TV8 Survivor 2020 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu sene Survivor izleyicisinin çook büyük bir kısmı gönüllüleri tutuyor. Ezgi o sayede bu kadar yüksek oy alıp 1. tamamladı sıralamayı. Zaten YouTube'dan olsun Twitter'dan olsun yazılan yazılardan belliydi durum. Ama Aşkım nasıl 4. oldu hiç anlamadım. Ne ünlülerden ne gönüllülerden hiç destek alacak bir tipe benzemiyor. Gerçi kızların ilk ikiyi kapaması sayesinde Aşkım'ın ismi de söylenmemiş oldu ama söylense de gitmeyecekmiş bu durumda.

Yalnız kızlardan biri Sercan'ı söylese ve Sercan elense ne güzel olurdu ya :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Barışın gitmesi bile etkili Pervizin gitmesinde. Barış belki 1. Olup Sercanı söyleyecekti...

• Beğendim
Reactions: Angelica

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Ah be Perviz. :( Keske gitmeseydi, kesinlikle finali gorebilecek bir isimdi cok yazik oldu. Sercan iticisi gitse ne iyi olurdu.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Bu sene Survivor izleyicisinin çook büyük bir kısmı gönüllüleri tutuyor. Ezgi o sayede bu kadar yüksek oy alıp 1. tamamladı sıralamayı. Zaten YouTube'dan olsun Twitter'dan olsun yazılan yazılardan belliydi durum. Ama Aşkım nasıl 4. oldu hiç anlamadım. Ne ünlülerden ne gönüllülerden hiç destek alacak bir tipe benzemiyor. Gerçi kızların ilk ikiyi kapaması sayesinde Aşkım'ın ismi de söylenmemiş oldu ama söylense de gitmeyecekmiş bu durumda.

Yalnız kızlardan biri Sercan'ı söylese ve Sercan elense ne güzel olurdu ya :A
Zaten halk lafda hep halktan gelenleri tutar..gerçi nasıl halksa instagramda takipçi kasan profiller..dizide oynayanlar vb. ama geneldede 1. hep ünlülerden çıkar.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Demetin bile etkisi var. Dün Ezgiye oy yağdırdı Demet Akalın. Ya bu kız ne yapmış da buna SMS atıyorsunuz? Şaka gibi...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Survivor'un en keyifli konseylerinden biri oldu. :Z Seyir zevki aşırı yüksekti. :A Kaç gündür bilerek yazmıyordum ama TV'den her anını izliyordum. Geçen hafta kendimi çok kaptırdığımı düşündüm yorumlarda o yüzden geri çekildim. Üstelik her lafıma atlayanlar da vardı ama yine tutamadım kendimi yazayım dedim. :Z

Gönüllülerin konseyine Gönülsüzler 1, 2, 3, 4 diyen sözde ünlülere (özellikle Ersin-Sercan-Mert şeytanlar üçgeni) filmin kralının çekilme şoku diyorum. :A

Ezgi o takımda sevdiğim tek isimdi. Biraz da Aycan. :A Pazar günü Twitter'da ve ekşi'de Ezgi'ye sms atılacağını söylüyordu herkes ama inanmıyordum. Harbiden kız 1.oldu. :F Aycan'ın da ikinci olması ve Mert'i söylemesi harikaydı. Keşke Ezgi de Sercan'ı söyleseydi de Sercan elenseydi. :A

Mert'in hala kendini oranın paşası, ağası sanıp niye abi niye demesi. :F Sanane. :A Sen adın söylenince nasıl morardığına bak önce. :F

Parviz'in eleneceğini düşünüyordum. Sevindim de açıkçası. Sessiz bir yarışmacıydı ama son 1 haftadır çok iyi değildi genel olarak. Burak'a yaptığı hareketle zaten soğumuştum. Mert'in yancıları umarım böyle teker teker elenir. :Z

