''Kuzgun''un Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
67920

Star TV'nin sevilen dizisi ''Kuzgun''un akıbeti belli oldu!

Ay Yapım yapımcılığıyla çarşamba akşamları yayınlanan ve başrollerinde Barış Arduç ile Burcu Biricik'in yer aldığı diziye yeni sezon onayı çıktı. Sevilen dizi 29 Mayıs'ta ekran yolculuğuna kısa bir ara verecek ve Eylül'de kaldığı yerden devam edecek.

''Kuzgun'' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O reytinglerle bitmesi mümkün değildi zaten. Yazın tekrarlarla yükselebilecek bir dizi ve 1-2 bomba oyuncu kadroya dahil olursa yeni sezonda da iş görür. Burcu'nun talihinin tekrar dönmesine ve başlamamın boşa gitmemesine ( :A ) sevindim. :Z

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yeni sezonda çok şansının olacağını düşünmüyorum. 26’yı görürse başarıdır :A
O reytinglerle bitmesi mümkün değildi zaten. Yazın tekrarlarla yükselebilecek bir dizi ve 1-2 bomba oyuncu kadroya dahil olursa yeni sezonda da iş görür. Burcu'nun talihinin tekrar dönmesine ve başlamamın boşa gitmemesine ( :A ) sevindim. :Z
O reytingler diyorsun da gören de 7-8 reyting alıyor sanacak :A Maliyetli bir dizi 4 reytingle bitebilirdi de :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
O reytingler diyorsun da gören de 7-8 reyting alıyor sanacak :A Maliyetli bir dizi 4 reytingle bitebilirdi de :A
Demek ki yeterince maliyetli değilmiş ve devam etmesine yetmiş. 8-9 alıp maliyet yüzünden bileti kesilen diziler de vardı iyi bilirsin. :A
4 reytingle biz de devam ettirirdik. :A Deniz Çakır GOLD'un elinde heba olmasın diye kendimizi bitirdik. Burcu'nun 2 sezonu çöpe gidebilir sıkıntı yok. :A
Kaybedenlerin klasik sayıklamaları.. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 67920
Star TV'nin sevilen dizisi ''Kuzgun''un akıbeti belli oldu!

Ay Yapım yapımcılığıyla çarşamba akşamları yayınlanan ve başrollerinde Barış Arduç ile Burcu Biricik'in yer aldığı diziye yeni sezon onayı çıktı. Sevilen dizi 29 Mayıs'ta ekran yolculuğuna kısa bir ara verecek ve Eylül'de kaldığı yerden devam edecek.

''Kuzgun'' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de Star TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş
Final yapsaymış keşke. Burcu'ya ne idüğü belirsizin tekini partner yapmışlar birde. Yakışmıyor. :(
Yeni sezonda Çarşamba bir kanal elendi şimdiden çok iyi. :A:Z
Çatlamak isteyenler için şurada bir dursun. :Z :A

• Olmamış
  • Harika
Reactions: Yiğitt and xBUGRAx