Star Söz - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Güncele geldiğime göre uzun zaman sonra yeni bölüm fragmanını paylaşabilirim.

Tempo düşmeyecek gibi gözüküyor, muazzam bölümler izlemeye devam edeceğiz. :Z @Dosi
Bende fragmani yarım saat önce izlemiştim. Geçen sana güzel yerde bitmişti, yeni bölümde yine yükselişe geçer demiştim, neyseki fragman beni yanıltmadı ve yine son haftakardaki harika bölümlerin ayarında bir bölüm geliyor yine. Sende güncele yetiştiğine göre daha fazla yorumumlarda bulunabilirim. Ocaktan beri izliyordum ama 2-3 bölüm tek yorumlamıştım :A
Hoşgeldin yanıma (aramıza diyemiyorum çünkü kimseyle diziyi yorumlamıyordum :F)
Fragman harika gercekten ve böyle kahramanlarimızın farklı yerlerdeki maceralarını izlemek çok heyecanlı oluyor :Z

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Gaza gelmişler bu hafta, ne var ne yoksa peşi sıra salmışlar. :A
kesin 2. fragman, sonrada 2. ön izleme ve kim bilir, belki 3. fragman bile gelebilir :A
Aa ben Söz'e ait bir konu açacaktım unuttum. Sonra aklıma gelirse açarım:A Aşık'ın şarkı performansı

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
kesin 2. fragman, sonrada 2. ön izleme ve kim bilir, belki 3. fragman bile gelebilir :A
Aa ben Söz'e ait bir konu açacaktım unuttum. Sonra aklıma gelirse açarım:A Aşık'ın şarkı performansı

Yağdıracaklar bu hafta sanırım ne var ne yoksa, kalan fragman ve ön izlemeleri izlemeyi düşünmüyorum. Söz'ün fragmanlarına ne var ne yoksa koyuyorlar. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Sherlock dünkü bölüm çok iyiydi.
Böyle bir sahne beklemiyordum ve 3. dakikada Halka dizisindeki Terzi'yi aradı gözler :A Sebebide müzik :A

• Beğendim

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Dün bölüm çok güzeldi özellikle son sahne beklemediğim
bir sahneydi ama çok güzeldi Deryanın sakatlığı uzun sürmez
inşAllah Nazlı ile Ateşin düğünü olacak kesin birşey olur ama
bakalım görecez

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
@Sherlock dünkü bölüm çok iyiydi.
Böyle bir sahne beklemiyordum ve 3. dakikada Halka dizisindeki Terzi'yi aradı gözler :A Sebebide müzik :A

Bölümü şimdi izledim. Son sahnedeki ters köşe baya iyiydi, Yavuz'un bir planı olduğunu tahmin ediyordum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Şaşırtıcı ve güzel oldu. Son 5 bölüm, bundan sonra tempo düşmez. Manyak bölümler izleyeceğiz.

• Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bölümü şimdi izledim. Son sahnedeki ters köşe baya iyiydi, Yavuz'un bir planı olduğunu tahmin ediyordum ama bu kadarını beklemiyordum açıkçası. Şaşırtıcı ve güzel oldu. Son 5 bölüm, bundan sonra tempo düşmez. Manyak bölümler izleyeceğiz.
Fragman ateş ediyor zaten.
En azından Eylem'in o durumdan kurtulduğunu görüyoruz :Z

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fragman ateş ediyor zaten.
En azından Eylem'in o durumdan kurtulduğunu görüyoruz :Z

Benden daha çok yaşayacaksın mı dememiz lazım şimdi bu durumda? :A Fragman ateş ediyor, bombaların falan patladığı sahneyi görünce şaşırdım. Gerilimli bir bölüm olacak sanırım.

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Benden daha çok yaşayacaksın mı dememiz lazım şimdi bu durumda? :A Fragman ateş ediyor, bombaların falan patladığı sahneyi görünce şaşırdım. Gerilimli bir bölüm olacak sanırım.
Yine ortaklığımızı konuşturmuşuz :bhr:
Yahu ölümü ne karıştırıyorsun, ben ne güzel olaya başka yön vermiştim :A:A

Evet ya, patlamalarda büyük olasılıkla can kayipları olacak gibi ama umarım gerekli önlemler alınmıştır ve belkide tahliye edilmişir?
Yavuz Finalde ölecek gibi. Ateş'in düğünü final günü yapılır ve kanlı bir eylem yapılacağı kesin.Çok heyecanlı ve yüksek tempolu bölümler bekliyorum :D

• Beğendim