TVen İtiraf Ediyoruz 79.Bölüm (8.SEZON)

- Bölüm Sorusu - Bir Hayvan Olmak İsteseniz Hangisi Olurdunuz?

• Kullanılan toplam oy
    20
Hayret eskisi gibi kaoslu itiraflar yok 😱 :A

Onun yerine saçma itiraflar yapılmış bence özellikle @serhatt’la ilgili yapılan itiraf 1’i aşırı saçma buldum.

Sherlock olayını bilmiyorum niye çoğu itirafta o var :A

Eline sağlık canım :Z @mrt-06

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and mrt-06
Forumda olsam da olmasam da her türlü adım geçiyor unutulmamak güzel şey :F

MS'ye katılacağımı zaten söylemiştim ve evet forumun eski keyfi de eski havası da yok. Anlamı da yok. Ama bu katılmama engel değil. :D

Sokak sanatından izin alarak geliyormuşum kaçıncı level beyin çürümesi bu :A

Serhat'ımın ayağının kiri olamazsın o itirafı yazan kişi :A tahmin de ediyorum ama neyse :F

Köpek dedim Atacanım emeğine sağlık @mrt-06 :D

Hayret eskisi gibi kaoslu itiraflar yok 😱 :A

Onun yerine saçma itiraflar yapılmış bence özellikle @serhatt’la ilgili yapılan itiraf 1’i aşırı saçma buldum.

Sherlock olayını bilmiyorum niye çoğu itirafta o var :A

Eline sağlık canım :Z @mrt-06
Anam daha ne kaos istiyorsun daha ne olsun :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Bir gün herkes benden izin isteyecek. İzin istemeden yükselmeye çalışanlar mundar olur biliyorsunuz mevzuyu:F

Bazılarınİn kendilerine bu forumun anahtarı verilmiş gibi davranmasına gelen yüksek tepkiyi şiddetle destekliyorum.:):) Ozan bile üyeler ile bu şekilde konuşamazken, kendileri ne cüretle konuşuyordu anlamış değildim. İyi oldu. Bu tip insaları dışlayın toplumdan.😉

Forumda olsam da olmasam da her türlü adım geçiyor unutulmamak güzel şey :F

MS'ye katılacağımı zaten söylemiştim ve evet forumun eski keyfi de eski havası da yok. Anlamı da yok. Ama bu katılmama engel değil. :D

Sokak sanatından izin alarak geliyormuşum kaçıncı level beyin çürümesi bu :A

Serhat'ımın ayağının kiri olamazsın o itirafı yazan kişi :A tahmin de ediyorum ama neyse :F

Köpek dedim Atacanım emeğine sağlık @mrt-06 :D
Daha çok forumda olsan aslında foruma eski kaosu aman rengi gelirdi. :A

Yarasa olmak isterdim. Geceleri görebilmek değişik bir şey. Birde kuş olabildiğin için uçma zevki de var işin için de. Yarasa en keyifli hayvan.:D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz and mrt-06
Bir gün herkes benden izin isteyecek. İzin istemeden yükselmeye çalışanlar mundar olur biliyorsunuz mevzuyu:F

Bazılarınİn kendilerine bu forumun anahtarı verilmiş gibi davranmasına gelen yüksek tepkiyi şiddetle destekliyorum.:):) Ozan bile üyeler ile bu şekilde konuşamazken, kendileri ne cüretle konuşuyordu anlamış değildim. İyi oldu. Bu tip insaları dışlayın toplumdan.😉
Abi konuya girmeme izin var mı?