11 Şubat 2020 Salı Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ruh ikizimi buldum sanirim. :F

Neyse hosgeldin aramiza, bir tek beni taniyormussun sevindim. :Z Medyapim'in sahibiyim zaten. :A

Ana sayfaya tikla ve "Tanisma & Kaynasma" kisminnda konu ac, kendini tanit ki seninle tanisalim. :D
Ay senden bir taneye bile zor katlanıyorduk ikizin çıktı şimdi de. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Sherlock and Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Mucize Doktor 20 alınca boşluk, Yasak Elma yüksek alınca boşluk, Zümrüdüanka karşısında 10 reytinglik dizi varken 8 alınca boşluk oluyor da Hekimoğlu’nun 9 alması boşluktan olmuyor. :F İlk mesajımda onlara gönderme yaptım aslında. :A Bırakın şu boşluk muhabbetini. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes salı günleri Tutunamayanlar izliyor. Sonuç ortada :A
Ramo da izliyor aynı MEnes. Demek ki mesele benimle ilgili değilmiş... :A
Ben izlemiyorum bu aralar ama bir sahne izledim dün ve arabesk yönüme iyi geldi :A
@MEnes
Dizi zaten biraz dram da yapıyor ki yapması gerekiyor. Ama mesele bunu kaliteli yapıp yapamayacağı. Bunu ilerde göreceğiz... :A
Son bölümü izlemedim ben de :D LiM Ferdi'den yürüyordu, bu dizi de İbo'dan gidiyor, neredeyse her bölüm çalıyor bir tane maşallah :A
Hiç sorma LM'den aldığı çok şey var dizinin. Sadece rengini değiştirip önümüze sunuyor adamlar. İzlerken çok benzerlik yakalıyorum. Ha bu benim aldığım keyfi azaltmıyor ama işte ne bileyim bir LM destansılığı yok elbette... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ramo da izliyor aynı MEnes. Demek ki mesele benimle ilgili değilmiş... :A

Dizi zaten biraz dram da yapıyor ki yapması gerekiyor. Ama mesele bunu kaliteli yapıp yapamayacağı. Bunu ilerde göreceğiz... :A

Hiç sorma LM'den aldığı çok şey var dizinin. Sadece rengini değiştirip önümüze sunuyor adamlar. İzlerken çok benzerlik yakalıyorum. Ha bu benim aldığım keyfi azaltmıyor ama işte ne bileyim bir LM destansılığı yok elbette... :A
Çukur benzeri diziler her halükarda izlenir bu ülkede. Onların izlenmesini sen bile engelleyemezsin :A

LM'nin yanına bile yaklaşabilmiş değil şu anda gerçekten. Ama yine de ülkedeki komedi ortalamasını düşünürsek Tutunamayanlar bir cevherdir yani, buna da şükredip izlemeye devam... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Çukur benzeri diziler her halükarda izlenir bu ülkede. Onların izlenmesini sen bile engelleyemezsin :A

LM'nin yanına bile yaklaşabilmiş değil şu anda gerçekten. Ama yine de ülkedeki komedi ortalamasını düşünürsek Tutunamayanlar bir cevherdir yani, buna da şükredip izlemeye devam... :A
Çok da Çukur gibi değil o dizi ama neysse... :A Babil'in de reytingleri iyi mesela, o da şaşırtıcı. :A Ama genel olarak izlediğim dizilerin düşük reytingli olması tercihimdir. Çünkü herkesin izlediği leş klişe dizileri izlemediğimi kanıtlar bu durum. :A Ha erken biterler ama olsun kaliteden ödün vermemiş olurum. O yüzden Ramo ve Babil yüksek almaya devam ettikçe geriliyorum kalitesi düşük mü acaba diye... :A

Yani orası öyle tabi. Şu aşamada gayet idare eder şekilde gidiyor ve kendini izletiyor. Bu yüzden dediğin gibi izlemeye devam... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Çok da Çukur gibi değil o dizi ama neysse... :A Babil'in de reytingleri iyi mesela, o da şaşırtıcı. :A Ama genel olarak izlediğim dizilerin düşük reytingli olması tercihimdir. Çünkü herkesin izlediği leş klişe dizileri izlemediğimi kanıtlar bu durum. :A Ha erken biterler ama olsun kaliteden ödün vermemiş olurum. O yüzden Ramo ve Babil yüksek almaya devam ettikçe geriliyorum kalitesi düşük mü acaba diye... :A

Yani orası öyle tabi. Şu aşamada gayet idare eder şekilde gidiyor ve kendini izletiyor. Bu yüzden dediğin gibi izlemeye devam... :A
Biliyordum Çukur gibi değil diyeceğini :A Yok ben konudan fragmandan aldım bir kere onu, o yüzden Çukur'a benzetmeye devam :A Babil'i ben de izliyorum. İlk bölüm müthişti de sonra düşüşe geçti o ya. O kadroyla ve ilk bölümün güzelliğiyle tutmasını normal karşılıyorum. Ben de devam edeceğim zaten ama diziden beklentimi indirdim bir miktar. Ah keşke dijitalde olsaydı be...

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Biliyordum Çukur gibi değil diyeceğini :A Yok ben konudan fragmandan aldım bir kere onu, o yüzden Çukur'a benzetmeye devam :A Babil'i ben de izliyorum. İlk bölüm müthişti de sonra düşüşe geçti o ya. O kadroyla ve ilk bölümün güzelliğiyle tutmasını normal karşılıyorum. Ben de devam edeceğim zaten ama diziden beklentimi indirdim bir miktar. Ah keşke dijitalde olsaydı be...
Değil çünkü olsa öyle derdim ama değil yani. :A

Babil dediğin gibi o havadan bi tık uzaklaştı. Hikaye dijitale göre tasarlanmıştı sonuçta ve Tv'ye geçince mecburi değişiklikler yapıldı, bu çok bariz gözüküyor sonuçta. Ama bakalım belki hikaye açıldıkça toparlar kim bilir...

• Beğendim

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Değil çünkü olsa öyle derdim ama değil yani. :A

Babil dediğin gibi o havadan bi tık uzaklaştı. Hikaye dijitale göre tasarlanmıştı sonuçta ve Tv'ye geçince mecburi değişiklikler yapıldı, bu çok bariz gözüküyor sonuçta. Ama bakalım belki hikaye açıldıkça toparlar kim bilir...
İlk kısım için yav he he diyorum sadece :A

İkinci kısma katılıyorum. Reytingleri iyi geliyor diye çok uzatmazlarsa güzelce bir toparlayıp hikayesini anlatıp bitirirler zaten diziyi.

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
İlk kısım için yav he he diyorum sadece :A

İkinci kısma katılıyorum. Reytingleri iyi geliyor diye çok uzatmazlarsa güzelce bir toparlayıp hikayesini anlatıp bitirirler zaten diziyi.
Sen yav he he desen de sonuç değişmeyecek. Ben onu da Çukur'u da izliyorum aralarında çooook minik benzerlikler var ana hikayenin alakası yok. :A

Tv'ye yapıldığı için bence de tek sezonda bitirsinler. Bu aslında uzun uzadıya anlatılma potansiyeli olan bir hikaye ama Tv'de bunu yapmak çok zor olur şu aşamada...

• Beğendim