Half-Life: Alyx 23 Mart'ta Çıkıyor!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Half-Life: Alyx 23 Mart çıkış tarihini aldı.

Uzun süredir beklenen Half-Life çok yakında geliyor. VR oyunu önümüzdeki ay Steam'de düşecek.

Steam'e göre oyun " Kombine olarak bilinen bir uzaylı ırkına karşı imkansız bir savaşın hikayesi! Oyunu oynamak için bir VR kulaklığa ihtiyacınız olacak.

Oyundan kareler

EQrf5TLUYAABqi9

EQrf7QJU8AA4JBA

EQrf7_fUUAA79hd

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hiç oyun oynamam ama gerçekten baya iyi duruyor oyunun içindeki mekanlar. Gittikçe daha gerçek oluyor. Yakın gelecekte Black mirror'daki gibi bir oyun oynama evreni kurulursa şaşırmayacağım...
Bu oyun zaten VR gözlükler ile oynanılacak. İlk tefa büyük bir oyun VR için piyasaya çıkıyor, eğer tutarsa bu iş, tüm oyunlar bu şekilde olur. :A

Biz artık anca 5-6 sene sonra oynarız. :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bugün vr gözlüğü yarın zihin oyunları olur işte. Ama neyse ki teknolojik ilerleme beni korkutmuyor. Belki bende oynarım ilerde hiç oyun oynamayı pek sevmesem de hoşuma gitmedi değil. :A
VR Cafelere git istersen ama senin oturduğun yerde var mı bir bak. İstanbul da varmış. :A @Forumdash yada @Tolstoyevski bana ısmarlayacak gibi bir sürpriz var :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bugün vr gözlüğü yarın zihin oyunları olur işte. Ama neyse ki teknolojik ilerleme beni korkutmuyor. Belki bende oynarım ilerde hiç oyun oynamayı pek sevmesem de hoşuma gitmedi değil. :A
Başkaları tarafından yönlendirebileceğine inanıyorsan bişey demıyorum sana yuh :A:A: (ayrıca :A:A:A:AA)

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Konusunu açamam şimdi, çok uğraştırır ama akademik google'da bile dediğim konuyla ilgili bir sürü tez bulabilirsin. :A Biraz da sen çabala işte, en azından a haber'i silersin belki faydası dokunur okuduğun tezlerin. :A
Aynen nasıl araştirma yaptiğimi biliyorsun zaten cabalamama gerek yok :A Senin acacağin konu da eksik olur zaten:A

• Güldürdün
Reactions: blacklion