Gökmen Özdenak Beyaz Futbol'dan Ayrıldı

ömer karataş

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,482
Puanı
280

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
ROK gelsin, yolumuzu bulalım.

Sonunda Galatasaray düşmanı gitmiş çok şükür. Yerine gerçek bir Galatasaraylının gelmesini umuyorum Evren Turhan ya da U.Karakullukçu gibi. Rasim ise mahkemelik olduğu için biraz zor gözüküyor.
Uğur Karakullukçu - Ahmet Çakar uyumunu merak ettim bak şimdi.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
ROK gelsin, yolumuzu bulalım.

Uğur Karakullukçu - Ahmet Çakar uyumunu merak ettim bak şimdi.

O adam gelmez çünkü zira kendisi muh*lif, Cem Yılmaz filmi paylaşımı vb. Evren Turhan tartışmalara girebileceği için en doğru isim gözüküyor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
ben taraflı konu açılmasına karşıyım. yoksa burda konuşmak yasak olmamalı.

Öylesine meraktan soruyorum, hiç taraflı veya hakaret olduğunu düşündüğün için EGM ya da BTK gibi yerlere bildirdiğin konu ya da mesajlar oldu mu?

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Öylesine meraktan soruyorum, hiç taraflı veya hakaret olduğunu düşündüğün için EGM ya da BTK gibi yerlere bildirdiğin konu ya da mesajlar oldu mu?
ben burda tartışabilirim ama yargıya taşımam. Neden durduk yere kendimi de tehlikeye sokayım ki benim burda 100 bin mesajım var bende tehlikeye girerim.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
O konuda ne yazdığını tam hatırlamıyorum ama birimizin mesajı veya konusu şikayet edildiği için mi siyasi mesajlar yasaklandı

Aksi taktirde olayın akıl alır hiçbir mantığı, gerekçesi yok. Şahsi görüşüm bu en azından ama olayın asıl nedeni açıklanmadı sonuçta. Eğer hukuki hiçbir problem olmamışsa bu yapılanlar üyelere saygısızlık ve hakaret olurdu sonuçta bir gerekçe olmadığı için. O yüzden aklım almıyor başka bir ihtimali.

• Beğendim
Reactions: Polat Şaşmaz

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Bilmiyorsan uyarayım; kadroda muhalif yok.
abdulkerim durmaz, sinan engin. bunlar olabilir. Ayrıca Gökmen Özdenak koyu muhalifti ama 2 senedir yayınlara çıkıyor. Çoğu kez gördüm muhalif sözlerini, hareketlerini. Atılsaydı bu adam atılırdı istenmeseydi bu adam istenmezdi

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
abdulkerim durmaz, sinan engin. bunlar olabilir. Ayrıca Gökmen Özdenak koyu muhalifti ama 2 senedir yayınlara çıkıyor. Çoğu kez gördüm muhalif sözlerini, hareketlerini. Atılsaydı bu adam atılırdı istenmeseydi bu adam istenmezdi
"Bunlar olabilir." ne demek yahu? Basbayağı Sinan Engin, Ertem Şener ve Abdülkerim Durmaz üçlüsü anti muhalif. Ahmet Çakar ise Twitter'da takip ettiği kişilere nazaran Beyaz Tv binası içerisinde anti muhalif. Kanal zaten öyle.

Gökmen Özdenak ise beni şaşırttı. Bunu bilmiyordum.