FF serhatt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Uzun süredir forumun en aktif üyesi olmasına rağmen fazla ortak noktamız olmadığından forumda birbirimize pek rastlamadığımız bir üye. O da forumun bir diğer konu canavarı editörü. :D

• Beğendim
Reactions: serhatt

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Queen of Favoriforumum. :bhr:
Forumdan daha çok Instagram DM-da konuştuğum üye. :A

• Harika
Reactions: serhatt

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@serhatt ile alakalı çok yorumum ve daha konusunu açarken taze görüşümde oldu. Son yılların 2017 ile birlikte son 3 yılın eğlencesi oldu keşke 2014 2015 olsa diyordum ama son 3 yılında ihtiyacımız vardı sahneye tam gerektiğinde çıktı ve böyle daha efsane oldu bence @sokak sanati @Maskeli Fedai @eskici @Forumdash @xemrexxx @alperuz @MasacRE :bhr: :bhr: :bhr:

Goygoya yatkın olunca xemrexxx benle halıyle uyum yakaladık ecünnülere karşı cansister olduk onun deyimiyle ve güzelde bir deyim zaten söze gerek yok anlamıyla ikimizin bir oldu fotomuz bile var hani bazı çizgi filmlerde birleşirler daha güçlü olurlar aynen öyle :Z:Z:Z
serhat azman.png

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
@serhatt ile alakalı çok yorumum ve daha konusunu açarken taze görüşümde oldu. Son yılların 2017 ile birlikte son 3 yılın eğlencesi oldu keşke 2014 2015 olsa diyordum ama son 3 yılında ihtiyacımız vardı sahneye tam gerektiğinde çıktı ve böyle daha efsane oldu bence @sokak sanati @Maskeli Fedai @eskici @Forumdash @xemrexxx @alperuz @MasacRE :bhr: :bhr: :bhr:

Goygoya yatkın olunca xemrexxx benle halıyle uyum yakaladık ecünnülere karşı cansister olduk onun deyimiyle ve güzelde bir deyim zaten söze gerek yok anlamıyla ikimizin bir oldu fotomuz bile var hani bazı çizgi filmlerde birleşirler daha güçlü olurlar aynen öyle :Z:Z:Z
Ekli dosyayı görüntüle 80344
Can sisterlar :bhr: @serhatt @xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,477
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 80344
Canım benim iyi ki varsın, duygularımız karşılıklı :bhr: :Z

• Harika
Reactions: Çiğdem