Canan dizisinin yayından kaldırılacağı iddiaları doğru mu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,345
Puanı
809
Canan dizisinin beklenen reytingleri alamaması sebebiyle yayından kaldırılacağı iddiaları günlerdir çeşitli yayın organlarında yer alıyordu. Televizyon Gazetesi'nin ulaştığı yapımcı firma yetkilileri dizinin 2-3 bölüm sonra çekilecek bir final bölümüyle sona ereceğini açıkladı. Başrollerinde Özlem Conker, Ragıp Savaş, Erdinç Gülener gibi başarılı oyuncuların rol aldığı, Koliba Film'in yapımcılığını üstlendiği dizi iki sezondur Fox tv ekranlarına geliyordu.

Dizi final bölümüne kadar Çarşamba akşamları 21.45'te Fox tv ekranlarına gelmeye devam edecek.

132242.jpg

Fox, kötü bir sezon geçirecek gibi gözüküyor. Lale Devri ve Yer Gök Aşk hariç tutmuş dizisi yok. (Deniz Yıldızı ve Unutma Beni PT'de yayınlanmadığı için saymıyorum.)

Dinle Sevgili totalde idare etse de A/B'de çok kötü. Dinle Sevgili'nin sonrası ise Pazartesi hariç kötü durumda. Bakalım ne yapacaklar ilerleyen zamanlarda ? Belki geçen seneki gibi dizi transferi yoluna başvurabilirler...

Fox, kötü bir sezon geçirecek gibi gözüküyor. Lale Devri ve Yer Gök Aşk hariç tutmuş dizisi yok. (Deniz Yıldızı ve Unutma Beni PT'de yayınlanmadığı için saymıyorum.)

Dinle Sevgili totalde idare etse de A/B'de çok kötü. Dinle Sevgili'nin sonrası ise Pazartesi hariç kötü durumda. Bakalım ne yapacaklar ilerleyen zamanlarda ? Belki geçen seneki gibi dizi transferi yoluna başvurabilirler...

Katiliyorum adminim.. Zehirli Sarmasik'ta bitecektir büyük ihtimal..

Adminim sence ve tüm arkadaslara soruyorum sizce FOX hangi diziyi transfer yapar yani ayni Lale Devri'de ki gibi olur mu? Lale Devri bitmek üzeriydi ama FOX transfer etti ve simdi iyi durumda..

A/B'de FOX TV düşüşe geçiyor. Canan geçen sezon iyi gidiyordu ama sonra düşüşe geçti. Bundaki en büyük faktör heralde etkili dizilerin yer almasıydı...

Adminim sence ve tüm arkadaslara soruyorum sizce FOX hangi diziyi transfer yapar yani ayni Lale Devri'de ki gibi olur mu? Lale Devri bitmek üzeriydi ama FOX transfer etti ve simdi iyi durumda..

Star TV'de ekranlara gelen 'Firar' dizisini transfer edecektir ki alınan haberler bu yönde.

Star'dan Anneler ile Kızları, Yalancı Bahar Fox dizilerinin profiline uyuyor bence. Bunlar düşünülebilir. Koliba Film'in dizisi olan Firar olabilir.

Bunlar dışında alınabilecek gibi pek dizi yok. Sensiz Olmaz da var ama maliyeti nedeniyle Fox onu düşünmez...

cananı başka bir günde deneyebilirlerdi ama bitirmeyi tercih ettiler
fox kötü bir sezon geçiriyor yer gök aşk-lale devri-deniz yıldızı-unutma beni bunlar olmasa foxun durumu felaket bu sene hiç dizi yapmadılar paralarımı yok ki anlayamadım

