ML1.jpg

Tols.jpg

ML2.jpg

(Not: Lige sonradan dahil olan @Dosi ve @pompy ile istifa edip geri dönen @Tolstoyevski, normalde alacaklarından daha düşük menajer puanları aldılar.)

Kadro Değeri:

Kadro değeri açısından zirvede Everton yer alırken, onu Southampton, Manchester United, Tottenham Hotspur, Crystal Palace ve Arsenal takip etti. Bu altı takım, 1 milyarın üzerinde bir kadro değerine ulaşmayı başardılar.

KD1.jpg

KD2.jpg

KD3.jpg

Galibiyet & Yenilmezlik Serileri:

Seriler.jpg

Gol & Asist Krallıkları:

Gol krallığının zirvesinde Everton futbolcusu Mbappe ve Crystal Palace futbolcusu Joao Felix yer aldı.

Asist krallığının zirvesinde ise Everton futbolcusu Zaniolo yer aldı.

Gol ve Asist.jpg

İkinci sezona ligi belirlememizin ve ilk sezonda yaptığımız işlemleri yapmamızın hemen ardından başlayacağız. Bu konu üzerinden lig önerinizi yapabilirsiniz, sizlerin önerileriyle oluşacak listeden anket oluşturacağım ve yine sizlerin vereceği oylarla ikinci sezon oynayacağımız ligi belirleyeceğiz. Ardından katılımcılar belli olacak, kura çekeceğiz ve başlayacağız. Bu işlemler hızlıca gerçekleşirse Pazartesi veya Salı günü, yeni haftayla beraber başlayabiliriz. Önerilerinizi bekliyorum.

Katılım gösterenlere, her hafta yorumlarıyla destek olanlara teşekkürler. İkinci sezonda görüşmek üzere...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Eline sağlık @Sherlock çok keyifli bir süreç oldu. Forumda ayrı bir hava kattı. İlgi gören bir konu oldu.

İkinci sezonda da olmak istiyorum. Belki bir iddiam yok ama en azından birilerine çelme takmak zevkli oluyor :A
Son 3lüde olmamak yeterli bana :A :A

• Harika
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güzel bir sezon oldu, organizasyon için emeklerine sağlık @Sherlock

Yalnız menajer listesinden tek bir ismi silmişsin... Yaktırdın... :A

Kimi sildim yahu... :A İstifa edenleri diyorsan onlar gözükmüyorlar maalesef terk edip gittikleri için, menajer puanlarını da alamamış oldular. :A

Teşekkür ederim bu arada. :D

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Eline sağlık @Sherlock çok keyifli bir süreç oldu. Forumda ayrı bir hava kattı. İlgi gören bir konu oldu.

İkinci sezonda da olmak istiyorum. Belki bir iddiam yok ama en azından birilerine çelme takmak zevkli oluyor :A
Son 3lüde olmamak yeterli bana :A :A

Teşekkürler ortağım, fikri en başta ortaya @Araf attı. Ona da teşekkür etmek gerekir. :D

Tamamdır, az çok belli olsun katılmak isteyenler liste oluşturmaya başlarım. :A

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Araf and Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kimi sildim yahu... :A İstifa edenleri diyorsan onlar gözükmüyorlar maalesef terk edip gittikleri için, menajer puanlarını da alamamış oldular. :A

Teşekkür ederim bu arada. :D
Konuda paylaştığın menajer listesine tekrar bir göz at, bir sayıyı ve bir ismi atladığını göreceksin ve yaktırma nedenini... :A

• İlginç
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Teşekkürler ortağım, fikri en başta ortaya @Araf attı. Ona da teşekkür etmek gerekir. :D

Tamamdır, az çok belli olsun katılmak isteyenler liste oluşturmaya başlarım. :A
@Araf sonradan dahil olmama teşvik eden kişiydi. Ona da teşekkürler :bhr: Ben en başta Türkiye'ye gidersem yarım kalır diye katılmadım ama sonradan umutlar tükenince katılmıştım. Başta çok fazla alım satım yaparak vakit geçiriyordum :A
Acemiliği az çok atmışım üstümden :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Araf

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyunun kısıtlı imkanlarına rağmen güzel bir sezon oldu. Sezon başında hedefimizi ilk 5 olarak belirlemiştik, 4. olduk. Son hafta rakibimiz antrenman kampına gitmese 3. de olabilirdik, sağlık olsun. :) Tüm oyuncularımı kutluyorum. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Araf sonradan dahil olmama teşvik eden kişiydi. Ona da teşekkürler :bhr: Ben en başta Türkiye'ye gidersem yarım kalır diye katılmadım ama sonradan umutlar tükenince katılmıştım. Başta çok fazla alım satım yaparak vakit geçiriyordum :A
virüs varken zor isveç açmaz

• Beğendim
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Hızlıca çözdün oyunu zaten, antrenman mevzusunu da halletmiş olsan daha bile iyi olabilirdi sezon senin için. :A Bakalım baştan dahil olunca neler yapacaksın... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi