Mucize Doktor (Yeni Dizi) - Tanıtım Fragmanı - FOX

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
FOX’un iddialı dizisi Mucize Doktor'un ilk fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın, senaristliğini Pınar Bulut ve Onur Koralp'in üstlendiği; başrollerini Taner Ölmez, Reha Özcan, Onur Tuna, Özge Özder, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu ve Korhan Herduran'ın paylaştığı dizi, Kore ve ABD'nin çok izlenen yapımı 'The Good Doctor'dan uyarlanıyor.

"Mucize Doktor" yakında FOX’ta!

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Efsane bir dizi olmuş. Bizler de çok sevdik. Merakla bekliyoruz. Kesinlikle tutacaktır . ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ .

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Kadrosu hoşuma gittiği için ilk bölüme bakmayı düşünüyordum fragman da iyi görünüyor. Sadece MF Yapım olması endişe verici ama güzel bir iş olacak gibi.

• Olmamış
Reactions: kerem

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni sezon'da FOX'un sadece birkaç projesi var. Mucize Doktor, Kurşun, Ateşe Koşanlar...

Eğer doğru gün seçimi yapılırsa, tanıtımı fazla yapılırsa bu dizinin tutması garanti... Perşembe günü için koyacaklarını düşünüyorum ben kanalın. Bizim Hikaye ve Avlu'dan boşalan seyirciyi çekmeyi başarısa +5 reyting garanti.

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
En son perşembe düşünülüyordu dizi için, hayırlısı olacak inşallah. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Medyapım kadar güven veren bir şirket değil çünkü dizileri çabuk bozuyor ve bazıları erken bitiyor. Ama bunda 3 sezonluk malzeme var o yüzden işi daha kolay. :A
MF sadece uyarlama yaptığı için dizileri çabuk bozuyor evet ama 40 dk'lık bir bölümü 2 saate uyarlamak da kolay iş değil. O yüzden çoğu dizisinin 30 bölümü gördüğünü varsayarsak bu bile iyi bir başarıdır yapım için. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,643
Puanı
710
Güzel gözüküyor... Eğer medikal yönü ağırlıklı olur, işin içine romantiklik fazla kaçmazsa şans verebilirim sürpriz bir şekilde.