27 Şubat 2020 Perşembe Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• 3'te 3 Tarih | TRT 1

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
Bu durumda reyting konuşmak istemiyorum sadece MD için yapılan saçma yoruma cevap verip bitireceğim. Dün kandildi (kandilde tüm diziler düşer) ve dizi bitmeden önce çok trajik bir olay yaşandığı için herkes haber kanallarına gitti bu nedenle düşmesi normal ki o haliyle bile ABC'de 15 almış. Gerçi bunu diyen tablo sevici arkadaşlara göre Yasak Elma, Kadın gibi basitlikler yüksek reytingleri hak ettiği için fazla takmadan geçmek en iyisi.
MD basit değil de Kadın basit. Bence basit olan buradaki önyargın. MD sadece Doktorlar ve Kalp Atışı'nın kötü bir örneği. Alt tarafı bir hastane dizisi zaten. Giderek düşüp eriyeceği de çok bariz ortada. :X

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
MD basit değil de Kadın basit. Bence basit olan buradaki önyargın. MD sadece Doktorlar ve Kalp Atışı'nın kötü bir örneği. Alt tarafı bir hastane dizisi zaten. Giderek düşüp eriyeceği de çok bariz ortada. :X
MD bir uyarlama dizi tıpkı Kadın gibi. Ha eğer hastane temalı olması üzerinden çakma diyorsan daha önce çocuklarıyla yaşam savaşı veren kadın teması Doktor dizilerinden bile eski. Neyse Kadın'ın asla ulaşamadığı reytingler aldığı için anlayabiliyorum bu kıskançlığı. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,620
Puanı
1,060
MD bir uyarlama dizi tıpkı Kadın gibi. Ha eğer hastane temalı olması üzerinden çakma diyorsan daha önce çocuklarıyla yaşam savaşı veren kadın teması Doktor dizilerinden bile eski. Neyse Kadın'ın asla ulaşamadığı reytingler aldığı için anlayabiliyorum bu kıskançlığı. :A
Kadın en kötü 7 reytingi görmüştü ve 12 reytingle kapanışı yaptı. MD'yi de gelecek sezon göreceğiz zaten, hiç merak etme sen. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,200
Puanı
1,060
@Hachiko uçankuş 100 tam liste, magazinvivor ilk 30 şeklinde instagram da veriyor.
Bir yoruma gerek yok ratingler için... İnsanlar biryerden sonra yayınları terketmiş...