Kraliçe Çiğdem'in Forumda 6.Yılı! ❤

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Liseye gidiyordun ben geldimde , üniye başlarkan kıyafet tercihleri sunuyordum öneriyorudm onun üzerinden bile yıl geçti yanı gerçekten ikinci aile çok şey paylaştık acısıyla tatlısıla iyi ki varsınız :bhr::bhr::bhr:
Üff sorma kimler geldi kimler geçti.. :( Gece gece eski düşüncelere dalmayalım. :X :A

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Üff sorma kimler geldi kimler geçti.. :( Gece gece eski düşüncelere dalmayalım. :X :A
Eski düşüncelerde yüzmek benim işim :A Ama böyle yıl dönümlerinde adettir tabi :A Destere @xemrexxx sohbet ederken yarın okula gidicem uyuyamıyorum siz burda yazısırkan diye şey ediyordun :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çiğdem nice senelerin olsun. ? Sana da bir karadenizlili olarak karadenizin meşhur türkülerini büyük bir duyguyla söyleyen Rizeli Selçuk Balcı'dan deniz üstünde fener şarkısını armağan ediyorum. ? Benim en sevdiğim şarkılardan biridir. Klibinde de Hazal Kaya var hatta izlemediysen izle ama ecünnü falan deme sakın. :A Forumun gülü, neşesi. ❤ @Çiğdem

Aaa çok teşekkürler hediye ve cici düşüncelerin için :Z:Z:Z

Seninde inş 1.yılını kutlar sende 6-7 görürsün bizde dün gelmiş gibiyiz:bhr::bhr::bhr: hiç anlamıyorsun

• Harika
Reactions: blacklion

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,645
Puanı
1,061
Gidiyorum ben zaten kurtulursunuz :A
öbür tarafa gitmediğin sürece bize rahat yok :A bu arada destereyi tuttuğun mahzenin anahtarını @Çiğdem e bırak giderken artık sapık sevgililer kavuşsun çiğdem en son @serhatt ı pandiklemiş erkeksizlikten forumun başına bela olacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öbür tarafa gitmediğin sürece bize rahat yok :A bu arada destereyi tuttuğun mahzenin anahtarını @Çiğdem e bırak giderken artık sapık sevgililer kavuşsun çiğdem en son @serhatt ı pandiklemiş erkeksizlikten forumun başına bela olacak :A
Gidiyorum ben zaten kurtulursunuz :A
@serhatt Ecünnüler savasında ortağım ve kız kardeşim sayılır :A

Aaa hayır seni göndermeyiz @xemrexxx daha çok özler böyle dedine bakma :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tmm girmem :A Hayret beni düşündün şaşırdım bi. :A
Hep düşünüyoruz cnm aşk olsun :A Babamlar Allahtan böyle şeylere karşı değilde köye gidiyorlar yılbaşı kutlamasına karşı değiller aa evde olsalar olurda bizde yatılı oldu için kızlar o rahatlığı bulamayız :A :A :A

Beşiktaşın kalecisi geliyormus O seste bu sefer onu izlemelerine karışmam :A :A :A @xemrexxx

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Hep düşünüyoruz cnm aşk olsun :A Babamlar Allahtan böyle şeylere karşı değilde köye gidiyorlar yılbaşı kutlamasına karşı değiller aa evde olsalar olurda bizde yatılı oldu için kızlar o rahatlığı bulamayız :A :A :A

Beşiktaşın kalecisi geliyormus O seste bu sefer onu izlemelerine karışmam :A :A :A @xemrexxx
çam ağacı aldınız mı peki :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem