2019 Eurovision Şarkı Yarışmasını Hollanda Kazandı!

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,627
Puanı
1,060
isviçre veya avustralyanın kazanmasını iserdim ama hollandada iyiydi ayrıca almanya 0 puan almayı haketmedi..

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Öncelikle gerçekten Kıbrıs 14.'lüğü haketmiyordu, keza İspanya 22.'liği ve Almanya 24.'lüğü de.

Ayrıca bu sene Makedonya neden jüri tarafından o kadar şişirildi anlamadım. Bu senenin torpillisiydi ama halk gereken cevabı verdi. :A

Tek sevindiğim an şampiyonluk oldu. Bir an İsveç mi kazanacak dedim ama neyseki hakeden kazandığı için mutluyum. Onun dışında özellikle İsviçre, Kıbrıs ve İspanya daha iyi yerleri hakediyordu. Duncan'ı tebrik ederim 44 yıl sonra ilk kez 1.'liği getirdi ülkesine. :D @Harunnn60

• Harika
Reactions: Harunnn60

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben beğendim şarkıyı. Coldplay tarzını anımsattı bana, hoş bir şarkı. Geçen seneki gıdaklayan abladan sonra çok büyük gelişme olmuş böyle bir şarkının şampiyon olması :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Öncelikle gerçekten Kıbrıs 14.'lüğü haketmiyordu, keza İspanya 22.'liği ve Almanya 24.'lüğü de.

Ayrıca bu sene Makedonya neden jüri tarafından o kadar şişirildi anlamadım. Bu senenin torpillisiydi ama halk gereken cevabı verdi. :A

Tek sevindiğim an şampiyonluk oldu. Bir an İsveç mi kazanacak dedim ama neyseki hakeden kazandığı için mutluyum. Onun dışında özellikle İsviçre, Kıbrıs ve İspanya daha iyi yerleri hakediyordu. Duncan'ı tebrik ederim 44 yıl sonra ilk kez 1.'liği getirdi ülkesine. :D @Harunnn60
Kıbrıs'ın hakkı yendi kesinlikle. İlk 5 hakkıydı :D

Almanya için bu sene bir ders olur artık. Seneye güçlü bir şarkı ve şarkıcı getirsinler.

Makedonya torpilli zaten bunu demiştim sana. :A

Seneye Hollanda' ya gidelim izlemeye. :F