Star İstanbullu Gelin - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bu diziyi izlemiyordum sadece oradan buradan methini duyuyordum ama böyle bir devirde 87 bölüm çok iyi ve reytingler fazla düşmemişken bitmesi de izleyicileri için güzel. Ama buraya yazmamın asıl nedeni jeneriğin harika olması. Birkaç gündür dinlemelere doyamıyorum. :bhr: @xemrexxx @xBUGRAx @serhatt

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,123
Puanı
1,061
Ay bu Osman'ın ne dünyası var be resmen gay. :A @serhatt
Bu diziyi izlemiyordum sadece oradan buradan methini duyuyordum ama böyle bir devirde 87 bölüm çok iyi ve reytingler fazla düşmemişken bitmesi de izleyicileri için güzel. Ama buraya yazmamın asıl nedeni jeneriğin harika olması. Birkaç gündür dinlemelere doyamıyorum. :bhr: @xemrexxx @xBUGRAx @serhatt

resmen herkesi imana getirmiş dizii :eek: @Dosi ile @sehatt da izler kıyıdan köşeden :A @MasacRE ile @Forumdash izlese de söylemez zaten forumdash bir daha nerede bulacak ana karakteri faruk olan diziyi :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Bunun neyine doyamadım insanın içini bayıyor. :A

• Olmamış
Reactions: Aserat

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
resmen herkesi imana getirmiş dizii :eek: @Dosi ile @sehatt da izler kıyıdan köşeden :A @MasacRE ile @Forumdash izlese de söylemez zaten forumdash bir daha nerede bulacak ana karakteri faruk olan diziyi :A
Ha yıllardır gizli gizli izliyordum nasıl da yakaladın öyle :A Aslı Enver bu diziden kurtulsun diye gün sayıyordum be, ne diyorsun sen :A Ekşi'de gündem olmuş, genel olarak bir sövme durumu hakim finale. Sen nasıl buldun :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xemrexxx