eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 9.Sezon 2.Hafta (Oylama Başladı Perşembe 21:00)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Düşük vermiş olsam bile bunun geçmişimizle bir alakası yok :A Dua Lipa bana hitap etmiyor.

Mesela Shakira, Rihanna, Lady Gaga, Madonna bunları severim ama Dua nedir yani :A Tam senden beklenecek bir seçim :A

Senin yaptığın kıyaslama Sezen Aksu ile Zeynep Bastık'ı kıyaslamak gibi bir şey. Dediklerin isimler de iyi fakat Dua piyasa da yeni, kötü olduğunu asla kabul etmiyorum :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Senin yaptığın kıyaslama Sezen Aksu ile Zeynep Bastık'ı kıyaslamak gibi bir şey. Dediklerin isimler de iyi fakat Dua piyasa da yeni, kötü olduğunu asla kabul etmiyorum :A
Ben Dua'ya kötü demiyorum, bana göre değil diyorum :A Bu yüzden benden bir beklentin olmasın :A

Ama tuhaf bir şarkıcı seçimi tabii bana göre, tıpkı senin gibi :A Tencere kapaksınız yani :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Ben Dua'ya kötü demiyorum, bana göre değil diyorum :A Bu yüzden benden bir beklentin olmasın :A

Ama tuhaf bir şarkıcı seçimi tabii bana göre, tıpkı senin gibi :A Tencere kapaksınız yani :A

Daha önce seçildiğini ve gayet iyi yol kat ettiğini bilmiyorsun tabii :A Benim elimde daha da ilerleyecek seni de çatlatacağım. Hadi sana tschüss :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Oylarımı kullandım. Zor oylamaydı düşük puanlarla oyladıklarım kusura bakmasınlar. Tüm yarışmacılara başarılar ??

• Harika
Reactions: Çiğdem