PuhuTV Jet Sosyete - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Güzel bölümdü. Yemekteyiz sahneleri beklediğimden daha azdı ama yarışma çekimleriyle çakıştığı için sanırım. Bir Gelinimi Yerim veya Yemeğe Misafir değildi ama yine de eğlenceliydi. Özellikle Gizem ve Şennur'un evinde olanlar iyiydi. Yaşar'ın fakirliğe şükredecek duruma gelmesi ve Zahide'nin resim maceraları da güldürdü. :F

Dursun detayı çok iyi düşünülmüş. Yalan Dünya'da Dursun ve Reis'in aynı kişi olduğu hiç söylenmemişti ama repliklerin birebir olmasından anlaşılıyordu. Gülse Birsel de Kumsal'a 'Dursun ama lakabı Reis' dedirterek devamı olduğunu kabul etmiş oldu. Sıtkı Hoca gibi, Gizem'in Ata Demirer'e abim demesi gibi AY bağlantıları çok hoş oluyor böyle devam. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Melke'nin defoluşuna sahne yazarlar umarım. :A
Gereksizlerden kurtuluyoruz bahar temizliği niyetine. :A Yeni sezonda Nihal olarak kaliteli bir oyuncu gelsin diyeceğim de maliyet iyice düşer süre kısalacağı için. Binnur Kaya'dan çoktan geçtim de bir bölüm konukluğa bile razıyım. :(

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Neden sezon finali yazmamışlar acaba
Öyle yazılması için 3. sezonun da TV8'de olması lazımdı sonuçta onun için final yapıyor. Ama devam edeceği için final de yazamazdı böylesi en orta yol olmuş. Sanmıyorum ama belki düzeltirler 2. fragmanda.

• Beğendim
Reactions: Hazem

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
39. Bölüm Fragmanı - 2 (SEZON FİNALİ):

Şerefsiz TV8. Köfte gibi kızar, biber gibi patla inşallah. :bağır:

@xBUGRAx @xemrexxx @HachiKo @offensive @denizz19