Serenay Sarıkaya - Burçin Terzioğlu / En Favori Güzel 2019 / Çeyrek Final - 2. Grup

Hangi güzel üst tura çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
Hahah. :F Her şeyim çıkar ilişkisidir benim kime çektim acaba. :A:A @MasacRE @serhatt @xemrexxx
Bana çekmediğin kesin de :A
@MasacRE acaba Buğra'nın oyunu iptalmı etsek @redrose gibi? :A
o kişide oy vermek için üye olup oy verip kaçtı :A 2 dakikalık rekor kırmış forumda :A @Forumdash
ay susar mısınız şu an meryoşumun özel bilgilerinin düşmesaini bekliyorum hazır hacklenmiş :A:A @Forumdash @MasacRE @Sherlock @dreamy @turkuazz @vadikızı @DarkLegenD @Harunnn60 @Forumdash

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
İKİNİZDE CEHENNEMİ BOYLARSINIZ UMARIM EN KISA ZAMANDA :A
D0UcRVhWwAAXJs8.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • İlginç
Reactions: xemrexxx

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Hahah. :F Her şeyim çıkar ilişkisidir benim kime çektim acaba. :A:A @MasacRE @serhatt @xemrexxx
@MasacRE acaba Buğra'nın oyunu iptalmı etsek @redrose gibi? :A
o kişide oy vermek için üye olup oy verip kaçtı :A 2 dakikalık rekor kırmış forumda :A @Forumdash
Aynı şeyi diyecektim ben de :A Buğra'nın oylarının açıklamalarını yazayım toplu olarak burada dursun. Serenay bize ihanet etti, o yüzden oyum Burçin'e. Demet Aile Arasında'da oynadı, oyum ona. Burcu'nun karşısında kim olsa onu oylarım. Oyum Beren'e. Özge gelecek sezon da bizde devam edecek. Oyum Özge'ye. Bu nedir ya, valla redrose'un oyları daha güvenilir Buğra'dan :A Onun en azından ne olduğunu bilmiyoruz. Bu oyların verilme sebepleri tam felaket, yarışmanın konseptiyle en ufak bir alakası yok :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Aynı şeyi diyecektim ben de :A Buğra'nın oylarının açıklamalarını yazayım toplu olarak burada dursun. Serenay bize ihanet etti, o yüzden oyum Burçin'e. Demet Aile Arasında'da oynadı, oyum ona. Burcu'nun karşısında kim olsa onu oylarım. Oyum Beren'e. Özge gelecek sezon da bizde devam edecek. Oyum Özge'ye. Bu nedir ya, valla redrose'un oyları daha güvenilir Buğra'dan :A Onun en azından ne olduğunu bilmiyoruz. Bu oyların verilme sebepleri tam felaket, yarışmanın konseptiyle en ufak bir alakası yok :A
Böyle insanlarla muhatap oluyoruz kütük dostum :A Yazık bize :A

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: xBUGRAx and MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
  • Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...