'Nöbet' Final Yapıyor!

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Dizinin senaryosunda öyle saçmalıklar vardı ki tutması mucize olurdu. Bu tarz dizilerde Söz'ün senaryosu en saçması ama parlak oğlanlar bir araya geldiği için tutturdular :A:A

Kan dondurucu bir yorum, bu adama benim söyleyecek bir şeyim yok. En iyisi kendi haline bırakalım @Dosi hanım...

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tutmaz tabi ama döndürmeye çalışırlar. Bölüm maliyeti çok fazla, hiçbir kanal almaz. Zar zor bir yer yayınlarsa bilemeyeceğim. :D
5 bölümde yayından kaldırılır :A Ama iyi bir ekip, oyuncu kadrosuyla gelirlerse (zor ihtimal) belki bir şansı olur. Onun dışında gg :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Necati Şaşmaz ve inadı hem Pana Film'i, hem Kurtlar Vadisi'ni bitirdi. Üzerine yeni bir dizi yaptı, o da bitti. Yapamıyorsun işte yapımcılık, senaristlik. Bu saatten sonra kendi ekibiyle KVP'yi geri getirse dahi tutturamaz. KVP, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'le geri dönmediği sürece tutma ihtimali yok.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
raci şaşmaz gelse de (ki gelmez küs necati şaşmaz'a) izlenmez dolandırıcılık iddiası vardı hakkında çünkü pana mağdurları diye sayfa var raci şaşmazın kendilerini dolandırdıklarını iddia ediyorlar
Vadi=Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener. Bu ikili senaryo ekibinde olmadığı müddetçe tutturamazlar. Necati Şaşmaz beceremedi maalesef bu işi.

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Necati Şaşmaz ve inadı hem Pana Film'i, hem Kurtlar Vadisi'ni bitirdi. Üzerine yeni bir dizi yaptı, o da bitti. Yapamıyorsun işte yapımcılık, senaristlik. Bu saatten sonra kendi ekibiyle KVP'yi geri getirse dahi tutturamaz. KVP, Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'le geri dönmediği sürece tutma ihtimali yok.
İnsanların en büyük hatası bir işi yapamadığını kabullenememektir sayın Gs'li dostum.. Güzelim diziyi final yapamadan yayından kaldırttılar :T:

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
İnsanların en büyük hatası bir işi yapamadığını kabullenememektir sayın Gs'li dostum.. Güzelim diziyi final yapamadan yayından kaldırttılar :T:

Sayın Gs'li dostum, bunlar nasıl cümleler böyle... Filozof olacak adamsınız. :A Söylediklerinize %100 katılıyorum, Kurtlar Vadisi gibi bir markayı rezil ettiler. Yapamıyorsan bırakacaksın, zamanında bırakmadığı için şu an yayınlayacak kanal bile bulamıyorlar. Umarım Raci ve Bahadır geri döner ve düzgün bir senaryo ve oyuncu kadrosuyla bu marka küllerinden doğar. Ama imkansız gibi maalesef. :(

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Kanal D'de olursa en az 12 reyting getirisi var tabi, onu da unutmamak lazım :A

66901

• Olmamış
Reactions: Yiğitt

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Sayın Gs'li dostum, bunlar nasıl cümleler böyle... Filozof olacak adamsınız. :A Söylediklerinize %100 katılıyorum, Kurtlar Vadisi gibi bir markayı rezil ettiler. Yapamıyorsan bırakacaksın, zamanında bırakmadığı için şu an yayınlayacak kanal bile bulamıyorlar. Umarım Raci ve Bahadır geri döner ve düzgün bir senaryo ve oyuncu kadrosuyla bu marka küllerinden doğar. Ama imkansız gibi maalesef. :(
Sağolun sayın Gs'li dostum :A Kalkıp senaryoyu sırf para gitmesin diye Cahit ve kendin yazarsan dizini elbet kimse almaz. Vadi markasını rezil ettiler rezil :A Özellikle zombili sahneler kan donduran türden..

• Beğendim

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Sağolun sayın Gs'li dostum :A Kalkıp senaryoyu sırf para gitmesin diye Cahit ve kendin yazarsan dizini elbet kimse almaz. Vadi markasını rezil ettiler rezil :A Özellikle zombili sahneler kan donduran türden..

Ahahaha. :A Zombili sahneleri izlerken gözlerim kanamıştı. :A

Şu tipe bakar mısınız, binalardan falan atlayıp ölmüyordu en son, Tony Stark'ın yerli versiyonu. :A

66902

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Kan dondurucu bir yorum, bu adama benim söyleyecek bir şeyim yok. En iyisi kendi haline bırakalım @Dosi hanım...
Haklısin, bazılarını kendi haline bırakmak gerek. Senide bazı konularda kendi haline bıraktığımız gibi :A (hedef başkasıyken konu gelip seni buldu haha) :F

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Herkesin zevkleri farklıdır tabii, buradaki yaptığım yorumların çoğu öznel. Benim için piyasadaki en kaliteli dizi başkadır, senin için başkadır. Ben Hande Erçel'den dolayı önyargılıyım demedim, TRT'nin ülkenin resmi kanalı olmasına rağmen objektif olmayan tavırlarından dolayı dizilerini izlemiyerek protesto ediyorum. :D Yoksa o kadar çok övdün ki başka bir kanalda olsa ilk bölümüne şans verirdim zaten. :A
Şimdide kanala önyargı :A
senide kendi haline bırakıyorum bazıları gibi :F

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and kerem

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Haklısin, bazılarını kendi haline bırakmak gerek. Senide bazı konularda kendi haline bıraktığımız gibi :A (hedef başkasıyken konu gelip seni buldu haha) :F

Parantez içi reis yine boş geçmemiş... :A
haha ama bu parantez içi reisin farklı şekli,bu tarz yorumumu ben üyelik tarihim boyunca yapardım:A @Maskeli Fedai ninki başka boyut. Birşey deyip: bunu yapacam (yapamadı)
sen haledersin (halledemedi) gibi onunki :A :F
@MasacRE @MEnes