La Casa de Papel'e "Ankara" Karakteri Planlandı!

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Son yılların fenomen dizisi La Casa de Papel'den sürpriz gelişme!

66307247_371253493744507_8308279517026658988_n.jpg

Dizi kültürü dergisi Episode’a konuşan dizinin yaratıcısı ve senaristi Alex Pina, aylarca konuşulan İstanbul karakteri hakkında açıklama yaptı. Pİna, İstanbul değil Ankara karakteri planladıklarını anlattı.

Pina, “Ankara isminde bir kadın karakter fikri oluşmaya başlamıştı. Ankara rolü için bazı oyuncularla görüştük ama yapım aşamasında vazgeçtiğimiz karakterlerden biri oldu. Bazı oyuncularla görüştük ama hiç Türk oyuncuyla görüşmedik” dedi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Nesrin Cavazdzade şokta :F Önce “görüşmelere gittim” dedi. Menajerine basın açıklaması yaptırdı sonrasında da ben hiç görüşmedim siz çıkardınız o haberleri diyerek çemkirdi :A İyi prim yaptı olmayan karakter üzerinden :A

Yalnız “planladık ama vazgeçtik o karakterden” diyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Nesrin Cavazdzade şokta :F Önce “görüşmelere gittim” dedi. Menajerine basın açıklaması yaptırdı sonrasında da ben hiç görüşmedim siz çıkardınız o haberleri diyerek çemkirdi :A İyi prim yaptı olmayan karakter üzerinden :A

Telaffuzdan dolayı vazgeçmişlerdir işte. :A

Koskoca metropol şehir İstanbul dururken Ankara:( Başkent yapmalıyız İstanbul'u:bhr:
5-6 kez gittim ama başkent havası sezemediğim bir yer oldu. Başkent Eskişehir olmalı. :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Hiç görüşmeler olmadı aslında, kadın pr şirketi iyi çalışıyor, bu konuda tebrik ediyorum kadını. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Böyle bir karakter düşünülüyorsa net İstanbul olmalı, Ankara olmaması iyi olmuş.

Bu arada Nesrin Cavadzade de iyi reklamını yaptı bu vesileyle, ona yaradı bu. :A

• Beğendim

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash tamda bu konu hakkında konuşuyorduk da Ankara'yı nasıl telaffuz edecekler onu düşünüyorum. :F
Koskoca metropol şehir İstanbul dururken Ankara:( Başkent yapmalıyız İstanbul'u:bhr:
Hiç görüşmeler olmadı aslında, kadın pr şirketi iyi çalışıyor, bu konuda tebrik ediyorum kadını. :A
Haberin içeriğinde vazgeçtik demişler neyse ki çünkü ecünnü planlanıyormuş hiç gerek yok :A :A :A @sokak sanati @MasacRE @Sherlock

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
İstanbul karakteri olmalı bence de. Daha popüler bir şehir. Tabi karakterin yapısı da önemli.:A

• Harika