1 Nisan 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    23

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
TV İzlemeyeceğim.
TV İzlemeyeceğim.
Macunu izleyeceğim.:F
Benim Adım Melek
Benim Adım Melek
How I Met Your Mother | Netflix
Etiket listende; MayısKralı, The Erinch, Felon iki defa yazmışsın. :A
Kuruluş Osman izledim
Kuruluş Osman, Benim Adım Melek, Jet Sosyete rağmen Survivor gene tercih edilerek 7 bandını aşmış okadar da boş bir bölüm olmasına rağmen. 😇😇😇 @Hachiko @dreamy @EmreOzansoy @MasacRE @RevaN @12.Adam
Star Tv umarım pişmandır Jet Sosyete'yi kaçırdığı için.

Kanalların hala idrak edemediği bir şey var. Gülse Birsel dizisi hiçbir zaman A/B'de çakılmaz. En ölüsü şimdiye kadar 4-5 almıştır.Hele TV8 gibi bir kanalda. TV8 izlenebilirliği en düşük kanal, kim ne derse desin. Survivor şu anda başka bir kanalda olsaydı daha yüksek reyting alırdı mesela.

Umarım #evdekal bölümü 7 reytingi geçer. :Z Çok iyi!

Star Ata Demirer'li bölümün reklamını çok kötü yaptı. O bölümden ben 5 reyting bekliyordum.
Total'de 2.83 almış sıfırdan yayınlanan çoğu yeni bölüm bile bu kadarını alamamıştı. :Z Gelecek hafta Kuruluş Osman da olmayacak AB'de en az 5+ alır. :D
olgunların tercihi (45+ kitlenin) portakal olmuş :F :F @xBUGRAx @serhatt la çok mu takıldın :F @Forumdash
1585819614201.png

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,998
Puanı
310
Haberin Fatihi, osmanlı fatihini katlamış koymuş kenara :A :Z

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX, Fatih Portakal ile coşmaya devam ediyor... :Z ATV'ye her şey müstehak... :A

Survivor'da 2 dizi ve Fatih Portakal karşısında iyi oranlar almış, açıkçası dünkü bölüm bu oranı aldıysa diğer bölümlerin daha yüksek alması lazım... :(

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
JS AB'de çok iyi gitmiş gelecek bölüm daha da iyi gider Star'a ilaç gibi geliyordur.

Gündüz Kuşağı programları uçuşta.