This Is Us'a 3 Yeni Sezon Onayı Birden!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
91s3e0KG4gL._RI_.jpg

ABD'nin en çok izlenilen dizilerinden This Is Us'tan müjdeli haber!

Başrollerini Mandy Moore, Milo Ventimiglia, Sterling K. Brown, Justin Hartley, Chrissy Metz, Susan Kelechi Watson ve Chris Sullivan'ın paylaştığı, 3. sezonu geçtiğimiz aylarda sona eren yapım, 4. sezon onayıyla birlikte 5 ve 6. sezon onaylarını da şimdiden aldı.

Bir ailenin hikayesini birden fazla zaman diliminde konu alan yapımın yerli uyarlaması 'Bir Aile Hikayesi'nin de yeni sezonda devam edeceği önceden açıklanmıştı.

• Olmamış
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
edepsiz macuncu.ss

ayrıca 3 farklı zaman dilimi var hatta geleceği de gösterdiler etti 4 :X bilmeden konu açmış

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Bir Aile Hikayesi’ne yarayacaktır da ben bu dizi bitti sanıyordum. Hala devam ediyor mu ?

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Acilen Netflix veya BluTV almalı şu diziyi. Böylece bizim de bir bölümünü izleyeceğiz diye göbeğimiz çatlamaz. :)

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye boşa dememişler. İstediğini söyle lafımın arkasındayım. :A
Tamam yerli dizi standartlarının çok üzerinde ama bu orijinaliyle kıyaslanabileceği anlamını taşımıyor. :A This Is Us’un Thi’si olabilir belki. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Diss atmak adetim değildir uzun zaman sonra atıyorsam bil ki çok sinirlenmişimdir. :A @xemrexxx üstteki cümleye bakar mısın...
hayatım takma şu kaknemi ayol buhran yaşıyor resmen jet sosyete yine şutlandı ; burcusunun dizisi yine mi erken final yapacak korkusu var; macun desen fırlattı attı bunu resmen depresyonda bu gidişle zaten intihar eder kurtuluruz:A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tamam yerli dizi standartlarının çok üzerinde ama bu orijinaliyle kıyaslanabileceği anlamını taşımıyor. :A This Is Us’un Thi’si olabilir belki. :A
Ben de zaten kıyaslamıyorum fark ettiysen. :A
hayatım takma şu kaknemi ayol buhran yaşıyor resmen jet sosyete yine şutlandı ; burcusunun dizisi yine mi erken final yapacak korkusu var; macun desen fırlattı attı bunu resmen depresyonda bu gidişle zaten intihar eder kurtuluruz:A
Birincisi şutlandı değil şutlanmak üzereyken yapımcı kol kanat gerdi. İkincisi erken final korkusuna gerek yok çünkü yeni sezonda devam ediyor. Üçüncüsü Acun artık geylerin fantezilerine konu oluyor kimin kimi fırlatıp attığı belli. Ay neyse laf anlatamayacağım artık. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: Aserat

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Ben de zaten kıyaslamıyorum fark ettiysen. :A

Birincisi şutlandı değil şutlanmak üzereyken yapımcı kol kanat gerdi. İkincisi erken final korkusuna gerek yok çünkü yeni sezonda devam ediyor. Üçüncüsü Acun artık geylerin fantezilerine konu oluyor kimin kimi fırlatıp attığı belli. Ay neyse laf anlatamayacağım artık. :A
Bnm fantezilerime laf eden @Forumdash konuya millette ne hayal gücü var gel bak :eek:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vay canına. Bence 3 sezonluk hikaye kalmadı dizide ve üçüncü sezon ilk ikisinin gerisindeydi ama bakalım nasıl olacak devamı.

İnşallah bölüm sayılarını minimum düzeyde tutarlar ve altıncı sezon final olur.

Bir de gerçekten Netflix, BluTV ya da zorlanmadan izlenebilecek başka bir platform alır diziyi. Ben her türlü izlerim de torrent karşıtı arkadaşlara izletmekte zorlanıyorum. :-)