Tottenham - RB Leipzig | UEFA Şampiyonlar Ligi Son 16 Turu - 1. Maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hocamın üzerini çizenlere gereken cevap ikinci yarıda verilecektir... @MasacRE

LGdblG.png
Kim o hainler Şerlok beyciğim. Bunun bedelini ağır ödeyecekler...

• Harika
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Geçen yıl final oynayan takım ne hale gelmiş. Tüm suçu Mourinho'ya atsam yanlış olmaz bence. :A

Almanya'da oynanacak rövanşı düşünemiyorum bile.

Tot’ın geçen sene finale çıkmış olması bile komedi, öyle ki sürekli aklımdan çıkıyor finale çıkmış olmaları. Hangi performansla çıktılar bilmiyorum :A

Leipzig ise her maç böyle zaten, arada tabi ki takıldığı oluyor ama bu futbolu sayesinde Münih’e bile kök söktürerek şampiyonluk yarışında bir puan geride şimdilik. Sadece Dortmund ile yarışıyor olsaydı ligin bitimine 1 hafta kala efsanevi bir maç olurdu doğrusu :A

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Klopp hocam deplasmanda olduğundan ve her türlü skoru çevirebilecek bir takım yarattığından dolayı endişe duymadım ama burada işler sıkıntılı Şerlok beyciğim. Bu Leipzig takımı kendi sahasında perişan eder bu görüntüdeki bir Tottenham'ı :A

Almanlardan gerçekten korkacaksın Utku beyciğim, bu Nagelsmann isimli herif makine gibi bir takım yaratmış. Kendisi için Klopp hocamın veliahtı yakıştırmaları yapılıyor zaten. :A O yüzden haklısınız ancak sonuna kadar Mourinho hocamın arkasındayız... :A

• Harika
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maçı halen Tot 1-0 alabilir futbolun adaleti gereği ama bu bugün Alman disiplininin kusursuza yakın şov yaptığını değiştirmeyecek :A
Bir şeyi de Alman disiplinine bağlama be kardeşim. Dünya kupasında gördük Alman disiplinini :A Bu takım iyi işte, sanki Bütün Almanya böyle top oynuyor :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Tot’ın geçen sene finale çıkmış olması bile komedi, öyle ki sürekli aklımdan çıkıyor finale çıkmış olmaları. Hangi performansla çıktılar bilmiyorum :A

Leipzig ise her maç böyle zaten, arada tabi ki takıldığı oluyor ama bu futbolu sayesinde Münih’e bile kök söktürerek şampiyonluk yarışında bir puan geride şimdilik. Sadece Dortmund ile yarışıyor olsaydı ligin bitimine 1 hafta kala efsanevi bir maç olurdu doğrusu :A
Tottenham'ın finale çıkması tamamiyle Üstün İngiliz Futbolu'yla alakalıydı. :A Bu yılın finali İngiliz vs Alman olsun, yerimizde duramayalım. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bir şeyi de Alman disiplinine bağlama be kardeşim. Dünya kupasında gördük Alman disiplinini :A Bu takım iyi işte, sanki Bütün Almanya böyle top oynuyor :A

Demek ki bütün Almanya Alman disiplini uygulamadığı için öyleler, but we trust in German’s discipline :A

Şaka bir yana bu oturmuş futbol sistemi gerçekten büyük bir disiplin gerektiriyor ve hiçbir şeye olmasa bile tam bunun için Alman disiplini tanımı tam yakışıyor bence :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Tottenham'ın finale çıkması tamamiyle Üstün İngiliz Futbolu'yla alakalıydı. :A Bu yılın finali İngiliz vs Alman olsun, yerimizde duramayalım. :A

Ne Alman futbolu duyarı kastınız be kardeşim... hani nerede Alman disiplinine sahip takımlar Bundesliga'da, bitik Bayern yine şampiyonluğa yürüyor. :A Leipzig de en fazla sonraki tur elenir zaten. :A @MasacRE

