TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 4.Hafta (Sonuçlar)

5. Haftanın Konsepti Ne Olsun?

• Kullanılan toplam oy
    32

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,643
Puanı
1,061
50 sayfaya ulaşmamız lazım :A @xemrexxx 'de kaçtı :A
Benim gözümün kalmadığına emin olabilirsin bebeğim, çünkü benim gözüm poğaça da değil sende 👄 @Aserat @xemrexxx
Yılan benim lakabımdır zaten teşekkür ederim :A :A ya seviyorum ama illa birinize düşük vermem lazım napiyim :(
@Yiğitt'in hayran oldugu arabeskivari bütün sarkicilarin basarisini toplasan ID'nin yarisi etmez, hala Imagine miydi neydi ani sani bilinmez diyor birde. :A
Oy toplayan isimleri de açıkla bence, bu ağır bir itham. Böyle ortaya koyup kaçma, ver o isimleri biz de hakkımızı arayalım. Ona göre oyları incelemeye alalım. :A
@Çiğdem formatta değişiklik olacak demişti, ama ben bu sefer şampiyon olmaya gelicem. :Z

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Özellikle beni ipten alan @Felon @xdragxx @Yiğitt @denizz19 @Bully @vadikızı oyları oldu ayrıca teşekkür ederim...

Ben kötü verince bana vicdan yapanların bana 1 vermesini izledim, sizlere tesüfler...

@bazinga Yallah demediğini söylemiş ancak ilk sayfalarda demişti... Bir şey değişmiyor...

Programın yaratıcısı olarak sonuna kadar @sokak sanati sunacaktır. Yerli müziğe savaş açanlara fırsat vermeyeceğiz. MusicSurvivor'a katılmayız gerekirse.

Bacım dediğim, halam dediğim insanlar beni bugün çok şaşırttılar...

Herkese teşekkürler(!) maskelerin indiği bir bölüm oldu.. :)