11 Mart 2020 Çarşamba Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    20

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Öğretmen rezil olmuş. Dediğim gibi dizinin oyucuları kötü, yönetmeni kötü ve yeni senaristi de iyi durmuyor anlaşılan.

Dizi beni kendine çekmediği gibi o kadar tekrara ve yüksek reytinge rağmen diğer izleyicileri de kendine çekememiş. :X

İlker Kaleli uğursuzunun oynadığı diziden de bu beklenir zaten. Medyapım bile kurtaramadı onu. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Öğretmen rezil olmuş. Dediğim gibi dizinin oyucuları kötü, yönetmeni kötü ve yeni senaristi de iyi durmuyor anlaşılan.

Dizi beni kendine çekmediği gibi o kadar tekrara ve yüksek reytinge rağmen diğer izleyicileri de kendine çekememiş. :X

İlker Kaleli uğursuzunun oynadığı diziden de bu beklenir zaten. Medyapım bile kurtaramadı onu. :A
Ay ne de güzel kuduruyorsun öyle. :Z Aynı sevinci gelecek hafta yükseldiğinde de beklerim ama. :A

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135

Nedir yahu senin bu adama kinin ne etti sana :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bu düşüşü özetsiz yayına, gündeme, bölümün da biraz sıkıcı oluşuna bağlamak istiyorum. İkinci bölümde düşüp üçüncü bölümde yükselen yapımlar olmuştu daha önce.

Haftaya yükseliş olmazsa TV izleyicisi sevmemiş demektir zaten diziyi.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,948
Puanı
1,061
Bu düşüşü özetsiz yayına, gündeme, bölümün da biraz sıkıcı oluşuna bağlamak istiyorum. İkinci bölümde düşüp üçüncü bölümde yükselen yapımlar olmuştu daha önce.

Haftaya yükseliş olmazsa TV izleyicisi sevmemiş demektir zaten diziyi.
Nesi sıkıcıydı ya ilk bölüm gibiydi işte. :A
Sırf bu başlığı yazabilmek için bile şike yapmışlardır eminim. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Öyle olabilir ama sıkıcı diyeni de Allah çarpar. :A Yükselir ya yayın sonrası tekrarı da iyi gitmiş yine. :A
Aa sana ne be benim görüşümden :A Fragmanlarda heyecanı öldürüyorlar zaten hiç hoş olmuyor :A

Hafta sonu gündüz kuşağında da tekrar versin FOX :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Üzücü
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Sherlock