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Almanlardan gerçekten korkacaksın Utku beyciğim, bu Nagelsmann isimli herif makine gibi bir takım yaratmış. Kendisi için Klopp hocamın veliahtı yakıştırmaları yapılıyor zaten. :A O yüzden haklısınız ancak sonuna kadar Mourinho hocamın arkasındayız... :A
Biz bazıları gibi yolda bulduklarımızı yola çıktıklarımıza değişmeyiz Şerlok beyciğim. @DarkLegenD bu taş sana :A

Nagelsmann hoca gerçekten başarılı bir iş ortaya koyuyor ama biz bu mücadelede sonuna kadar Mou hocamızın yanındayız.. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Hayalim Leipzig-Münih ya da Leipzig-Liverpool finali. Herkes Liverpool’u ağır favori olarak görürken maçın sonunda İstanbul’da Leipzig kupayı kaldırıyor :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Biz bazıları gibi yolda bulduklarımızı yola çıktıklarımıza değişmeyiz Şerlok beyciğim. @DarkLegenD bu taş sana :A

Nagelsmann hoca gerçekten başarılı bir il ortaya koyuyor ama biz bu mücadelede sonuna kadar Mou hocamızın yanındayız.. :A

Aynen öyle Utku beyciğim, @DarkLegenD sonraki tur Leipzig'in rakibi bir ihtimal City olursa bu sefer de "üstün İngiliz futbolu" diye diye dolaşmaya başlar zaten. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Demek ki bütün Almanya Alman disiplini uygulamadığı için öyleler, but we trust in German’s discipline :A

Şaka bir yana bu oturmuş futbol sistemi gerçekten büyük bir disiplin gerektiriyor ve hiçbir şeye olmasa bile tam bunun için Alman disiplini tanımı tam yakışıyor bence :A
Geçen sene Ajax bundan daha da iyi top oynuyordu. Onlar da mı Alman disipliniyle başardılar bunu :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hayalim Leipzig-Münih ya da Leipzig-Liverpool finali. Herkes Liverpool’u ağır favori olarak görürken maçın sonunda İstanbul’da Leipzig kupayı kaldırıyor :A
Manchester City vs Münih/Dortmund maçları da kulağa çok seksi geliyor. :A Merih Demiral olsaydı Juventus isterdim hatta belki de ihtimal bile verirdim. :A

Nagelsmann hoca gerçekten başarılı bir iş ortaya koyuyor ama biz bu mücadelede sonuna kadar Mou hocamızın yanındayız.. :A
Aynen öyle Utku beyciğim, @DarkLegenD sonraki tur Leipzig'in rakibi bir ihtimal City olursa bu sefer de "üstün İngiliz futbolu" diye diye dolaşmaya başlar zaten. :A
Beni anlayamamışsınız... İngiltere benim için hep ayrı bir yerde. Sadece yeni maceralara atılmak istiyorum. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Bu final olmasın Şerlok beyciğim, arada kalmak istemiyorum :A

O zaman ikisi farklı yollardan gelsin ve finalde birbirleri ile karşılaşmadan önceki turlardan birinde biri elensin Utku beyciğim, ayakta kalan kupayı kazansın... :A Sizin için 2019/2020 sezonu ŞL sezonu senaryosu ayarlattım Utku beyciğim, ekranımda kazanan da var ama söylersem sürprizi kaçar. :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,699
Puanı
1,060
Manchester City vs Münih/Dortmund maçları da kulağa çok seksi geliyor. :A Merih Demiral olsaydı Juventus isterdim hatta belki de ihtimal bile verirdim. :A

Beni anlayamamışsınız... İngiltere benim için hep ayrı bir yerde. Sadece yeni maceralara atılmak istiyorum. :A

Dünyanın en saygın, bir numaralı futbol ligi olan Premier Lig varken macera aramanı önermiyorum. :A

• Güldürdün