Galatasaray - Fiorentina | Dostluk Maçı

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
21.00’da Smart Spor ekranlarından naklen yayınlanacak karşılaşmada ilk 11 belli oldu:

EBtU_uKXoAE8IuR

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Abi Jimmy Durmaz ismi beni çok yoruyor, bitiriyor, mahvediyor ya. Çok sıkıcı.

Adam teknik olsa bile isminden dolayı baştan kaybediyor, müthiş itici ve ön yargıya sebep veren isim ve soyisme sahip. “Jimmy” başlı başına en itici yabancı isimlerden biri, anlamsız tek düze itici bir isim. “Durmaz” ise söylemeye gerek yok, Kerimcan ismini çağrıştırıyor.

• İlginç
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Adam teknik olsa bile isminden dolayı baştan kaybediyor, müthiş itici ve ön yargıya sebep veren isim ve soyisme sahip. “Jimmy” başlı başına en itici yabancı isimlerden biri, anlamsız tek düze itici bir isim. “Durmaz” ise söylemeye gerek yok, Kerimcan ismini çağrıştırıyor.
Nereden nereye geldin be, zaten sıcak, başım döndü. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Muslera her zamanki gibi penaltı şov yaptı... Yıllardır penaltı kurtaramaması hatta seri penaltılarda bile penaltı kurtaramamasını geçersek şu ana kadar bu maçtaki en iyi isimdi. Eğer kaleci en iyiyse takım kötüdür. Seri, seri paslarıyla güven verdi sadece. Diagne ise her zamanki gibi kuru zarar...

Hazırlık maçları sıkıcı geçer tamam ama bir şeyler eksik. Bu takım en son 2 sene üst üste şampiyon olduğunda Emirates Cup’da şov yapmıştı. O zaman Drogba-Sneijder vardı tabi. Bir ön libero + Falcao transferiyle takım o 2012-2013 havasını yakalayabilir mi ki bu saatten sonra?

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu takım ŞL'de rezil olur, TSL'de zar zor şampiyon olur.

Falcao gelse bile anca geçen seneki gibi kolay grup gelirse gruptan çıkarız, gruptan çıkmaktan kastım 3.lük.

City, Münih, Liverpool gibi takımların grıbuna düşersek ise üzerimizde yeni bir şeyler denerler. Liverpool, kendi rekorunu egale etmeye çalışır. City ya da Münih direkt kırabilir de o rekoru, adamlar hazırlık maçında 23 atıyor buldular mı hiç abartmıyorum 10-12 tane bile atabilirler bu takıma. Abartmayı sevmem gerçekçi olmak lazım.

• Beğendim

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Falcao gelse bile anca geçen seneki gibi kolay grup gelirse gruptan çıkarız, gruptan çıkmaktan kastım 3.lük.

City, Münih, Liverpool gibi takımların grıbuna düşersek ise üzerimizde yeni bir şeyler denerler. Liverpool, kendi rekorunu egale etmeye çalışır. City ya da Münih direkt kırabilir de o rekoru, adamlar hazırlık maçında 23 atıyor buldular mı hiç abartmıyorum 10-12 tane bile atabilirler bu takıma. Abartmayı sevmem gerçekçi olmak lazım.
Nabil Dirar gibi naz yapacak bir futbolcu veya Ali Koç gibi başkana sahip olmak lazım karşı takımı daha fazla gol atmamaya ikna etmek için. Şakası olmaz bu işin. Bu 3 takım 90 dakikanın tamamını ciddiye alırsa sallana sallana 10 gol atar.

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nabil Dirar gibi naz yapacak bir futbolcu veya Ali Koç gibi başkana sahip olmak lazım karşı takımı daha fazla gol atmamaya ikna etmek için. Şakası olmaz bu işin. Bu 3 takım 90 dakikanın tamamını ciddiye alırsa sallana sallana 10 gol atar.

Falcao, çok sağlam bir on libero ve Onyekuru’nun yeniden kiralanması takımı ayakta tutar. Nagatomo da çok güven vermiyor ama kısa zamanda toparlar umarım.

