CW Supernatural 1 - 8. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu yüzü hiç hatırlmaıyorum:F
Şunlar mı?
Lucifer'ın iblisiymiş:A Hiç hatırlamıyorum:A
Ekli dosyayı görüntüle 68581

Ekli dosyayı görüntüle 68580
Bu arada Meg kimdi? Sam ve Dean'i öldürmeye geldi bir bedene girip. :A @Çiğdem
Şu şarısın kızdı ilk hali evet :A İlk sezonlarda düşmandı sarı gözlü iblisin kızıydı sanırım samın annesini öldüren iblisin ilk 2 sezonu izlemişti atacan ama onlarmı kalmıştır aklında :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Dün sezon finalini izledim. Demin de 5x1'i izledim gayet güzel gidiyor. Bunların babaları gibi olan adam ölümden döndü.:A
Son 10 sezon ne kadar güzel :A @Çiğdem
Özellikle melekli bir dizi istiyorum demiştin ogünden sonra sana ısrarla izlettirmeye çalısıyorum :A Bu sezon çok bayılacağın bir çok bölüm olacak bu melek konularını çok dizi kullandı ama Supernatural kadar başarılı anlatan olmadı :A Tahmininden erken bitiriceksin bu sezonu seriye bağlandığını görüceksin :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Özellikle melekli bir dizi istiyorum demiştin ogünden sonra sana ısrarla izlettirmeye çalısıyorum :A Bu sezon çok bayılacağın bir çok bölüm olacak bu melek konularını çok dizi kullandı ama Supernatural kadar başarılı anlatan olmadı :A Tahmininden erken bitiriceksin bu sezonu seriye bağlandığını görüceksin :A
Kız bacım şu dizinin konusu acsana:A Başlamiş. Yarın ilk bölümü izlicem. Bugun geçti:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız bacım şu dizinin konusu acsana:A Başlamiş. Yarın ilk bölümü izlicem. Bugun geçti:A
Kanalı ne bunun diğer kısmında açmam uygun olur sanırım :A Gece uyumadan hallederim abicim :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5x2
Çok güzeldi TWD havasında geçti artık kıyamet alametleri başlıyor mahşerin 4 atlısından "savaş" geldi. Bir tane oynak bi adam çok beğendim oyunculuğunu. Yüzüyü ile bütün kasabayı birbirine düşürdü. Millet birbirini şeytan sandı. :A

68614

@Çiğdem- @Forumdash

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x2
Çok güzeldi TWD havasında geçti artık kıyamet alametleri başlıyor mahşerin 4 atlısından "savaş" geldi. Bir tane oynak bi adam çok beğendim oyunculuğunu. Yüzüyü ile bütün kasabayı birbirine düşürdü. Millet birbirini şeytan sandı. :A

Ekli dosyayı görüntüle 68614

@Çiğdem- @Forumdash
@xemrexxx Olabilir oda forumdakıleri birbirine öyle düşürüyor :A :A :A @Forumdash

4 Atlıyı hatırlıyorum onlar kilit rol oynayacak bu sezon :A

• Harika
Reactions: mrt-06 and xemrexxx

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
3.Bölüm yorumunu bekliyorum bende gece ikimizde 3 ü yapalım sayıda aynı :A :A :A
3.bölümü izledim bomba olaylar oldu. :eek: Bazı kısımlar eğlenceliydi Dean Castiel'i bir kulübe götürdü hayatında hiç biriyle olmamış sonra kadın bağırarak kaçtı koynundan. :A Dean'e kızdım ama bu bölüm Sam'den ayrıldığım için mutluyum dedi hatta hayatımda hiç bu kadar eğlendiğim gün olmadı dedi. Sam'in peşine de adamlar düştü bunun yaratık olduğunu öğrenmişler en son kısımda Lucifer geldi ve benim gerçek bedenim sensin dedi şok oldum. :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.bölümü izledim bomba olaylar oldu. :eek: Bazı kısımlar eğlenceliydi Dean Castiel'i bir kulübe götürdü hayatında hiç biriyle olmamış sonra kadın bağırarak kaçtı koynundan. :A Dean'e kızdım ama bu bölüm Sam'den ayrıldığım için mutluyum dedi hatta hayatımda hiç bu kadar eğlendiğim gün olmadı dedi. Sam'in peşine de adamlar düştü bunun yaratık olduğunu öğrenmişler en son kısımda Lucifer geldi ve benim gerçek bedenim sensin dedi şok oldum. :A
Ooo sonunda cnm :Z:Z:Z @Forumdash

Tanrı için neden önemli bunlar diyordun 4.sezonda sonra öğreniceksin demiştim yavas yavas anlamaya baslamıssındır cnm :A Evet Lucifer ve diğer baş meleklerin konusu bambaşka hava getiriyor diğer bölümlerede çok bayılacan :Z:Z:Z

Castiel 4.sezonda gelmesine rağmen en sevilen oyuncu konumuna girmişti özellikle bu sezonlarda çok komik şeyleri var :A :A :A

• Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ooo sonunda cnm :Z:Z:Z @Forumdash

Tanrı için neden önemli bunlar diyordun 4.sezonda sonra öğreniceksin demiştim yavas yavas anlamaya baslamıssındır cnm :A Evet Lucifer ve diğer baş meleklerin konusu bambaşka hava getiriyor diğer bölümlerede çok bayılacan :Z:Z:Z

Castiel 4.sezonda gelmesine rağmen en sevilen oyuncu konumuna girmişti özellikle bu sezonlarda çok komik şeyleri var :A :A :A
Ablam bir şey sorcam tanrı öldü diyorlar doğru mu? Yoksa gelecek mi? Birde insan kılığında mı gelecek çok merak ediyorum. :Z

• Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ablam bir şey sorcam tanrı öldü diyorlar doğru mu? Yoksa gelecek mi? Birde insan kılığında mı gelecek çok merak ediyorum. :Z
Kim dedi okadarını hatırlamıyorumda :F O Sezonlarda kayıptı evet Castiel tanrıyı arıyordu ama gelip gelmediğiyle alakalı hiç bişi demeyecem tabikide cnm :A :A :A @Forumdash Abicimde ağzını sıkı tutsun spoi yok :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Kim dedi okadarını hatırlamıyorumda :F O Sezonlarda kayıptı evet Castiel tanrıyı arıyordu ama gelip gelmediğiyle alakalı hiç bişi demeyecem tabikide cnm :A :A :A @Forumdash Abicimde ağzını sıkı tutsun spoi yok :A :A :A
4.bölümü izledim şimdi. Yine güzel bir bölümdü 5 sene sonrasına gitti Dean. Baş melek götürdü yani 2014'e. Kıyamet kopmuş Walking Dead gibi olmuş ortam ve Sam ele geçirilmiş o zamanki Dean'i öldürüyor. Konu biraz The Flash'a da döndü ne yaparsan yap bu son olacak diyor Dean'e. :A

• Harika

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
4.bölümü izledim şimdi. Yine güzel bir bölümdü 5 sene sonrasına gitti Dean. Baş melek götürdü yani 2014'e. Kıyamet kopmuş Walking Dead gibi olmuş ortam ve Sam ele geçirilmiş o zamanki Dean'i öldürüyor. Konu biraz The Flash'a da döndü ne yaparsan yap bu son olacak diyor Dean'e. :A
Flashta yoktu sonucta Supernatural varkan :A :A :A @Forumdash

Luciferle sanırım samın bedeni oydu güzel ilerliyorsun cnm :Z:Z:Z