En çok Aşkım'ın 4, Elif'in sonuncu olmasına şaşırdım. :F Yani Aşkım'ı söyleseler bile Parviz yine eleniyordu. :F Kız bacak kadar boyuyla nasıl yaptın bunları. :F :F :F

Bölümün en keyifli diğer kısmı ise Danla ve Cemal Can mesajlaşmasıydı. :bhr:

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
‪Berkan'da da suç var. Niye boş oy atarsın? Parviz eğer bu oylamadan çıka bilseydi sonraki oylamada millet oy yağdıracaktı Parvize... Ama geç artık... ‬

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tepki oyları saçmalığından bir kurtulun artık.Tepki oyları ile başkasının hakkını yiyorsunuz böyle işte.Sonuna ladar Ezgiye tepki oyları atıp 1.Yapın hadi bakalım yapacak mısınız?Hak eden birisinin hakkı yenildi orada.Pervizin gitmesine tepki gösterseniz kaç yazar?

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Zaten halk lafda hep halktan gelenleri tutar..gerçi nasıl halksa instagramda takipçi kasan profiller..dizide oynayanlar vb. ama geneldede 1. hep ünlülerden çıkar.
Ya takımın ismi gönüllüler diye direk orayı destekleyenler de vardır da benim kast ettiğim o değil. En başta Mert, Sercan ve onlara yancılık yapan Ersin, Berkan, Aşkım falan çok itici gösterdi takımı. Barış'ın da karşı tarafa geçmesiyle bütün ibre gönüllülere kaydı destek bakımından. Ben mesela bir süre izledikten sonra karar veririm destekleyeceğim takıma. Bu sezon gönüllülerde Yasin gibi hiç sevmediğim tarzda bir isim bile daha iyi görünüyor bana onların yanında öyle diyeyim :A

1. de değişiyor ya. Gönüllülerden de kazananlar var baya. Turabi iki kere kazandı. Hilmicem var, Ogeday var. Bunlar gönüllülerden kazananlar. Ünlülerden de Nihat Altınkaya, Atakan, Derya ve Adem kazandı. 4 gönüllü 4 ünlü kazanmış oluyor bu durumda, unuttuğum bir isim yoksa.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Elif yapmamalıydı be. Kendini de bitirdi. Perviz hep onun yanındaydı, ödüle falan onu götürüyordu. Herkese eşit mesafedeydi. Strateji yapacaksın abi, başka yolu yok.

Mert, Sercan ve Ersin'e başarılar diliyorum. :)

BF75205E-B639-4C1A-93F7-1A34117F1498.jpeg

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Ya takımın ismi gönüllüler diye direk orayı destekleyenler de vardır da benim kast ettiğim o değil. En başta Mert, Sercan ve onlara yancılık yapan Ersin, Berkan, Aşkım falan çok itici gösterdi takımı. Barış'ın da karşı tarafa geçmesiyle bütün ibre gönüllülere kaydı destek bakımından. Ben mesela bir süre izledikten sonra karar veririm destekleyeceğim takıma. Bu sezon gönüllülerde Yasin gibi hiç sevmediğim tarzda bir isim bile daha iyi görünüyor bana onların yanında öyle diyeyim :A

1. de değişiyor ya. Gönüllülerden de kazananlar var baya. Turabi iki kere kazandı. Hilmicem var, Ogeday var. Bunlar gönüllülerden kazananlar. Ünlülerden de Nihat Altınkaya, Atakan, Derya ve Adem kazandı. 4 gönüllü 4 ünlü kazanmış oluyor bu durumda, unuttuğum bir isim yoksa.
Yusuf :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Geçen sene ünlü gönüllü yok diye katmadım onu ya :D
Hatta Yuşufff :=)

Bu arada itici,sevimsiz...bilmiyorum anlık,göreceli gibi geliyor.
Sonunda biri şampiyon oluyor işte..

Ama Parviz gittiği içim modum iyice düştü Ünlülerden yana.
Berkanı takip edeceğim tabi oda sivrisineklerden hastalık almış,umarım iyileşir.