eTV 10x10 - 22. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
10x10-sponsor-jpg.69039

10x10-yak%C4%B1nda-png.69044

Önceki Bölümler

10x10'un 22. bölümü başlıyor! Bu hafta TV tarihinin derinlerine iniyor ve Türk televizyonlarında şahit olunan 10 unutulmaz olayı ekranlarınıza getiriyoruz. En iyisi uzatmadan listemizi görelim.
10) Billur Kalkavan ve köpeği
9a7afb70ca5d86bcc4b30c3f35cd8c00_k.jpg

Türkmax'ta yayınlanan 'Konuşmazsak Çatlarız' programında konuğu Sumru Yavrucuk'la sohbet ettiği sırada yanına gelen köpeği okşayan Billur Kalkavan'ın köpek tarafından tacize uğraması büyük sansasyon yaratmıştı. Kalkavan daha sonraki bir röpörtajında "Aslında hayvanların doğal hareketi. Ama canlı yayında olduğu için kıyametler koptu" yorumunu yapmıştı.

9) Caner'in kafasında bardak kırması
DcNVRlPX0AAGDiN.jpg:large

'Benimle Evlenir misin' yarışmasıyla ünlü olan, bir süre önce Esra Erol'un programına katılması ve intihara teşebbüs etmesiyle de gündeme gelen eski damat adayı Caner Toygar programda tanıştığı Tülin'e bir nedenden dolayı sinirlenince kafasında bardak kırmış, ekranların en ikonik görüntülerinden birine imza atarak uzun süre adından söz ettirmişti.

8) Ali Poyrazoğlu'nun Seray Sever'i "ellemesi"
10409894-728xauto.jpg

'Seray Sever ve Erkekler' programına konuk olan Ali Poyrazoğlu, sohbet sırasında Sever'in söylediği "Beni hiç kimse ellemedi" sözlerinin ardından ayağa kalkıp "İnsan yaşamadığı şeyleri yaşamalı. Her şeyin bir ilki var Seray" diyerek Sever'in poposunu ellemişti. Neye uğradığını şaşıran Sever ise bu anların ardından "Ali Bey bana hoş bir sürpriz yaptı" demişti.

7) Hülya Avşar'ın Ricky Martin'i "ellemesi"
hulya-avsar-in-ricky-martin-in-poposunu-ellemesi_1567905.jpg

Bir "elleme" de magazinin sansasyonel ismi Hülya Avşar'dan geliyor. 1998'de programında dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin'i ağırlayan Avşar, kendine hakim olamamış ve Martin'in poposunu ellemişti. Martin ise yıllar sonraki bir röpörtajında konunun açılması üzerine "Hülya’ya söyleyin yıllar geçtikçe popom büyüyüp yastık gibi oldu. Daha rahat elleyebilir artık" cevabını vermişti.

6) Uçan Adam Sabri
getImage

2009'da Esra Ceyhan'ın Kanal D'de yayınlanan programına katılan ve uçtuğunu iddia eden Sabri Yılmaz adlı elektrikçi, canlı yayın sırasında aniden "Allah" diyerek koltuğundan fırlamış ve yerlerde yuvarlanmıştı. Olay Yılmaz'ın stüdyodan çıkarılmasıyla sona erse de etkileri bitmedi. Hem kendisi büyük bir üne kavuştu, hem de Türk televizyonları unutulmaz bir an daha kazandı.

[[REKLAM]]
#BirAileHikayesi yeni sezon ilk bölümüyle Cumartesi 20.00'de FOX'ta!

#Kuzgun yeni sezon ilk bölümüyle 18 Eylül Çarşamba 20.00'de Star'da!
[[REKLAM]]

5) İbrahim Tatlıses-Yıldız Tilbe kavgası

111020162154431424091.jpg

Yıllar önce İbo Show'a konuk olarak katılan Yıldız Tilbe, İbrahim Tatlıses tarafından şarkısı kesilince sinirlenmiş ve ünlü sanatçıyla şiddetli bir kavgaya tutuşmuş, olay Tatlıses'in "Seni p******klerin elinden aldım" şeklinde sert bir karşılık vermesiyle iyice büyümüştü. Programı terk eden Tilbe yıllar sonra kimseye kırgın olmadığını açıklamış ve Tatlıses'in annesine rahmet dilemişti.