Sihirli Annem'i alsinlar super olurr:) Fox'a yakisiyor sihirr <3

Sihirli Annem'i alsinlar super olurr:) Fox'a yakisiyor sihirr <3
fox bez bebekten sonra sihirli dizi yapmaz zaten bez bebek yeterince foxun prestijini zedeledi
şu anda dram dizilerine yöneldiler bence yalancı bahar ve anneler kızları foxa uygun

fox bez bebekten sonra sihirli dizi yapmaz zaten bez bebek yeterince foxun prestijini zedeledi
şu anda dram dizilerine yöneldiler bence yalancı bahar ve anneler kızları foxa uygun

Prestijini mi zedeledi?Aşkı Memnu filan varken Fox'a çok iyi oranlar aldırdı hatırladığım kadar

bez_bebek_reyting.jpg

Prestijini mi zedeledi?Aşkı Memnu filan varken Fox'a çok iyi oranlar aldırdı hatırladığım kadar

bez_bebek_reyting.jpg

Bu reyting iyi reyting aldığı dönemler son sezonuna bak istersen ilk 50 ye giremediği bölümler var ayrıca prestijini zedeledi tabiki fox tv ye bir dönem bez tv bez bebek tv diyorlardı hatırladığım kadarıyla

Bu reyting iyi reyting aldığı dönemler son sezonuna bak istersen ilk 50 ye giremediği bölümler var ayrıca prestijini zedeledi tabiki fox tv ye bir dönem bez tv bez bebek tv diyorlardı hatırladığım kadarıyla

Kanallar o yorumlara gülüp geçiyor:D Okan Bayülgen Tv 8'de öyle bir yorum yapmıştı:) Bez Bebek ilk 50'den çıktığı bir reyting göster çünkü çıkmadı:)

Aşkı Memnu varken Fox'u çok iyi idare ediyordu örnekleri;

Moderatörün son düzenlenenleri:
FOX'un alabileceği diziler,
-Bir Çocuk Sevdim
-Anneler ile Kızları
-Bizim Yenge
-Firar
-Ay Tutulması
-Seni Bana Yazmışlar
Bence yukarıdaki diziler, FOX'un bütçesini biraz zorladığında satın alabileceği diziler. Bence Dinle Sevgili haftalık dizi olmalı. Ana Haberlerine iyi bir haberci transfer etmeliler. Örneğin İrfan Değirmenci Kanal D'ye transfer olmasaydı şu anda FOX'un haber yüzlüğünü son derece iyi yapabilirdi.
Kanalın jeneriklerini ve renklerini hiç beğenmiyorum değiştirilmeli.

onu genelde diyorlar show tv içinde doktorlar tv diyorlardı :D

FOX'un alabileceği diziler,
-Bir Çocuk Sevdim
-Anneler ile Kızları
-Bizim Yenge
-Firar
-Ay Tutulması
-Seni Bana Yazmışlar
Bence yukarıdaki diziler, FOX'un bütçesini biraz zorladığında satın alabileceği diziler. Bence Dinle Sevgili haftalık dizi olmalı. Ana Haberlerine iyi bir haberci transfer etmeliler. Örneğin İrfan Değirmenci Kanal D'ye transfer olmasaydı şu anda FOX'un haber yüzlüğünü son derece iyi yapabilirdi.
Kanalın jeneriklerini ve renklerini hiç beğenmiyorum değiştirilmeli.

Bir Çocuk Sevdim; geçebilir Fox'a fakat su an reytingleri pek de kötü degil Kanal D için.. Eger ileride kötü giderse ki sanmiyorum açikcasi FOX'a geçebilir.

Anneler ile Kizlari; dizi hemen FOX'a geçsin bence çünkü yoksa Star'da birkaç hafta sonra bitecektir muhtemelen.. Ya Star'da eski günü Persembe'ye geçsin ya da FOX'a geçsin.

Firar: Bu dizide FOX'a geçmeli bence, fakat STAR'da kötü reytingler almiyor, bakalim neler olacak.

Seni Bana Yazmislar: Bu dizi zaten 1 bilmedin 2 hafta sonra final yapacak.. FOX almaz bu diziyi bence.