NBC This Is Us - 4.Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
This-Is-Us-Season-4-SR.jpg

NBC ekranlarının başarılı hit dizisi This Is Us 4.sezonuyla ekranlara geri döndü.Dizi ile ilgili yorumlarınızı sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz...

Konusu : Hayat sürprizlerle doludur!.. Dizide, aynı gün doğan ve yolları birbirleri ile kesişen Rebecca (Moore) ve Jack (Ventimiglia), Pittsburgh'da üçüz çocuk bekleyen evli bir çift, bekar ve yaşam tarzından sıkılmış yakışıklı aktör Kevin'ın (Hartley) duygusal ve kışkırtıcı hikayesine tanık oluyorsunuz.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
Hâlâ izleyemedim. :( Yeni karakterler hikayeye nasıl bağlanacak aşırı merak ediyorum, her hafta düzenli çevirecek birisi lazım artık.

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hâlâ izleyemedim. :( Yeni karakterler hikayeye nasıl bağlanacak aşırı merak ediyorum, her hafta düzenli çevirecek birisi lazım artık.
Bölümler düşmemiş sanırım ben başta acaba yanlışmı hatırladın diye düşündüm bölümler nette olmayınca ama sonra emin olunca açtık :A @xemrexxx

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,642
Puanı
710
@Aserat sayesinde cennetlik olucaksın :A :A :A
Yeni bölümün altyazısı çıkmış. :Z :Z Aslında daha geç bekliyordum, altyazı her hafta 4 gün içerisinde yayınlanacaksa çok iyi olur geçen sezon bir hafta falan geç çıkıyordu :A

Yarın kesinlikle izliyorum @xemrexxx seni de bekliyorum konuya, Kate’e ihanet edemezsin dimi :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx