Kanal D Gelinim Mutfakta - Program Yorumları

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bugün çok komikti biraz baktım, Çiğdem çocukluğunu anlattı 11 yaşına kadar bunu erkek sanıyorlarmış babası ustaymış, bir gün ellerine ilk kez oje sürüp yanına gitmiş, yanında çalışan adam da "Utanmıyor musun erkek adam oje sürer mi" demiş, sonra babası o erkek değil kız demiş adam da "Yav ben de diyorum erkek çocuğunun adını niye Çiğdem koymuşlar" :F :A @xBUGRAx @sokak sanati @vadikızı @Hachiko

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
Bugün çok komikti biraz baktım, Çiğdem çocukluğunu anlattı 11 yaşına kadar bunu erkek sanıyorlarmış babası ustaymış, bir gün ellerine ilk kez oje sürüp yanına gitmiş, yanında çalışan adam da "Utanmıyor musun erkek adam oje sürer mi" demiş, sonra babası o erkek değil kız demiş adam da "Yav ben de diyorum erkek çocuğunun adını niye Çiğdem koymuşlar" :F :A @xBUGRAx @sokak sanati @vadikızı @Hachiko

Ben artık izlemiyorum bilsem izlerdim Çiğdem aynen öyle valla :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@xemrexxx 'i niye etiketlemedin. Bizim @Çiğdem sanar dalga geçerdi:F

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
O kısmı gördüm Elif şey diyordu Ezgi sayesinde aldın o hep seni paylaşıyordu diye :A ben ezgide engelliyim göremiyorum paylaşımlarını:A
Ezgi mavi tik bile almış. :eek: @xBUGRAx

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,175
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx