Eurovision Şarkı Yarışmasında, Favori Görülen Şarkıya Şok Suçlama!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tel Aviv'de bu sene gerçekleşecek 64. Eurovision Şarkı Yarışması'nda büyük bir iddia ortaya atıldı. Favori olarak görülen Hollanda'nın bu seneki şarkılarının 2017'e ait olduğu iddiaları Eurovision yetkililerini harekete geçirdi.
YouTube'de 2017 senesinde yayınlanmış olan bir videoda, Duncan Laurence'nin yarım saatlik bir videosu ve videonun başında bu sene Eurovision'da seslendireceği 'Arcade' şarkısı yer alıyor. Eurovision yetkilileri kuralları çiğeneme durumu olduğuna karar verirse,Hollanda yarışmadan diskalifiye olacak.

Kaynak: https://www.aftonbladet.se/nojesbla...oritens-lat-har-funnits-pa-youtube-sedan-2017

Son düzenleme:
  • İlginç
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Şu sıralar gerçekten favori şarkım olmuştu, telefondan indirip dinliyordum hep. Umarım böyle kaliteli bir şarkı diskalifiye olup da harcanmaz. :(

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Şu sıralar gerçekten favori şarkım olmuştu, telefondan indirip dinliyordum hep. Umarım böyle kaliteli bir şarkı diskalifiye olup da harcanmaz. :(
Ukrayna'nın şarkısıda güzeldi ama geri çekilmek zorunda kaldi kız kendince haklı sebepleri olarak.
Bu şarkı o söz edilen vieoda 500 izlemeye sahipti diye belirtilmiş bizim medyada. Çok bilinmediği için hoş karşılanırmı bilemem. Kurallara uygun değilse diskalifiye olunur mecburen. 2 hafta kala ortaya çıkmasıda enteresan :D
Bende bu haberden dolayi dinlerken beğendim baya şarkıyı :D

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Ukrayna'nın şarkısıda güzeldi ama geri çekilmek zorunda kaldi kız kendince haklı sebepleri olarak.
Bu şarkı o söz edilen vieoda 500 izlemeye sahipti diye belirtilmiş bizim medyada. Çok bilinmediği için hoş karşılanırmı bilemem. Kurallara uygun değilse diskalifiye olunur mecburen. 2 hafta kala ortaya çıkmasıda enteresan :D
Bende bu haberden dolayi dinlerken beğendim baya şarkıyı :D
Büyük ihtimal diskalifiye olacak, 500 dedin de 23 bin tıklanmaya ulaşmış şimdiden. :(

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Büyük ihtimal diskalifiye olacak, 500 dedin de 23 bin tıklanmaya ulaşmış şimdiden. :(
Acaba benmi rakamı yanlış gördüm dedim bir an ve baktım gazeteye tekarar. Evet sadece 500 izlenmeymiş bu olay açıklanınca. O haberden sonra yüklenmiş herkes demek :eek:
ama diskalifiye doğru karar olur. Eski şarkıların gelmesi diğerlerine haksızlık olur. Tabi az izlenme kısmından dolayı hoş karşılanırmı bilemem.
20190501_154013.png
20190501_154051.png

Burda yazılan şu: sosyal medya hesaplarında bir sürü fan Hollanda ve Laurence'yi hile yapmakla suçluyor ve diskalifiye olmasını istiyor. Öte yandan klip Wiwiblogg, yazısını yayınlamadan önce sadece 500 izlenmeye sahipti diye yazıyor. Bir sitede haber olmuş yani daha 500 izlenmeye sahipken.

Son düzenleme:
  • İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Acaba benmi rakamı yanlış gördüm dedim bir an ve baktım gazeteye tekarar. Evet sadece 500 izlenmeymiş bu olay açıklanınca. O haberden sonra yüklenmiş herkes demek :eek:
ama diskalifiye doğru karar olur. Eski şarkıların gelmesi diğerlerine haksızlık olur. Tabi az izlenme kısmından dolayı hoş karşılanırmı bilemem.
Ekli dosyayı görüntüle 67634Ekli dosyayı görüntüle 67635
Burda yazılan şu: sosyal medya hesaplarında bir sürü fan Hollanda ve Laurence'yi hile yapmakla suçluyor ve diskalifiye olmasını istiyor. Öde yandan klip Wiwiblogg, yazısını yayınlamadan önce sadece 500 izlenmeye sahipti diye yazıyor. Bir sitede haber olmuş yani daha 500 izlenmeye sahipken.
Off be, aslında @-potterhead- 'in 1.'si olunca dinledim. Geçen hafta bu müzik dışında dinlediğim parça yoktu. Son ses dinledikçe dinleyesi geliyor insanın. Ne diyeyim, hayırlısı olsun artık. :( Yorumları görmedin mi, herkes haksızlık, şikayet ettim, diskalife olsun gibi yorumlar yapmış.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Off be, aslında @-potterhead- 'in 1.'si olunca dinledim. Geçen hafta bu müzik dışında dinlediğim parça yoktu. Son ses dinledikçe dinleyesi geliyor insanın. Ne diyeyim, hayırlısı olsun artık. :( Yorumları görmedin mi, herkes haksızlık, şikayet ettim, diskalife olsun gibi yorumlar yapmış.
Okudum evet, destekleyende var ama ESC çok büyük olasılıkla diskalifiye edecektir. Yoksa çok söylenmeler olur. Adam yinede kaymağını yer. İyi tanıttı kendini. 2 senede 500'de çok az izlenmeymiş. Türkiye'de sesi berbat olanların sıradan videoları bile kısa zamanda binleri buluyor :A

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Okudum evet, destekleyende var ama ESC çok büyük olasılıkla diskalifiye edecektir. Yoksa çok söylenmeler olur. Adam yinede kaymağını yer. İyi tanıttı kendini. 2 senede 500'de çok az izlenmeymiş. Türkiye'de sesi berbat olanların sıradan videoları bile kısa zamanda binleri buluyor :A
Bence bişey olmaz. Piayasaya cıkmadıysa:X Önemli olan şarkının piyasaya cıkıp kitlelerce favori olmaması anlamındadır o kural:X
@Forumdash 'a katılıyorum, artık son 2 hafta kalmışken Ukrayna skandalından sonda yeni bir olay daha yarışmayı iyice zedeler. :X

• Beğendim
Reactions: Dosi and Forumdash

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: kerem and Forumdash

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Forumdash'ın dünyadan haberi yokmuş :eek:
Ukrayna istemedi yarışmacısı bazı ülkelerde sahne alsın, Kadında sanatı politikayla karıştırmayin deyip yarışmadan çekildi. Kısa özeti :D
Bu güzel şarkı yarışmayacak.
show mu guzel şarkı mı:A

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Forumdash and Dosi