Hindistan'da Hazal Kaya Rüzgarı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hindistan'da Hazal Kaya rüzgarı!

hazal-kaya-kapak_16_9_1539177021.jpg

'Aşk-ı Memnu', 'Adını Feriha Koydum', 'Maral: En Güzel Hikayem' ve 'Bizim Hikaye' gibi dizilerde yer alan başarılı ve güzel oyuncu Hazal Kaya'nın yer aldığı diziler Hindistan'da zirveden inmiyor.

Kaya'nın Hindistan kanalında 60 milyon kişiye kadar ulaşan dizileri 'Adını Feriha Koydum' ve 'Bizim Hikaye' ülkenin ücretli dijital platformu MX Player'da en çok izlenen yapımlar arasında zirvede yer alıyor.

Ayrıca Hindistan medyası Kaya'nın bu başarısını manşete taşırken, dünyaca ünlü oyunculu Aamir Khan ile aynı projede yer alması talebinde bulundu.​

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
"Hindistan medyası Kaya'nın bu başarısını manşete taşırken, dünyaca ünlü oyunculu Aamir Khan ile aynı projede yer alması talebinde bulundu."

Hastasıyım şöyle lafların. :A Hindistan medyası kim? Kaç kişiler? Bir dergide mi çıktı, televizyonda biri mi ağzından kaçırdı. Kim bulundu bu talepte acaba. :A:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Hazalım bu sektörün en iyi oyuncularından. İşini severek ve layıkıyla yapıyor. Her zaman destekliyorum. Tek kötü projesi Aşkı Memnu'ydu ama neyse ki sonradan kaliteli işlerde yer alarak sükse yarattı. :A

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her şeyin en iyisini hak eden bir isim... :) En kısa zaman da Bizim Hikaye gibi bir proje de tekrar görebiliriz umarım... :bhr:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Hazalım bu sektörün en iyi oyuncularından. İşini severek ve layıkıyla yapıyor. Her zaman destekliyorum. Tek kötü projesi Aşkı Memnu'ydu ama neyse ki sonradan kaliteli işlerde yer alarak sükse yarattı. :A
O dizide çıkışını yaptı rol almasaydı yok olur giderdi :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19