12 Ekim 2019 Cumartesi Reyting Sonuçları

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
indir (1).jpg
indir (2).jpg

72522

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!

Total'de Kuzey Yıldızı: İlk Aşk, AB ve ABC1 gruplarında ise Gülbin Tosun İle FOX Ana Haber zirvede!

72524

72373

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Dosi and ozmoturk

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bir Aile Hikayesi yükselir umarım. Gerçi hem tekrarı yayınlanmadı hem de reklam aralarında Şakir'in öldüğü (ve reytingler adına iyi olacak) fragmanı değil ilkini gösterdiler o yüzden mazeretim de hazır. :A Neyse hayırlısı bakalım. :(

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Şakir'in ölümünden dolayı BAH'ın iyi gideceğini düşünüyorum.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Kim Milyoner Olmak İster ait olduğu yere dönünce sıralama oturmuş, Benim Tatlı Yalanım en azından 26'yı görmeyi garantilemiş.

Bir Aile Hikayesi Total'de dökülmüş, O Ses'in eski havasından eser yok.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,544
Puanı
1,060
KMOİ'nin bu kadar sert düşüşü hayra alamet değil, Sinem uğursuzu bitirdi adamı.

• Güldürdün
Reactions: ozmoturk

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
BAH için çok çok üzgünüm. Kaç reyting alırsa alsın bölümün muhteşem olduğu gerçeği değişmiyor ama somut bir karşılık bulduğunu da görmek isterdim şahsen. En azından 4’ü geçmeliydi. Bu hafta yarım saat özet yayınlandı ve iki grupta da özeti daha çok izlenmiş. Belki özetin daha kısa tutulması veya özetsiz başlaması daha iyi olabilir. Umarım 26’yı görür.

Milyoner’in havası sönünce BTY yükselmiş demek ki birebir aynı kitle izliyor. :A

• Beğendim
Reactions: alperuz

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
BAH için çok çok üzgünüm. Kaç reyting alırsa alsın bölümün muhteşem olduğu gerçeği değişmiyor ama somut bir karşılık bulduğunu da görmek isterdim şahsen. En azından 4’ü geçmeliydi. Bu hafta yarım saat özet yayınlandı ve iki grupta da özeti daha çok izlenmiş. Belki özetin daha kısa tutulması veya özetsiz başlaması daha iyi olabilir. Umarım 26’yı görür.

Milyoner’in havası sönünce BTY yükselmiş demek ki birebir aynı kitle izliyor. :A
Dizinin A/B'de dördüncü olması çok iyi değil mi? Artık o kadarı da mı yetmiyor diziler için? :):)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Dizinin A/B'de dördüncü olması çok iyi değil mi? Artık o kadarı da mı yetmiyor diziler için? :):)
Yani iyi bir şey ama çoğu kanal sıradan çok reytinge bakıyor. 4 reytingi geçemediği için de tehlike hattında görülüyor. Geçen sezon 4. olduğunda 4-5 reyting alıyordu mesela. Üstelik kanalın sırada bekleyen yeni bir dizisi daha var. Belki maliyeti düşükse oradan kurtarır kendini.

• Beğendim
Reactions: bazinga

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
KMOİ’nin geçen hafta 1 milyonluk soru açıldığı için izlendiğini o yüzden bu hafta düşeceğini biliyordum. O Ses’ten izleyici sıkılmış anlaşılan eski reytingler yok... BTY’nin reytingleri artmış ama öyle ahım şahım değil ama Star’ın bu sezon gördüğü en yüksek reyting galiba :F Kalk Gidelim de eskiye göre reytinglerinde bir azalma var. BAH eğer hafta içi yayınlansaydı bu bölümde 4+ çok rahat alırdı. Her Yerde Sen’i FoxPlay’e yollayıp, BAH’ı cumaya almalılar. Bu dizi harcanmamalı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
KMOİ’nin geçen hafta 1 milyonluk soru açıldığı için izlendiğini o yüzden bu hafta düşeceğini biliyordum. O Ses’ten izleyici sıkılmış anlaşılan eski reytingler yok... BTY’nin reytingleri artmış ama öyle ahım şahım değil ama Star’ın bu sezon gördüğü en yüksek reyting galiba :F Kalk Gidelim de eskiye göre reytinglerinde bir azalma var. BAH eğer hafta içi yayınlansaydı bu bölümde 4+ çok rahat alırdı. Her Yerde Sen’i FoxPlay’e yollayıp, BAH’ı cumaya almalılar. Bu dizi harcanmamalı.
Ferhat ile Şirin Cuma olacak zaten. Şimdilik BAH yayında kalsın yeter gün değişikliği istemez. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yani iyi bir şey ama çoğu kanal sıradan çok reytinge bakıyor. 4 reytingi geçemediği için de tehlike hattında görülüyor. Geçen sezon 4. olduğunda 4-5 reyting alıyordu mesela. Üstelik kanalın sırada bekleyen yeni bir dizisi daha var. Belki maliyeti düşükse oradan kurtarır kendini.
Cumartesi akşamı olmasını da göz önünde bulunduruyorlardır herhalde. TV izlenmelerinin en düşük olduğu gün olsa gerek.

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Cumartesi akşamı olmasını da göz önünde bulunduruyorlardır herhalde. TV izlenmelerinin en düşük olduğu gün olsa gerek.
Show TV’deki dizi Total’de 7 reyting alıyor ama diğer diziler fazla yüksek almıyor umarım bulunduruyorlardır sahiden. :(

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 7.50 reytingle zirvede bu da haftanın en çok izlenenleri arasına girmiş oluyor. Büyük tebrikler. :Z