TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Turabi’yi ciddi anlamda desteklemiyordum aslında şampiyon olmasını engellemek adına öyle bir hamle yaptım ve başardım şampiyon olamadı :A Cemal Can’ı da seviyorum şampiyon olsa sevinirim :A
Hadi oradan be, baya baya destekliyordun sen adamı. O kadar süre numara yapmış olamazsın :A Hatta Turabi elenince sinir olmuştun, yarışmayı izlemeyi bırakmıştın falan öyle bir şeyler hatırlıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: eskici

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Hadi oradan be, baya baya destekliyordun sen adamı. O kadar süre numara yapmış olamazsın :A Hatta Turabi elenince sinir olmuştun, yarışmayı izlemeyi bırakmıştın falan öyle bir şeyler hatırlıyorum :A
O sene Turabi’den eskisi kadar nefret etmiyordum yalan yok ama sevdiğim de söylenemezdi :A yarışmayı izlemeyi bırakmıştım ama bu Acun’un saçma kurallarından dolayıydı ayrıca Turabi finalde elenmişti zaten o saatten sonra bıraksam ne olur daha öncesinde bırakmıştım ben :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
O sene Turabi’den eskisi kadar nefret etmiyordum yalan yok ama sevdiğim de söylenemezdi :A yarışmayı izlemeyi bırakmıştım ama bu Acun’un saçma kurallarından dolayıydı ayrıca Turabi finalde elenmişti zaten o saatten sonra bıraksam ne olur daha öncesinde bırakmıştım ben :A
En sona kadar kalmadı ya işte bir öncesinde elendi, sende oralarda sinir olmuştun :A Yok ya Turabin için takip ediyordun sen o sene, eskisi kadar düzenli bir şekilde olmasa da :A

• Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
En sona kadar kalmadı ya işte bir öncesinde elendi, sende oralarda sinir olmuştun :A Yok ya Turabin için takip ediyordun sen o sene, eskisi kadar düzenli bir şekilde olmasa da :A
Finalden bir önceki bölüm elendi işte ondan sonra izlemeyi bıraksam ne olur 1 bölüm kalmış zaten :A kimseye söylemedim ama ben o sene Adem’i destekliyordum ve Adem şampiyon oldu :A @Bully

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Bully and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Finalden bir önceki bölüm elendi işte ondan sonra izlemeyi bıraksam ne olur 1 bölüm kalmış zaten :A kimseye söylemedim ama ben o sene Adem’i destekliyordum ve Adem şampiyon oldu :A @Bully
Tamam bir önce elendi ama öncesinde bir şeylere takmıştın sen, şimdi net hatırlamıyorum :A Oha Adem'i mi destekliyordun bir de, yok artık hayatta inanmam buna :A

• Güldürdün

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Tamam bir önce elendi ama öncesinde bir şeylere takmıştın sen, şimdi net hatırlamıyorum :A Oha Adem'i mi destekliyordun bir de, yok artık hayatta inanmam buna :A
Acun’un takımları karıştırmasına acayip derecede sinir olmuştum onu diyorsun galiba :A Adem sevdiğimiz bir abimizdi ve hakettiği şampiyonluğu almıştı :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Acun’un takımları karıştırmasına acayip derecede sinir olmuştum onu diyorsun galiba :A Adem sevdiğimiz bir abimizdi ve hakettiği şampiyonluğu almıştı :A
Olabilir evet. Bir Turabi hayranı olarak rahat rahat galibiyetlerinizi alırken Acun'un müdahelesinden sonra düşmüştünüz. Ona sinir olmuş olabilirsin :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and eskici

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hakan’ı Kızlar - Erkekler döneminde desteklemiştim ama Merve Aydın’ın da olduğu zamanlar sevememiştim niyeyse. :A

Kesinlikle çok tatlı hele o konuşması. :bhr: Ama Sercan’a kaptırdık sanırım. :A :A
Sercan'ın Nisa'dan hoşlandığı kesinleşti artık da Nisa ne karşılık verdi ona dair bir şey yok şu anda. Umarım kabul etmez, Nisa Sercan kazmasından daha iyilerine layık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Olabilir evet. Bir Turabi hayranı olarak rahat rahat galibiyetlerinizi alırken Acun'un müdahelesinden sonra düşmüştünüz. Ona sinir olmuş olabilirsin :A
Bu sene de takımları karıştıracakmış galiba beni yine soğutuyor yarışmadan :A bunu niye yaptığını da anlamış değilim saçmalık resmen :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sene de takımları karıştıracakmış galiba beni yine soğutuyor yarışmadan :A bunu niye yaptığını da anlamış değilim saçmalık resmen :A
Bak o sene takımları karıştırması normaldi bence. Çünkü aşırı büyük bir güç farkı oluşmuştu. Zaten o sene en baştan yanlış başlamıştı, all star takımına karşı yeni bir takımın şansı olmayacağı en baştan belliydi :A

Ama bu sene ben de anlam veremedim takımların karışmasına. Tamam bir süre ünlüler çok üstün gitti ama şu son günlerde gönüllüler çok iyi gidiyor. Üstüne bir de ünlülerin en iyilerinden Perviz gitti. Ee şu durumda ne diye takımları karıştırırsın ki, ne gereği var :A

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and eskici

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,099
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acun az önce hikaye atmış, "en iyi olan arabayı alır" diye ve potaya atış yapıyor...

Araba oyunu önceden kapıyı kim daha yakın açarsa öyle değil miydi? (b)

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Bak o sene takımları karıştırması normaldi bence. Çünkü aşırı büyük bir güç farkı oluşmuştu. Zaten o sene en baştan yanlış başlamıştı, all star takımına karşı yeni bir takımın şansı olmayacağı en baştan belliydi :A

Ama bu sene ben de anlam veremedim takımların karışmasına. Tamam bir süre ünlüler çok üstün gitti ama şu son günlerde gönüllüler çok iyi gidiyor. Üstüne bir de ünlülerin en iyilerinden Perviz gitti. Ee şu durumda ne diye takımları karıştırırsın ki, ne gereği var :A
O sene benim sinir olduğum şey en baştan yanlış başlamıştı evet ama madem o formatla başladın arkasında dur yani sonradan değişmeleri sevmiyorum :A
Bu sene zaten dediğin gibi takımlar arasında pek fark yok takımlar gayet iyi. Acun’un saçmalıkları işte umarım daha fazla saçmalamaz :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,280
Puanı
1,060
@Emre Ozansoy Acun neler dedi..özetler misin?
Adayı kesin karıştırcaz demiş.
Sercan Nisaya koşuyor ama Nisa tarafında tık yok demiş..
Arkadaşlara sorduk yapacakmış ,Sırf Danla ve Can dan prim kasmak için..
Başka önemli birşeyler söyledi mi?

• Beğendim
Reactions: Angelica