Levent Düğün Günü Ela'yı Terk Ediyor! | Doktorlar 66. Bölüm - 2. Sezon Finali

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
1585986713490.jpeg

Medyapım’ın ekrana damga vuran eski dizisi 'Doktorlar'ın ikinci sezon finaline damga vuran sahne!

Başrollerinde; Kutsi, Yasemin Özilhan, Melike Güner, Bekir Aksoy, Yağmur Atacan, Aysun Kayacı, Mehmet Aslan ve Yeşim Ceren Bozoğlu’nun yer aldığı dizinin 66. bölümünde Levent düğün günü saçma bir sebeple Ela'yı terk ediyor.

Sırf Yasemin Özilhan diziden ayrılacak diye senaryoyu böyle saçma bir hale getirmişler. 2 sezondur Ela ile evlenmek için can atan Levent son güne kadar düğün için heyecan içinde olan adam tam nikah masasına oturacakken vazgeçiyor, hayatımda gördüğüm en saçma son oldu.

Sizlerin de bu sahne hakkında yorumlarını bekliyorum.

@Çiğdem @xemrexxx @Bully @MasacRE @Maskeli Fedai @ozgur2113 @dreamy @Dosi @vadikızı @kerem @alperuz @mrt-06 @Hachiko @denizz19 @eskici @Forumdash @Turkuazz @sokak sanati @AteşBöceği @Ahmed @12.Adam @AteşBöceği @phoebebuffay @Araf @The_Erinch @Yiğitt

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,995
Puanı
1,060
Ilk cocukluk tramvamdi LEvent'in Ela'yi dügün günü terketmesi. :(

@Forumdash gec de olsa belese reklamin yapilmis. :A
@serhatt 'ın Bu Şarkı Benim'de zirve puani belli mi oldu ne?:A @Forumdash @kerem

Gelinlikle terkedilmek... Allah kimsenin başına getirmesin bu durumu. Zordur illaki
@Forumdash ın mı şarkısı bu :eek: hiç bilmiyordum :A Ben diziyi izliyorum az önce bu bölümü bitirdim de açayım dedim konusunu :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,644
Puanı
1,060
Kadın diziden çıkıyor diye böyle saçma senaryo yazmaları gerekmezdi :A @Dosi
Hak etti mi diyorsun :eek: ben çok hatırlamiyorum ama ara ara izlemişliğim var.
Ne olursa olsun bu çok acı bir olay :T:
Hak etti mi diyorsun :eek: ben çok hatırlamiyorum ama ara ara izlemişliğim var.
Ne olursa olsun bu çok acı bir olay :T:
Yasemin Ergene diziden ayrilmak istemisti, maalesef böyle bir sacmalik yasandi iste. :( Tipki Feriha gibi. :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: serhatt and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and kerem

xemrexxx