FF Sorgu Odası - Hafta 79 - Sorgudaki İsim: MayısKralı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Hoş geldin odaya, benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A

Foruma çok büyük emeklerin var, şuan niye emeklisin anlamış değilim doğrusu. Bazı konularda çok asabi geliyorsun bana, bazı şeyleri söyleyecek olsamda söylemeyeceğim geliyor yanlış anlayacaksın olay büyüyecek diye. Avukatsın diye hatırlıyorum, mesleğinin getirdiği bir takım şeyler belki de bunlar. :A Seviliyorsun, forumu hiç bırakmazsın umarım :Z

• Harika
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hoşgeldin. :Z

Klasik soruyla başlayalım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Benim gibi kararsızlık yaşayan birisin, yani forum hayatımız böyle diyelim. 2 bölüm dizi yayınlarız, sonra yarışmamızın başvuruları başlamıştır :F tarzını da tam anlamış değilim, bi ara Ahmet aslan diye bir şarkıcıyla katılmıştın, onun öncesinde ve sonrasında yabancı şarkıcıların mevcut. Ms sonralarında forumu bırakıyorum diyorsun, ama bence bırakma yani forumun senin gibi renkli bir kişiliğe ihtiyacı var. Sevdiğim bir üyesin, geldiğimden beri varsın nice beraber yıllara :bhr:
Kararsızlık olayı çok doğru, hatta forumda değil reel hayatta da böyleyim :F Mesela bir gün forumda dizi başlatacağım, ilk 2-3 bölümünü yazıyorum ama sonrasında onu yayınlamaktan vazgeçiyorum :D

Belirli bir müzik tarzım yok ondan anlamamışsındır :A Pop, rock, rap, R&B, elektro, TSM, THM yani arabesk dışında ne bulursam dinliyorum :D Forumu bırakma konusundaki kararsızlığımı da sorgu odasına katılırsam yazarım, uzun açıklama gerektiren bir konu. Güzel cevabın için teşekkürler :F

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
kendin hakkında bilgi verdin mi, o soru gelmedi galiba. Neler yaparsın, kaç yaşındasin anlat kendini biraz. :D

• Beğendim

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Hoşgeldin. :Z

Klasik soruyla başlayalım. Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :A

hoşbulduk kyklı kardeşim :Z

Yaşlarımızın yakın olmasından dolayı ayrı bir sempatim var (tam doğru kelimeyi bulamadım) ama sen de görmeyeli bayağı asabileşmişsin eski özgür yok :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Benim hakkımda neler düşünüyorsun? :D Bir de bu yıl üniversite sınavına girdin sanırım. Durum ne oldu merak ediyorum. :A @MayısKralı
Yani seni seviyorum ama özellikle bazı konularını beğenmiyorum, ama sadece senlik forumda konu kalitesi düşmüş gibi. Foruma emeklerin kuşkusuz, asla göz ardı edilemez. Ben Elektrik Elektronik mühendisliği okuyorum ama memnun değilim gibi değiştirmeyi düşünüyorum. Sen de üni sınavına hazırlanmıştın sanırım sen naptın? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yani seni seviyorum ama özellikle bazı konularını beğenmiyorum, ama sadece senlik forumda konu kalitesi düşmüş gibi. Foruma emeklerin kuşkusuz, asla göz ardı edilemez. Ben Elektrik Elektronik mühendisliği okuyorum ama memnun değilim gibi değiştirmeyi düşünüyorum. Sen de üni sınavına hazırlanmıştın sanırım sen naptın? :A
Teşekkürler ama konu kalitesinden kastını açabilir misin ona göre düzenleme yapabilirim. Jet Sosyete'den fazla konu açıyorum diye mi. :A

Marmara Üniversitesi - Mütercim Tercümanlık geldi şu an 1. sınıftayım. :D

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
hoşbulduk kyklı kardeşim :Z

Yaşlarımızın yakın olmasından dolayı ayrı bir sempatim var (tam doğru kelimeyi bulamadım) ama sen de görmeyeli bayağı asabileşmişsin eski özgür yok :A
Yok be asabi değilim sadece forumdaki bir iki olaya tepkimi gösterdim. :A Benim de sana sempatim var güzel anlaşıyorduk. :A Eskisi gibi aktifsin son zamanlarda çok güzel. :Z

• Beğendim

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Hoşgeldin @MayısKralı sorgu odasına :D
-bhnd?
-en büyük hayalin?.
-sevdiğin özlü söz?
-fav10u nasıl bulmuştun?
-en sevdiğin erkek /kadın oyuncular?
Başka sorularda sonradan sorabilirim

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Teşekkürler ama konu kalitesinden kastını açabilir misin ona göre düzenleme yapabilirim. Jet Sosyete'den fazla konu açıyorum diye mi. :A

Marmara Üniversitesi - Mütercim Tercümanlık geldi şu an 1. sınıftayım. :D

Aynen jet konusu konularına denk geldim belki de benim denk geldiğim konular öyleydi bilemiycem zaten Yorumlardada eleştiri gelmiş sana :A

Üniversiten çok güzel bölümde iyi tebrik ederim ingilizce tercümanlık mı almanca mı almancaysa benimde tutuyordu oraya puanım:A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Hoşgeldin @MayısKralı sorgu odasına :D
-bhnd?
-en büyük hayalin?.
-sevdiğin özlü söz?
-fav10u nasıl bulmuştun?
-en sevdiğin erkek /kadın oyuncular?
Başka sorularda sonradan sorabilirim

Çok temiz kalpli olduğunu düşünüyorum,forumda kimseye sözlü bir zarar verdiğini hiç görmedim. Ve çok iyi oylar alıyorum senden katıldığım her yarışmacıyla tarzımız benziyor :A

• Harika
Reactions: Turkuazz

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
hayatta en cok utandığın anlardan birini anlatırmısın? :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...