4) Murat Taşdemir'in Banu Alkan'a tokat atması
unutulmaz_kavgalar_2.jpg

Bir zamanlar magazin gündeminin en çok konuşulan aşklarından biri olan Banu Alkan ve Murat Taşdemir'in fırtınalı ilişkileri, birlikte katıldıkları 'Dobra Dobra' programında kavgaya tutuşmalarıyla iyice alevlenmişti. Afrodit'in Taşdemir'e su dökmesine karşılık Taşdemir'in tokat atması çiftin sonunu getirmiş, bu olay magazin gündeminin uzun zamandır unutulmayan olayları arasında yerini almıştı.

3) Erol Büyükburç'un "saksı" çıkışı
136599.jpg

Show TV'de yayınlanan 'Şarkı Söylemek Lazım' yarışmasında jüri üyeliği yapan Erol Büyükburç, kendisine söz hakkı verilmediğini iddia etmiş ve "Saksı değilim ben. Ben Erol Büyükburç'um. Bana saksı muamelesi yapamazsınız" diyerek akıllardan uzun süre çıkmayacak o meşhur anlara imza atmıştı. Büyükburç, vefat etmeden önceki son röpörtajında bu çıkışı hak aramak için yaptığını söylemişti.

2) Sevda Demirel'den Hande Ataizi'ne tokat
fft373_mf32116824.Jpeg

'İki Kere Kiki' programına konuk olan Sevda Demirel'in "Ben bir gecelik ilişkiler kurmuyorum. Tek eşliliği savunuyorum" demesine karşılık Hande Ataizi'nin "Fuhuştan göz altına alındığını ne çabuk unuttun" demesi, diğer konuğun Arto'nun ortalığı kızıştırmasıyla birleşince Demirel "Ne dedin sen" diyerek Ataizi'ne tokadı yapıştırmıştı. Demirel daha sonra yaptığı açıklamalarda pişman olmadığını söylemiş ve hatta işi 'Sevda Tokadı' adlı bir şarkı yapmaya kadar götürmüştü.

1) Mehmet Ali Erbil'in don indirmesi
s-1b67b8c897b84106dd63f42b7c4d9216d65898ac.webp

Aslında Mehmet Ali Erbil ve sansasyon birbirine hiç de uzak kavramlar değil. Bunlardan en unutulmayanı ise 'Ya Şundadır Ya Bunda' adlı programında yaşanan don indirme skandalıydı. Ünlü şovmen "Yevmiyeli elemanlarım" dediği birkaç kişiyi sahneye çıkarıp talimatlar vermeye başlamış ve aralarından birinin pantolonunu indirerek cinsel organının görünmesine yol açmıştı. 2006'da açılan dava, 7 yıl sonra Erbil'in ATV'ye 75 bin TL manevi tazminat ödemesiyle karara bağlanmıştı.

23. BÖLÜM (Yeni Bölüm) | 16 Eylül Pazartesi 20.00 | Tek bir rolle hatırlanan 10 yerli oyuncu

10x10-sponsor-2-jpg.69045

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Ne varsa eskilerde varmış anacım. :F Ne güzel polemikler varmış önceden. şimdikiler hep kurgu...

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
10 Numara dışında hepsini biliyordum. 10 Numara rezaletmiş hakikaten. :A

O değilde Mali'yi sevmeme rağmen yaptığı şey komik değil iğrenç. Oradaki insanların da bir gururu var. Böyle şeylere gülen insanlar düşük seviyelidir. Bunun başka bir açıklaması olamaz.

• Beğendim

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
10 Numara dışında hepsini biliyordum. 10 Numara rezaletmiş hakikaten. :A

O değilde Mali'yi sevmeme rağmen yaptığı şey komik değil iğrenç. Oradaki insanların da bir gururu var. Böyle şeylere gülen insanlar düşük seviyelidir. Bunun başka bir açıklaması olamaz.
Beğeni veya kalp de atarsan sevinirim. :bhr:

• Beğendim
Reactions: kerem

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Caner kafasında bardağı Gülben'in programında kırmış. Büyük gurur Türk televizyonlarına damga vurduk. :A

• İlginç