Fav10 Enleri - 2019/2020

Japonca ve Ispanyolca konusabiliyorum ama Isvecce de ögrenmek istiyorum dedim. :A "bi elimin" "elimandin" kelimesinin ben zamiri icin cekimlenmis hali ve ögrenmek anlamina geliyor. :A

Benimde yazim cok iyi degil ama ortalama diyebiliriz iste. :A
Yazın tam iyi değilse anlayamamam normal :A İsveççe kısmını tahmin etmiştim ama emin olamamıştır :A

• Güldürdün
Reactions: kerem
Anca kendimize gelip, bildirimlere göz atabildik Dosi hanım. :))
Herzaman aynı bahane :)
Yeni bir bahane bulsan daha iyi olur. nedense anca benimkiler kaçıyor ha bi de profiline bak birileri sana birşeyler yazmıştı, başkasında kaçırmışsın ama olsun ben yinede haklıyım.
Dargın olsamda dusunceliyim huyum kurusun :)

• Güldürdün
Reactions: Sherlock
Herzaman aynı bahane :)
Yeni bir bahane bulsan daha iyi olur. nedense anca benimkiler kaçıyor ha bi de profiline bak birileri sana birşeyler yazmıştı, başkasında kaçırmışsın ama olsun ben yinede haklıyım.
Dargın olsamda dusunceliyim huyum kurusun :)

Profilime yazılanı gördüm Dosi hanım, o kadar da değil. :)) Adaşım kadar kör değilim. :)) @MEnes

• Güldürdün
Reactions: Dosi and MEnes
Az önce kitapta gördüm. Lan bizim Menes'in ne işi var burada dedim. Meğersem denk düşmüş. İnanılmaz bir karakter bu arada. Bi ara okuyup kesinlikle fikir edinmelisin. Mısır'ı inşa etmiş kralımız:bhr:
Sana egoist diyordu @denizz19 . Belki de bu firavunun egosu sana geçmiştir. Bi bağlantı kesinlikle var. Tesadüf olamaz böyle bi şey:A
Diğer Adıda Narmer'miş. Belki buda başka bir yerde kullanıcı adındır. Bir ipucu oradan da yakalabilirsin:A
Güzel hikayeymiş kitabı belki okuyamam ama hikayesine bakarım internette daha detaylı. :A Deniz'in dediği ego kısmı genelde bilinçli goygoy olarak yaptığım bir şey ama değişkenlik gösteriyor yerine göre tabi... :A Bu durum ise gerçekten tesadüf olamayacak kadar ilginç bir durummuş... :A

Diğer adını hiç duymadım bilmiyorum o kadarı da yoktur zaten... :A

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: sokak sanati
Güzel hikayeymiş kitabı belki okuyamam ama hikayesine bakarım internette daha detaylı. :A Deniz'in dediği ego kısmı genelde bilinçli goygoy olarak yaptığım bir şey ama değişkenlik gösteriyor yerine göre tabi... :A Bu durum ise gerçekten tesadüf olamayacak kadar ilginç bir durummuş... :A

Diğer adını hiç duymadım bilmiyorum o kadarı da yoktur zaten... :A

Resmen egoistliğini ispatladim. @denizz19 görse gurur duyardı benimle.:A Seni Firavun sevici seni.:A @xemrexxx bu konuda algı yapsana biraz.:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and xemrexxx
Resmen egoistliğini ispatladim. @denizz19 görse gurur duyardı benimle.:A Seni Firavun sevici seni.:A @xemrexxx bu konuda algı yapsana biraz.:A
Ben tatlı egom var diyorum her zaman, üstünden goygoy yapıp EGONES adlı ismi taktık hatta... :A Ama Firavun sevme çok da benlik bir şey değil aman diyeyim... :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati
Ben tatlı egom var diyorum her zaman, üstünden goygoy yapıp EGONES adlı ismi taktık hatta... :A Ama Firavun sevme çok da benlik bir şey değil aman diyeyim... :A

Şimdilik bende pek duyurmayayım o zaman. İleride tehdit ve cebir olarak kullanırım. Ne işi var firavunun burada, "din elden gidiyeaaahh" faln deyip halkı ayaklandırma fikri şuan çok hoşuma gitti.:A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Yani onu gördüğüne göre bu demek oluyor ki sadece benim bildirimlerde kör olasın tutuyor :))

Kronolojik bir sıralama yapacak olursak önce sizin bildirimi, sonra profilime bırakılan gönderiyi gördüm diye hatırlıyorum Dosi hanım. :)) Yoksa size kasti bir körlük yapmam yani. :))

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Kronolojik bir sıralama yapacak olursak önce sizin bildirimi, sonra profilime bırakılan gönderiyi gördüm diye hatırlıyorum Dosi hanım. :)) Yoksa size kasti bir körlük yapmam yani. :))
Bugün için dememiştim neyse. Ne desem işin içinden sıyrılmayi başarıyorsun :))

• Güldürdün
Reactions: Sherlock