NOW The Taste Türkiye - Program Yorumları

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
şöyle bir şey gelişmiş 2. sezon hemen ağustos ortasında olabilirmş görecğeiz gelişmeleri.. :bhr: (enson öbür yaz denmişti olursa 2.sezon ama işler değişecek gibiymş)
Umarım doğrudur. Ama ağustosa kadar seçmeler yapılabilirmi ki . ? .

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
the taste türkiye ile ilgili görsel sonucu

FOX'un yemek yarışması 'The Taste Türkiye' bu akşam başladı!

Rafet İnce, Şemsa Denizel ve Ali Ronay'ın jüri üyeliğini yaptığı programda şefler 4'er kişilik takımlarını oluşturmak için yemeklerini beğendikleri yarışmacıları ikna edecek.

'The Taste Türkiye' yeni bölümüyle her Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Programla ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.
Aynen kesinlikle bende fark ettim . Özellikle dün Yaparsın Aşkım yarışmasının ve Çok Güzel Hareketler 2 komedi programının o kadar artması benim içime umut doldurdu . Bu gün kesinlikle artmalı artacaktır .
Birkaç haftaya Migros'un sayfasından yaparsın alışverişi artık diye düşünüyorum :A
Aynen kesinlikle bende fark ettim . Özellikle dün Yaparsın Aşkım yarışmasının ve Çok Güzel Hareketler 2 komedi programının o kadar artması benim içime umut doldurdu . Bu gün kesinlikle artmalı artacaktır .
yarışma formatını bir özet geçer misin beğenirsem izlemeyi düşünüyorum en azından ms başlayana kadar :A
Yarişmada yemekler yapılınca ekranda beliren "karnın mı acıktı hemen acliğini yatiştiracak bişeyler ısmarla" diyip yemeksepetine yönlendirin bide:F
2. Sezon bu akşam FOX'ta!

Yeni juriler uğur getirsin amin. :Z

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
@Gizmen yarın iş yaparsak AB de yaparız , inş yapıcaz amin.. çok daha iyi olmuşuzz çook , yenilikler iyi gelecek bize inş..:bhr: