TVen İtiraf Ediyoruz 79.Bölüm (8.SEZON)

- Bölüm Sorusu - Bir Hayvan Olmak İsteseniz Hangisi Olurdunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@serhatt aşırı düşünerek mesaj yazan biri değil ki nasıl bir tehlikesi olabilir. Seronun hesaba bende girsem Serhat gibi mesaj yazar ben olduğumu bile anlamazsınız. Ne tehlikesiolabilir. Aşırı saçma bir itiraf olmuş.:F Acaba @cookies falan mı yaptı itirafı. Kıskançlıktan.:F

• Güldürdün
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,331
Puanı
1,060
İtiraf 1'i yazan ağır şizofreni galiba olmayan şeyleri oluyor gibi göstermiş :F İtirafı yapan arkadaş keşke beni kıskandığını böyle çamur atarak belli etmeseydin kendini fazla küçük düşürmüşsün yazık acıdım şu haline :F :F Benim forumda muhabbetimin olduğu insanlar belli amaaaan sana dert mi anlatıcam kudurmaya devam et :A :A @Çiğdem @xemrexxx

İtiraf 4'ü yapan arkadaş kimliğini göster özelden mesaj at alnından öpücem gerçekleri görmen hoş bi iki cümlen dışında :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,331
Puanı
1,060
@serhatt aşırı düşünerek mesaj yazan biri değil ki nasıl bir tehlikesi olabilir. Seronun hesaba bende girsem Serhat gibi mesaj yazar ben olduğumu bile anlamazsınız. Ne tehlikesiolabilir. Aşırı saçma bir itiraf olmuş.:F Acaba @cookies falan mı yaptı itirafı. Kıskançlıktan.:F
Hayatım ruh hastası dolu memleket, beni kıskandığını belli etmeseydi keşke bu kadar zavallı :A

• Güldürdün
Reactions: sokak sanati

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,331
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Emeğine sağlık @mrt-06 itiraflar konusunda bazı itiraflar çok anlamsız. @Dosi zaten açıklamıştı tatil konusunu o açıdan forumda yok.bazı tartışmaları tadında bırakmak daha iyi bilip anlamadan yargılamamak lazım.
@Sherlock ona çok fazla yüklenilmiş forumda çok fazla bulunmadım şu sıralar o açıdan konuyuda bilmiyorum.
İtiraf 5 en iyi itiraf aslında @Çiğdem- muazzam yazmışsın :Z
@denizz19 ms ye katılma konusunda niye o kadar fazla onada yükleniliyor anlamış değilim.
İşin özü niye o kadar çok fazla kasıyoruz niye çok sinirliyiz, biraz daha rahat olun biraz daha anlayış şart. Şu hayatta değmiyor tartışmaya. Tartışmalar mutlaka çıkacaktır ama o tartışmaları sonradan azaltmayı hatta sonlandırmayı başarmak daha anlamlı.
Bu arada anket kısmında kuş tercihim :D

Son düzenleme:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
63,331
Puanı
1,060
69056

• Harika