• Beğendim

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu maçtan bağımsız olarak, 2018-19’ds şampiyonluğu getiren adam Feghouli diyecek olsaydık 2019-20 şampiyonluğunda başrol oynayacak en büyük aday şu an Belhanda duruyor. Yohannes F. Belhanda... @Maskeli Fedai
Takımda abartmıyorum şu an için bir şeyler yapmaya çalışan tek oyuncu. Emre Morla paslaşmaları da muazzamdı..

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Takımda abartmıyorum şu an için bir şeyler yapmaya çalışan tek oyuncu. Emre Morla paslaşmaları da muazzamdı..

Şu aşamada FFP’den ceza gelecek olsa Belhanda’yı satan şampiyonluğu satar. Umarım kâra geçmek için son çare olarak bu adamı ya da Feg’i satmaya kalkmazlar.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Şu aşamada FFP’den ceza gelecek olsa Belhanda’yı satan şampiyonluğu satar. Umarım kâra geçmek için son çare olarak bu adamı ya da Feg’i satmaya kalkmazlar.
Yapıldığı an sezon biter geçmiş olsun. Yalnız o değil de biz ne oynuyoruz ya. Adamlar iki üç pasla bizim kalemize geliyor. Biz yan pas-geri pas şeklinde kalelerine gitmeye çalışıyoruz. Çözemedim bu işi..

• Beğendim

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yapıldığı an sezon biter geçmiş olsun. Yalnız o değil de biz ne oynuyoruz ya. Adamlar iki üç pasla bizim kalemize geliyor. Biz yan pas-geri pas şeklinde kalelerine gitmeye çalışıyoruz. Çözemedim bu işi..

Bu çöp maçta umut veren tek kısım ise oldu, ancak yine de hazırlık maçları taktik deneme maçlarıdır Denizli maçında böyle oynamaz takım. Ama yine de ışık vermiyor, özellikle şampiyonlar liginde +18 olaylar olabilir defans hattı yüzünden. Defansif orta saha şart. Fernando gibi takıma dinamizm kazandıracak.

• Beğendim
Reactions: Maskeli Fedai

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Bu çöp maçta umut veren tek kısım ise oldu, ancak yine de hazırlık maçları taktik deneme maçlarıdır Denizli maçında böyle oynamaz takım. Ama yine de ışık vermiyor, özellikle şampiyonlar liginde +18 olaylar olabilir defans hattı yüzünden. Defansif orta saha şart. Fernando gibi takıma dinamizm kazandıracak.

Adamlar bir gol daha attı sen bu satırları yazarken :A Bu takımın sıkıntısı Falcao falan değil bence, topu ileriye götüremiyoruz hiçbir şekilde. Adamlar ortalama oyuncularıyla bizi haşat edip ülkemize geri yolluyor. Defans konusu büyük sıkıntı evet. Bekler özellikle azıcık hızlı oyuncular karşısında neye uğradıklarına şaşırıyorlar. İşin ilginç yanı diğer takımların da bizden farkı yok. Galiba daha az kötü oynayan şampiyon olacak bu senede..

O değil de Elmander'i, Melo'yu, Eboue'yi özlediğimi fark ettim..

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu takım Şampiyonlar Ligi’nde gruptan falan çıkamaz, geçtiğimiz sezonki gibi bir gruba düşsek dahi çıkamayız. Gerçekçi olmak lazım. Avrupa’nın ortalama diye kabul edilen takımlarıyla dahi kalite ve bütçe farkı oldukça açıklamış durumda. Ligi her türlü alırız kadronun şu haliyle bile ama onu artık başarı olarak kabul etmiyorum...

Marcao - Luyindama ikilisiyle olmaz bu iş, stoper lazım. Ön libero %250 falan lazım, forvet lazım. Forvet kesin olarak alındı gibi ama diğer iki mevkiye herhangi bir oyuncu dahi yazılmıyor, umarım yönetim sessiz sedasız halledecektir. Yoksa işimiz zor yine. Geçen sene forvetsiz başlamıştık sezona, bu sezon da ön liberosuz başlamayız umarım.