Yaşam Tükenmişlik Sendromu

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
images.jpeg.jpg

Özellikle güzel oyuncu Meryem Uzerli'nin tükenmişlik sendromuna yakalandığını belirttikten sonra günümüzde sıkça duyduğumuz ve yaygın olan bir terimdir. Depresyona benzetilen ama farklı belirtileri olan bir durumdur. Tükenmişlik sendromuna yakalanan kişiler birşeyler yapma gereği hissetmez, kendilerini yetersiz görürler ve herşeyden bıkmışlık hissi hissederler. Baş sebebi ise stresdir.

• Üzücü
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bu aralar acaba bendemi böyleyim diye düşündüğüm bir durumdur. Hiç bir şeyden zevk almıyorum ve sebepsiz yere mutsuz hissediyorum kendimi :S Havalar ısınınca umarım enerjim yükselir :D Yazı 4 gözle bekliyorum. Benim ilacım tatil :bhr:

Bu arada bu konu daha önce açıldımı diye araştırırken sözlük kısmında 3 ayrı kişi tarafından başka bir sözcüğün açılmış olduğunu farkettim :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,187
Puanı
1,061
Bu aralar acaba bendemi böyleyim diye düşündüğüm bir durumdur. Hiç bir şeyden zevk almıyorum ve sebepsiz yere mutsuz hissediyorum kendimi :S Havalar ısınınca umarım enerjim yükselir :D Yazı 4 gözle bekliyorum. Benim ilacım tatil :bhr:

Bu arada bu konu daha önce açıldımı diye araştırırken sözlük kısmında 3 ayrı kişi tarafından başka bir sözcüğün açılmış olduğunu farkettim :A
tükene tükene yok olmanız dileğiyle başta sen @Çiğdem @vadikızı @serhatt ve @Maskeli Fedai :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
tükene tükene yok olmanız dileğiyle başta sen @Çiğdem @vadikızı @serhatt ve @Maskeli Fedai :A :A
Biz çoktan tükenmişiz, darısı kat ve kat sana Emre :A
Berbatı solladı bile şu an tükenmişliğe doğru adım adım.... Neyse zaferin yolu dikenlidir gibisinden bir söz vardı ona tutunmayı deneyeceğim. :A
Mutsuz ve berbat bir haldeyim. Tükendim..
şu iki mesajı görünce açtım bu konuyu :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
İnsan arada hissediyor aslında havalara mı bağlı yada başka hissiyatla alakalımı bilinmiyor ama ruh hali huzur kazanmayınca insanlarda o hissiyat çıkabiliyor