Kurşun - Tanıtım Fragmanı | FOX

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Most'un dizilerinde hep aynı kasvetli hava var. Engin Altan Düzyatan gazıyla tutabilir gözüyle bakıyorum :D
Fragmanı beğendim, farklı bir atmosferi var. Bir Deli Rüzgar geldi aklıma, sonu benzemesin :T
Az önce TV’de gördüm çok güzel bir tanıtım olmuş :bhr:

Pek beğenmediğim Berrak Tüzünataç’a bile yakışmış rolü :Z

Dönem işlerini severim, bekliyorum :Z
Bu tanıtımdan net bir fikir sahibi olamasak da olumluyum diyebilirim şu anda. Ecünnü dizisi falan değil bu yalnız o kesin @Çiğdem de o kadar laf etti ama izler bunu :A
Berrağı bende sevmem ya Engin altan saçları ne güzel görüyor ya :D
Çarşamba günü Benim Adım Melek izleyeceğiz :A
Anladığım kadarıyla bir intikam hikayesi izleyeceğiz, biraz Karadayı havası aldım diziden. Konusu da benzer zaten. Dizinin senaristi Kerem Deren olduğu için beklentim yüksek, kadroda da başta Burçin olmak üzere sevdiğim birçok oyuncu var. Umarım tutar, sevmek ve şans vermek istiyorum açıkçası.
Fragmanlar çok ucuz, klişe ve kasvetli. Hiç beğenmedim, onun dışında kadro gerçekten çok iyi. Engin Düzyatan dışında tabii. O olmasa izleyebilirdim belki. (Hayır fragmanlardan dolayı izlemezdim sanırım. :A)
3. fragman:

• Harika
Reactions: Angelica

soo

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,299
Puanı
264
Bu sezon beklediğim tek dizi şu an. Hem dönem dizisi oluşu, hem Kerem Deren faktörü, hem de Burçin Terzioglu'nun olması yeterli benim için. Yalnız fragmanlar ilgi çekici olsa da kasvetli duruyor.

• Beğendim
Reactions: Angelica